Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/46cafcb12f725/

А може все-таки варто починати нарешті дбати про українців?

Левко Свобода | 21.08.2007 17:54

Ще з 1991 року, коли Україна здобула формальну незалежність, постійно точаться розмови – чи варто, чи "політкоректно", чи не образливо для інших національностей тощо, – про необхідність "україни для українців". Іншими словами: а чи не актуально захищати власне українців у ніби-то незалежній України?
На жаль, актуально.


А може все-таки варто починати нарешті дбати про українців?
Чимало наших політиків, які свого часу опинялися у націоналістичному таборі, говорили правильні речі, згодом відмовлялися від своїх слів, шукали більш "ліберального" іміджу. Чи то був страх мати імідж "фашиста",чи загроза опинитися поза різними джерелами фінансування абощо – це вже не має значення. Просто, на превеликий жаль, усі вони з часом забували про українців та Україну, акцентуючи увагу на поверхових речах.

Дуже красномовний приклад. У Верховній Раді 5 скликання, яка мало чим різнилася від попередніх, українців було приблизно 38% – явна дискримінація за національною ознакою; мільйонерів та мільярдерів – понад 380 депутатів з 450 – дискримінація за майновою ознакою. Це головне. Я вже не згадую, що майже всі депутати з визначеної кількості регіонів України та бувають у віддалених від столиці областях, містах і селах лише на час передвиборчої агітації.

Отже, чи такий склад парламенту здатен захистити українців, титульну націю, від усіляких негараздів, що продукували та продукують псевдоелітарні кола політикуму? Безперечно, що ні!

Їхні інтереси значно ниціші та, так би мовити, прагматичніші, від ідей напціоналізму та нагальних національних питань українців. Це посади, вплив, розподіл власності, грабунок держави та українців. Чи зроблено власне для української нації за 16 років незалежності хоч щось більш-менш значиме, а не лише підняття щороку мінімальної зарплати на 2-5 доларів? Давайте говорити відверто: уся попередня влада, як і нинішня, законодавча, виконавча та судова, не тільки "чхали" на питання самоідентифікації нації, зростання могутності країни, створення РЕАЛЬНОЇ незалежності, але й грубо виступала проти усього українського.

Ми прогаяли стільки дорогоцінного часу, що просто кричати хочеться. Тепер, вже всім очевидно, не скористалися й з т.з. "помаранчевої" революції. І нехай у нас тепер Президент не грає на гітарі російські романси, а лише носиться з бжділками та глечиками, та чи за це ми боролися? Невже це черговий програш, відкупна містерія, аби приспати українців?

Не відбулося люстрації. Мали та маємо при владі комуністів-комсомольців. А о навіть агентів кадебістів та інших совєтських функціонерів. Вони не бувають "колишніми" – все, що у них зросло та сформувалось у тій репресивній антиукраїнській системі, залишиться з ними на все життя. То світогляд брехні, лицемірства, пожади, ненависті до національних стрижнів українства.

Тому те, що зараз ці комуно-кучмівські "діти" йдуть до українців під жовто-блакитними прапорами, у вишиванках, з українською мовою – лише омана, чергове "відкупне". Мета цього театру абсурду – не залишитись поза коритом владних харчів, не опинитися на звалищі укораїнської історії, де їм, до речі, місце.

Новоявлені "націоналісти" Луценко, Матвієнко, Каськів, Тимошенко та інші – можна продовжувати довго, перерахувавши чи не весь список НУНС та БЮТ, це бутафорія, побудована на брехні та корупції. Українці – вони ж нічого для нас не зробили за все своє життя. То не вірте, що хтоь з них буде думати про нас після виборів!

А захищати нас, українців, дійсно вже стало нагальною потребою. Українці вимирають та виїзджають закордон, молодб спивається та шукає втіхи у наркотиках, діти в школах вивчають твори "видатних" письменників-українофобів та сфальсифіковану у московських кабінетах історію. Українська мова та українська книга продовжує з боєм відвойовувати місце під Сонцем. І т.д. і т.п. Але ці януси,якби не сказати трохи інакше, української політики, не хочуть нас захищати. Не хочуть міняти того становища, яке є для них комфортним. Знову точать теревені про "агресивний" націоналізм, якому не місце в Єропі...

Я не знаю, де там те комфортне місце у Європі, але з такою інертністю та страхом зробити неприємне ворогам України (???) нам не те, що в Європі, ніде місця скоро не буде. Отак і розчинимось у цьому глобальному світі. Нація не українців, а панів та підпанків.

Я не хочу такого для своїх дітей та онуків! Я є українцем. І хочу, щоб мої нащадки так само знали, хто вони, чийого роду, чиїх батьків діти...

І якщо Луценко вчора говорить, що воякам УПА треба отримувати пенсію в Берліні, сьогодні ж закликає націоналістів голосувати за себе, рожевого корупціонера, то мабуть дійсно щось треба міняти. А чи не почати з Верховної Ради?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua