Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
виборчий бюлетень   вибори   голосування   майбутнє держави

Чому пролетіли комуністи?

Пайташ | 4.09.2007 11:01

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Про те, як звичайне жеребкування по розміщенню партій у виборчому бюлетню може бути доленосним для життя цілої держави.

Чому пролетіли комуністи?
Чому пролетіли комуністи?

Доля невблаганна. Зрада не прощається ніколи. Якщо навіть ця зрада і не явна, як у соціалістів. Якщо зрада Морозом обіцянок даних Ющенку і Тимошенку і перехід його під прапори регіоналів була явною. То зрада своїх виборців комуністами і перехід їх в табір капіталістів була не такою явною. Адже Симоненко свій союз з регіоналами міг пояснити хоча б одинаковими поглядами по відношенню до російської мови в Україні та по відношенню до вступу в НАТО. Хоча і розходження були. Комуністи тільки за ЄЕП і чути не хочуть за ЄС, а також за ВТО, то регіонали чітко дали зрозуміти, що вони хоч і проти НАТО, але за співробітництво з Європою в рамках ВТО і не проти від вступу України в ЄС.

Проте зрада є зрада. І за зраду рано чи пізно треба відповідати. Комуністи раділи, що їх електорат майже не змінився. Свої чотири відсотки вони візьмуть. Але. Але...

Удар комуністам в спину нанесло звичайне жеребкування і клони. При визначенні місця у виборчому бюлетні на перше місце потрапив клон комуністів – КПУ (оновлена). Що це значить для, в основному, перестарілого електорату комуністів. А це значить, що багато прихильників справжньої КПУ помилково будуть відмічати КПУ (оновлену), а виявивши помилку закреслювати, а це буде причиною визнання бюлетеню недійсним. Таким чином можна наперед сказати, що більше двох з хвостиком відсотків КПУ не набере. А це повний провал. Фіаско.

Чи дасть ця технологія плюс тим хто проходить у Парламент? Звичайно. І тут найзапекліша боротьба розгорнеться між ПР і БЮТ. Бо не виключно, що при такому розташуванні одна з них може мати 226 депутатів, що дає змогу самостійно формувати уряд. А те що в Парламент пройде виключно три партії – БЮТ, ПРУ та НУНС є вже фактом.

Але можливо такий сценарій несе небезпеку для цілісності України. Особливо в тому випадку коли регіони будуть другими. Тоді два Парламенти, Два Уряди і один Президент.

І хто знає чим все може це скінчитися?

Ми на порозі грандіозних зрушень в житті України.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua