Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як викореніти кріпацьку свідомість? Невже проголосувавши за ідеологів її вихваляння?

Левко Свобода | 31.08.2007 16:32

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
4

Один з гірких парадоксів нинішньої виборчої кампанії – сили, що прикриваються патріотичними гаслами, насправді роблять такі речі, від яких у пророка нації Тараса Шевченка, скоріше за все, відібрало б мову.
Українці! Не довіряйте сліпо словам політичних проституток, краще придивіться до їхніх справ.


А може, власне, нічого дивного й не відбувається?

2 вересня у Одеси свято – т.з. день міста. Якщо хтось забув, то нагадую, що Одеса – обласний центр України , принаймні на папері. А ось яка там влада – навіть не знаю, що й сказати. Але, що не українська, так точно.

Отже, подарунок від місцевої влади відповідний – пам"ятник російській цариці, німкені Катерині ІІ. Європейцям ця пані відома, насамперед, за своїми збоченнями та невгамовним сексуальним апетитом. А чим же вона так прислужилася українцям, що встановлюють їй величезний пам"ятник у центрі міста з "українським громадянством".

Нагадаю. 1764 року вона скасувала інститут гетьманства. Через рік розформувала козацькі полки на

Слобожанщині. 1775 року зруйнувала Запорізьку Січ, роздавши українські землі царським чиновникам, своїм коханцям та фаворитам. Вона ж заборонила викладанання українською мовою у Києво-Могиляньскі академії, натомість запровадивши навчання московською мовою. Під її владним керівництвом російські війська придушили Коліїївщину тощо. Але "найвидатніший" вчинок – запровадження кріпацтва, знаного в Україні як "панщина".

Ми всі знаємо, як наші прадіди настраждалися від тієї панщини, скільки сліз та плачу вона принесла, та скільки невинних українців забрала на той світ. Кривава Катерина нищила все українське. Будь-який осередок української ідентичності та державності, національної ідентифікації нищівно зникав з української землі. Якщо вже називати все своїми слвоами, то Катерина ІІ потопила у крові українство. Як писав Тарас Шевченко, "доконала вдову-сиротину".

Та у цієї знаної проститутки ХVІІІ ст. знайшлися гідні продовжувачі однієї з найдревніших професій вже у незалежній Україні.

Якщо ви подумали, що за встановлення імператриці пам"ятника в Одесі проголосували лише відверті українофоби регоінали, комуністи, соціалісти та вітренківці, то грубо помиляєтесь. Майже усім складом віддали свої голоси за цей плювок у душу України фракції "Нашої України" та БЮТ у Одеській міській Раді. А чи не найбільшим прихильником увіковічнення ката українців став мер Одеси, член політради "Нашої України", Едуард Гурвіц. То яка грош-ціна їхнім виборчим патріотичним гаслам?

Едуарду Гурвіцу хотілося б нагадати, що Катерина ІІ так само винищувала євреїв, турків та представників інших національностей. Як заявив один з лідерів місцевої патріотичної організації: "Зведення пам"ятника Катерині ІІ в Одесі рівнозначне встановленню в Ізраїлі пам"ятника Гітлеру".

Що ж. Цікава зібралася у тому таборі політичних сил, що звуть себе "демократичними", компанія. Один радить ветеранам УПА отримувати пенсію в Берліні, інший уславився комсомольскими доносами у КДБ на своїх колег, третій встановлює пам"ятники катам українців, ще одна колись таку цензуру вводила на телебаченні, що Кучма залишався задоволеним, а догодити "папі" було важко. І т.д. і т.п. А пригадуєте, як їх теперішній "духовний лідер", якому пишуть листи шоковані таким "подарунком" від одеської влади українці, називав фашистами нас, що вийшли захищати свої права у 2001 році. Тому, можливо нема чого на дзеркало кивати, коли рожа крива?

А тепер питання. Чи дійсно вони будуть захищати права українців у парламенті? Лицемірство, брехня та юродство,з яким вони йдуть на вибори, чомусь переконує мене, що "ні" – не будуть.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua