Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
7

Коментарі
Правнук   | 21.08.2007 19:17
Варто, пане Левко, варто.
І вже дуже давно пора.
Дякую.
Wasil   | 21.08.2007 19:33
Всё правильно! Но, что предлагаете? механизм изменения каков?
  | 21.08.2007 19:43
Левко, саме завдяки таким як ти, українці не вільні. Написав ніби святу правду, але сказав найголовніше і думаю, проплачене, що Луценко, Тимошенко...націоналісти і не здатні змінити наше життя на краще. Відверта брехня. Не є вони націоналістами і не були при владі, а за короткий термін хотіли змінити наше життя, однак, їм не дали. Ти служиш і підспівуєш банді, скажи чесно, хто замовив статтю і скільки за неї отримав?
Beware   | 21.08.2007 23:24
"...Не відбулося люстрації...Але ці януси,якби не сказати трохи інакше, української політики, не хочуть нас захищати. Не хочуть міняти того становища, яке є для них комфортним. Знову точать теревені про "агресивний" націоналізм, якому не місце в Єропі..."
А знаєте що казав Ющенко у 2005у році? Що люстрація втратила динамізм у часі, що потрібно було її проводити у 80х роках. http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=148&listid=12943 От тільки цікаво: хто б ту люстрацію тоді проводив? Також я маю проблему з визначенням "маленький українець". Хто його ввів що воно до людей так приліпилося, що вони самі так авто-номінуються? Ви колись чули, наприклад, "маленький великорос" чи "маленький росіянин"?
  | 22.08.2007 02:39
До п.незареєстрованого:ремарка.Вивчай,добродію,історію України.Колись,українці теж відкидали ідеї І.Мазепи,аякже,улюбленець самого Петра і в найвирішальний момент для долі країни не підтримали його,не пішли за ним.Чим це скінчилося,я думаю вам не треба пояснювати,Україна на довгі роки опинилася під ярмом московита,який до сьогодні не може змиритися з думкою,що його час минув і минув БЕЗПОВОРОТНО.А такі,як ви свідомо чи ні лиєте воду на млин нашого північного сусіда,формуючи на рівні підсвідомості думку про те,що демократичні лідери можуть бути ворогами для свого народу.Дайте їм шанс,виберіть їх у владу і тільки після того судіть по їх діях і вчинках.А ще краще,не мороч ти людям голову,добре?
  | 22.08.2007 03:06
І ще одне.Робити люстрацію ніколи не пізно,звичайно,було би набагато результативніше зробити це раніше,років так 15 тому назад,але,знову ж таки,хто міг це зробити?Колишні перемальовані кгбешники,чи їх добровільні помічники,змімікрійовані партпропагандисти.чи агітатори? Не все так просте було тоді,як це може виглядати сьогодні,але говорити про це і нагадувати,що ніщо не минає безслідно,рано чи пізно за все прийдеться заплатити,ось що головне.Тримати їх у постійному страсі,у постійній напрузі,у безсонниці-ось що головне,А вже як прийде час,а він прийде,я в цьому не сумніваюся ні на йоту,ось тоді пред,явити їм рахунки,як це робили з Піночетом,і до сьогодні продовжують з нацистами. Кінець.
  | 22.08.2007 09:49
І ще одне.Робити люстрацію ніколи не пізно,звичайно,було би набагато результативніше зробити це раніше,років так 15 тому назад,але,знову ж таки,хто міг це зробити?Колишні перемальовані кгбешники,чи їх добровільні помічники,змімікрійовані партпропагандисти.чи агітатори? Не все так просте було тоді,як це може виглядати сьогодні,але говорити про це і нагадувати,що ніщо не минає безслідно,рано чи пізно за все прийдеться заплатити,ось що головне.Тримати їх у постійному страсі,у постійній напрузі,у безсонниці-ось що головне,А вже як прийде час,а він прийде,я в цьому не сумніваюся ні на йоту,ось тоді пред,явити їм рахунки,як це робили з Піночетом
Трудно сказать лучше, спасибо. Sonora

За яким критерієм Ви можете розрізнити та юридично зафіксувати різницю між українцями та не-українцями? Мова не є таким показником – це є ще й проблемою культури та виховання в родині. А ці родини "сховані" за стінами приватних квартир та домів- з вулиці не видно. Нема теріторіального поділу за нац. ознакою – тут теж не розрізнити. Українці традиційно живуть приземленими інтересами та недооцінюють загальну культуру особистості – тому слабкі у міжнац. конкуренції. Треба говорити про інший алгоритм виховання укр. особистості – тут корінь, навіть не у політиці як такій. Почати з сім,ї та освіти. Школи. Інтеллекту взагалі. Підтримка підприємництва...
  | 22.08.2007 17:34
Найкращий спосіб покращити життя вже сьогодні, це віддати голос за політиків, які проведуть реприватизацію награбованого майна і продадуть з відкритих аукціонів, подібно продажі Криворіжсталі. Україна колосально збагатиться і подолаємо бідність. Так що, любий друже, не голосуй за олігархів і бандитів, зрадників. В яких вони списках-знаєш. Бандитам тюрми.
Олекса Косар   | 22.08.2007 22:52
Чудово... Коротко, актуально...
Скажіть конкретно: за кого голосувати? Дякую.
Гетьман   | 23.08.2007 11:20
Станіслав Овчаренко:
За яким критерієм Ви можете розрізнити та юридично зафіксувати різницю між українцями та не-українцями? Мова не є таким показником – це є ще й проблемою культури та виховання в родині...
Хитре питання, але коли до діла доходить, то одразу ж практик покаує хто є хто...

Мова показник, коли вона стає предметом вияву патріотизму та відчуття спільності зі своєю нацією.

А українцями в більшості своїй народжуються, але є що держава здобуває таких. Та в нас процес навпаки-більшість відходить від нас і не в останню чергу через захоплення державного управляння нездарами і шкідниками.

Отже якщо не рахуватимете українців "поштучно", то все вийде.
Гетьман   | 23.08.2007 11:23
Олекса Косар:
Чудово... Коротко, актуально...
Скажіть конкретно: за кого голосувати? Дякую.
Невже думаєте когось переконати, що проблема захована тільки у цьому-за кого хто проголосує? А політтехнології, а обман, а гра на відчуттях людей? Чи у нас весь народ стійкий морально та з ясним розуміння ситуації?

Не проведете, пройшли ті часи.
Гетьман   | 23.08.2007 11:28
Beware:
Також я маю проблему з визначенням "маленький українець". Хто його ввів що воно до людей так приліпилося, що вони самі так авто-номінуються? Ви колись чули, наприклад, "маленький великорос" чи "маленький росіянин"?
А я вже почав думати, що тільки я нервуюсь, коли політикани розповідають про "маленького українця" з маленьки потребами... Мовляв вони не так само їсти хочуть і в туалет інакше ходять. Загнали уроди народ до бідноти, де першочерговими в буденому житі є саме проблема як вижити і розповідають про потреби "маленького українця". Та забуваються гади, і завчасно з нас бидло з обмеженими інтересами роблять. Бо як справа дійде до серйозних питань, то...
Стрілець   | 23.08.2007 14:28
Станіслав Овчаренко:
За яким критерієм Ви можете розрізнити та юридично зафіксувати різницю між
українцями та не-українцями? Мова не є таким показником – це є ще й
проблемою культури та виховання в родині.
Думаю, що нема ЖОДНОЇ ознаки, за якою можна було би ОДНОЗНАЧНО розрізняти. Але ж є КОРЕЛЯЦІЯ. Отут то зразу ж можна сказати, що мова пречудово корелює. І не тільки з національністю. Поширення рускаязичія, наприклад, чудово корелює з поширенням... сифілісу. Зрозуміло, що перше не є причиною другого. Просто і перше і друге є проявами чогось іншого – руйнування традицій.
Левко Свобода   | 23.08.2007 16:27
Олекса Косар:
Дякую.
З кого голосувати? Я Вам не можу вказувати, але подумайте самі.
Якщо ті комуно-комсомольскі кучмівські номенклатурники за весь цей час нічого не зробили для українців, то варто поміняти якомога більше кількісно, а головне – якісно, парламент. Давайте не обиратимемо тих знову і знову, хто палець об палець не вдарив, аби захистити українців.
Якщо з України у пошуках кращої долі виїхало 7 млн. українців, а в"їхало понад 5 млн. пакістанців, китайців, таджиків, в"єтнамців і т.д., то виникає питання: для кого ця влада працює?!!
Тож давайте, українці, може подумаємо про майбутнє своє і своїх дітей, а не пакистанців, таджиків, африканців і т.д.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua