Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Дострокові вибори   референдум   ініціатори і противники

Референдум

Пайташ | 21.08.2007 11:41

-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
21

Про референдум в один день з достроковими виборами депутатів Верховної Ради і його противників. І як головного противника – Президента.

Референдум
Референдум.

Референдум – це опитування громадян певного регіону, або держави в цілому для визначення їх думки по питанню, що тривожать суспільство в певний час, або для вияснення точки зору громадян на будь які питання сьогодення.

Референдум, залежно від законодавства країни, може бути дорадчим або обов'язковим для виконання.

В нашій країні, поки, що референдум носить дорадчий характер. Тобто влада, на свій розсуд, може або втілити результат референдуму в Закон, або залишити його результати поза своєю увагою. Чи не ліпше, тоді не тратити величезні кошти на його проведення, а зробити звичайне соціологічне опитування. Адже реагування на результати чи референдуму чи опитування, все рівно будуть залежати від законодавчої і виконавчої влади. А якщо цей референдум проводиться в паралелі з достроковими виборами і затрати на нього рівнозначні на затрати при проведенні простого соціологічного опитування, то чому б його і не дозволити?

БЮТ в свою передвиборну агітацію включив питання проведення референдуму паралельно з достроковими виборами депутатів Верховної Ради. І задекларував нагальні питання, що досить хвилюють суспільство. То чого б не зареєструвати ЦВК ініціативні групи по його проведенню. Але ні – ЦВК проти. Цим самим робить ще один безплатний піар БЮТ. І знову Суд, і рішення його знову буде на користь БЮТ. І не важливо, буде проводитися цей референдум під час виборів чи ні. Головне БЮТ – знову жертва, а народ любить жертв існуючої влади.

Але чому проголосували в ЦВК проти ініціативних груп за збір підписів по проведенню референдуму представники Президента?

Дуже проста відповідь. Вони знають, що народ проголосує проти інституту президенства. Народ проголосує за парламентський устрій в державі. А це не потрібно ні НУНС, ні ПРУ, ні навіть "палким борцям" за парламентську республіку – КПУ і СПУ.

Але це на руку БЮТ і Ю.Тимошенко. Бо Прем'єр-Міністром вона, рано чи пізно, буде, а Президентом не буде ніколи. Не доріс наш електорат до того, щоб жінку Президентом обирати. А Прем'єр-Міністр в парламетській державі – Глава держави.

Так, що знову самі противники ллють воду на політичний млин БЮТ і підносять БЮТ в очах виборців справжніми борцями за права народу.

Воістину! Коли Господь хоче когось покарати, то затуляє пеленою очі і відбирає розум.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua