Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На День Незалежності все Запоріжжя майоріло прапорцями партії "Велика Україна"

Ігор Ткачук | 27.08.2007 12:09

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
9

24 серпня, на День Незалежності України, політична партія "Велика Україна" ініціювала проведення святкової демонстрації, що пройшла центральним проспектом міста, який за іронією історії все ще носить ім'я Володимира Леніна.

На День Незалежності все Запоріжжя майоріло прапорцями партії ''Велика Україна''
24 серпня, на День Незалежності України, політична партія "Велика Україна" ініціювала проведення святкової демонстрації, що пройшла центральним проспектом міста, який за іронією історії все ще носить ім'я Володимира Леніна.

Ідея проведення спільної урочистої ходи всіх патріотичних сил Запоріжжя виникла під час круглого столу "Запоріжжя – пантеон пам'яток тоталітарного режиму", який партія "Велика Україна" ініціювала і провела 13 серпня цього року за участю представників громадськості, місцевих органів влади та політичних партій.

24 серпня о 9 годині ранку біля Запорізької міської ради зібралося кілька сотень городян, які, незважаючи на шалену спеку, вирішили присвятити цей день головному святу нашої держави.

Окрім активістів "Великої України", які очолювали святкову колону, до ходи приєдналися представники ВО "Свобода", громадянських рухів "Опора", "Не будь байдужим" та інших політичних та культурницьких організацій.

Із жовто-блакитними державними прапорами України та червоно-білими прапорами партії "Велика Україна" попереду колони "урочиста хода" рушила центральним проспектом міста в напрямку Запорізької обласної ради. І місто пересвідчилося: українська національна ідея та патріотизм не є пустим словом для Запорізького краю. Святкові пісні, нарядні вишиванки, піднесений святковий настрій учасників "ходи" викликали приємне здивування і посмішки з боку перехожих.

Дітлахи за неповні дві години розібрали кілька тисяч прапорців "Велика Україна", а дорослі з цікавістю брали з рук активістів Запорізької обласної організації партії листівки, в яких містилися основні програмні засади "Великої України": відсторонення від влади корумпованої бюрократії та олігархів; відкликання з влади тих її представників, що зрадили інтереси суспільства, інтереси виборців; захист соціальних прав запоріжців; суворе покарання підприємств – забруднювачів навколишнього середовища; особлива увага освіті та здоров'ю юного покоління; концентрація уваги держави на внутрішніх проблемах, а не на пошуку шляхів приєднання до закордонних військово-політичних блоків.

До душі городянам прийшлася і головна соціальна ідея "Великої України" – інтереси людини мають бути визначальними для держави.

Навіть літні бабусі у національних вишиванках, послухавши прості та щирі відповіді активістів партії, із задоволенням брали прапорці "Великої України", кольори яких – червоний, білий та чорний -традиційні кольори української вишиванки та народного вбрання.

Вже сама назва – "Велика Україна" – вказувала на те, яку мету ставить перед собою ця партія: створення не "нашої" або "чиєїсь", не "регіональної" або "кланової", а єдиної сильної і потужної держави України, здатної захистити і підтримати кожного свого громадянина. І за яку кожен українець, не зважаючи на мову, якою він говорить, відчував би гордість.

Біля Запорізької обласної ради учасники "урочистої ходи" провели святковий мітинг. У своєму виступі – від імені партії "Велика Україна", основний наголос мною зроблено на тому, що не зважаючи на недоліки, необхідно шукати сили та можливості розбудовувати Україну далі – шляхом єднання усіх патріотично-свідомих сил та боротьби за відсторонення від влади олігархічних кланів.

Мітинг завершився святковими співами патріотичних пісень. А також зміцнілою впевненістю в тому, що на Запоріжжі є люди, здатні взяти на себе відповідальність за національне відродження козацького краю.

Ігор Ткачук, керівник Запорізької обласної організації партії "Велика Україна".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua