Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
партії та їх клони   вибори   народ   Україна   цілісність держави

"Пора (о) " іде на вибори

Пайташ | 30.08.2007 09:33

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Про те, що наші політики часто роблячи щось безголове не думають про наслідки до яких, цей їх черговий хід, може привести Україну. І це примушує народ задуматися. А чи вільні в своїх діях політичні партії? А може вони працюють під диктовку ворожих Україні сил?

''Пора (о) '' іде на вибори
"Пора (о) " іде на вибори.

І знову політичні клони. Мабуть, багато хто вже думав, що політичні клони в політиці відійшли в минуле. Стали історією. Але як кажуть голитьба на видумки не бідніє. Бо що може політик з мізками як в комара придумати нового? Ось і знову повтор. Тільки трішки в зміненому ракрусі.

Всім давно вже відомо, що партія "Пора" вже давно обєдналася з блоком НУНС і йде на вибори в блоці демократичних партій. Аж тут – несподіванка. ЦВК (ще не один раз, мабуть, вона нас здивує своєю правовою тупістю і політичною заангажованістю) реєструє, як суб'єкта виборчого змагання партію "Пора". Як не може бути двох партій з одною назвою, так і не може жодна партія виступати в передвиборних змаганнях в двох іпостасях. Але це відомо всім, за винятком певних членів ЦВК, делегованих певними політичними силами. Зрозуміло, що суд скаже своє слово. Але ажіотаж створено.

Кому ж це вигідно? Спочатку поміркуємо кому не вигідно.

А невигідно НУНС, бо у випадку визнання судом легітимності "Пори (о) ", а не "Пори" Каськіва ставиться під сумнів існування блоку НУНС.

Не вигідно БЮТ, бо розпорошуються голоси виборців, що голосують за демократичні партії (так звані помаранчеві голоси), а так як "Пора (о) " трьохпроцентний бар'єр не осилить, то голоси, що були віддані за неї пропорційно будуть розподілені між партіями, що осилять трьохпроцентний бар'єр.

А вигідно ПРУ, і це її піар хід і грошей вони на нього не пошкодували. По перше отримають частину голосів помаранчевих виборців. І якщо їм це вдасться – виштовхнуть з виборчого змагання свого сильного противника – НУНС. Або якщо суд не визнає легітимність "Пори (о) " то хоч нерви потріпають нунсівцям.

Вигідно КПУ, бо також, якщо пройдуть трьохпроцентний бар'єр – отримають частину помаранчевих голосів.

Вигідно СПУ, бо Морозу вигідно все, що на шкоду Ющенку – ворогу номер один для Мороза, його довічному смертельному ворогу.

І вигідно помаранчевому електорату, бо не прийдеться розриватися між бажанням голосувати за НУНС і голосувати за БЮТ. Але це буде тоді смертельний поєдинок між помаранчевим і білоблакитним електоратом, а на карту буде поставлено цілісність України.

Так що доля майбутнього України в руках суддів.

Дуже велика відповідальність.

Що ще нам піднесуть, які несподіванки, наші українські політики?

Продажність політиків досягла своєї вершини.

За нею, або їх повне фіаско, або – дві України. Третій варіант – малоймовірний.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua