Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Соловейко


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Ох і красиво співають наші політики напередодні виборів! Заслухаєшся. І люди все поважні. І пісні чим далі, тим привабливіші.
Чи не провести читачам "НП" конкурс на звання Заслуженого солов'я України?
Ось і один з претендентів – Міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв.


Соловейко
- Вася, как вы думаете, о чем поет этот соловей?

На что Вася Былинкин обычно отвечал сдержанно:

- Жрать хочет, оттого и поет.

И только потом, несколько освоившись с психологией барышни, Былинкин отвечал более подробно и туманно. Он предполагал, что птица поет о какой-то будущей распрекрасной жизни.

Автор тоже именно так и думает: о будущей отличной жизни лет, скажем, через триста, а может, даже и меньше.

М. Зощенко. "О чем пел соловей".

Читаєш або слухаєш повідомлення про заяви Міністра праці та соціальної політики України М.Папієва, і, як кажуть, жити хочеться. Або плакати. Ну, наприклад:

"Папієв: Українці стали більше одержувати",

або:

"Міністр Михайло Папієв прогнозує, що на кінець 2015 року середня зарплата становитиме 2400 євро".

Красота!!!. Як ще у одного відомого державного діяча: "Жить стало радостней, жить стало веселей".

Щоправда, коли заходиш на ринок чи в магазин, то весілля не додається. Ціни зростають майже на всі продукти харчування, і значно більше, ніж індекс інфляції, що декларується Держкомстатом.

Хоча що до цього нашому герою. Адже такого не може бути, оскільки "сьогодні немає абсолютно ніяких підстав для того, щоб росли ціни", – заявляє міністр і просить Яценюка утихомирити своїх колег

Та і стосовно зарплат якось сумніви беруть. Тому що можна збільшити оклади, але залишити практично без змін фонд заробітної плати. Не дарма ж Прем'єр-міністр доручив керівникам місцевих держадміністрацій особисто перевірити підвищення зарплат . Але що цікаво: перевірки доручено здійснити саме тим органам, де оклади збільшились на 7-16%, а ФЗП в межах 3,5% (див. КОНТОРА ДЛЯ КОНТОРЩИКА або чи потрібні державі кваліфіковані держслужбовці?).

А ще М.Папієв проти скасування пільгових пенсій для депутатів і міністрів, оскільки ":Боротися треба не з багатими, а з бідністю" І це правильно. Є тільки одне але.

Багатство, це така річ, яку ЗАРОБЛЯЮТЬ власною працею, розумом, хитрістю, врешті-решт. З нього сплачуються податки та внески до пенсійного фонду. Міністри ж та депутати свою зарплату та пенсії ОТРИМУЮТЬ з бюджету, тобто за рахунок результатів праці інших. Саме тому їх доходи від професійної діяльності повинні бути в розумних межах і співвідношеннях з середньою заробітною платою, а не як в Україні. А в цьому випадку, здається, якась плутанина державної кишені з власною.

Але це дрібнички, які, напевно, не завадять М. Папієву залишитись в серцях вдячних громадян ЗАСЛУЖЕНИМ СОЛОВЕЙКОМ УКРАЇНИ.

А можливо все збудеться швидше, ніж через триста років?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua