Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
8

Коментарі
Андрій Діцик   | 10.08.2007 09:23
Абсолютно правильно, пане Олександр!
На превеликий жаль, не зможу приєднатися до Вас.
А комуністичну гадюку хоча б на 16 році незалежності, але треба придушити!
Хай щастить!
Стрілець   | 10.08.2007 09:43
Чи може бути колективний позов?
Про себе точно знаю, що сам я з цією процедурою в такий строк не справлюсь.
Андрій Діцик   | 10.08.2007 09:46
Стрілець:
Наскільки мені відомо, ні. Хоча я не юрист.
Зв"яжіться з Олександром – він же навіть там свій телефон залишив.
  | 10.08.2007 09:48
Дякую Автора за статтю. Дуже сумно, що про подібне потрібно говорити сьогодні. Сумно, що вбивство мільйонів не є достатнім аргументом для засудження ідеології, за закликом і під символами якої відбувся навіть не злочин, а цивілізаційна катастрофа.
  | 10.08.2007 09:53
Я буду голосовать за КПУ!
Я за то,чтобы уничтожали убийц!
Тот кто встал вне закона – прятаться за закон не имеет права!
А вы гнилые интеллигенты – забыли,как при совдепии не страшно было ходить по ночам? Сидите и трепетесь языками! Ваших детей убивали, насиловали какие-нибудь мрази? И если за КПУ проголосует часть народа – значит этот народ хочет,чтобы насильников и убийц ставили к стенке. А ваши псевдоинтеллектуальные базары – оставьте. А не то жизнь вас заставит убедится,как вы неправы! А если у кого-то задрожать руки – я готов! Насильников и убийц – стрелять!
  | 10.08.2007 10:05
Незарегистрированный пользователь:
И если за КПУ проголосует часть народа – значит этот народ хочет,чтобы насильников и убийц ставили к стенке. А ваши псевдоинтеллектуальные базары – оставьте. А не то жизнь вас заставит убедится,как вы неправы! А если у кого-то задрожать руки – я готов! Насильников и убийц – стрелять!
Вы все правильно пишите, вот только Вы не подумали, что смертная казнь никогда не будет применена к власть имущим или их родственникам. И что это пиар чистой воды, как и снятие депутатской неприкосновенности. А насчет Советского Союза -вы бред пишите или Вы просто не жили при С.С.С.Р.
Ekain   | 10.08.2007 10:09
забыли,как при совдепии не страшно было ходить по ночам?
А я и сейчас не боюсь ходить по ночам. А мои родители и в совдепии двери на три замка запирали и после девяти вечера никуда.

Ваших детей убивали, насиловали какие-нибудь мрази?
Конечно убивали и насиловали. Причем убивали заточкой просто, чтоб забрать меховую шарку. У меня одноклассника подрезали. А всего со школы так несколько человек за мою учебу подрезали. Ксчастью, не насмерть. Но с других школ бывало и насмерть.

Насильников и убийц – стрелять!
Тогда тоже так публика кричала. И приговоры были к вышке. А преступность все равно была.
Стрілець   | 10.08.2007 10:13
Незарегистрированный пользователь:
А вы гнилые интеллигенты – забыли,как при совдепии не страшно было ходить
по ночам?
Особисто мої зустрічі з криміналом відбулися якраз при совдепії. А за ці 16 років поки що обійшлось.
Не сумніваюся, що ви й без їх обіцянки голосували би за комуністів, це добре видно по вашому посту. Вічно вчорашні...
Олександер Башук   | 10.08.2007 10:47
Стрілець:
Колективного позову подати не можна, згідно кодексу про адміністративне судочинство.
Проте Ви маєте змогу надіслати його поштою. Головне, це має бути рекомендований лист, щоб на квитанції обов"язково стояла дата відправлення.
Думаю, Вам та іншим українцям, буде не важко роздрукувати потсанову ЦВК, на яку йде посилання у моїй статті, копії передвиборної програми комуністів, та за зразком заяви, що я теж подаю у статті, лише змінивши особисті дані, – подати позов.
Приєднуйтесь!
Олександер Башук   | 10.08.2007 10:48
Незарегистрированный пользователь:
А не то жизнь вас заставит убедится,как вы неправы! А если у кого-то задрожать руки – я готов! Насильников и убийц – стрелять!
Якщо ви такий сміливий, то спочатку зареєструйтесь на Народній правді. А також залиште свою адресу, коли буде потреба – ми до вас звернемося.
  | 10.08.2007 11:09
Олександер Башук | 10.08.2007 07:39
КПУ йде на вибори, аби запровадити смертну кару. Їм здається мало тих десятків мільйонів вбитих українців. Вони хочуть ще нашої крові.

Я не сторонник КПУ, не сторонник смертной казни, мне не нравятся отдельные пункты их программы, однако... Зачем так передергивать! "Наша кровь" – ведь в программе четко написано "... смертная казнь за умышленное убийство... ".
Автор ненавидит коммунистов. Это его право. Но и коммунисты бывают разными. Так было и при СССР, так есть и сегодня. Sorvigolova
Садко   | 10.08.2007 12:41
После прочтения материала у меня складывается впечатление, что Олэксандр Башук – серийный убийца и опасается за свою шкуру. В противному случае, чего ему бояться.;)
Сезам   | 10.08.2007 14:33
Щойно дзвонив в місцеві БЮТ та НУ. Там про про викладену автором інформацію нічого не знають. Порадили звертатись у Київ. В приймальні Кириленка 206-60-99 рекомендували дзвонити в юридичний департамент: 206-60-95. Там кажуть, що интернетпублікація не доказ і навіть посилання на конкретні документи, вказані в статті, зацікавості не додали.
Телефон громадської приймальні БЮТ 287-43-15 (розміщений на сайті) взагалі не відповідає. Як казала Люся, "отакоє от".
  | 10.08.2007 14:38
Садко:
После прочтения комментария саТко у меня складывается впечатление, що він є червоним терористом и хоче крові всих, хто не буде у червоних холуйом. В противном случае, звідки така злоба до автора: "серийный убийца и опасается за свою шкуру"?
Сначала такие саТки будуть вбивати інших, за своіх садистских інстинктів, а потім вбьють і їх. Такий закон розвітку тоталітарних режимів.
Саме тому Хрущова підтримали члени політбюро, коли він пропонував пом"якшити практику: всі вже зрозуміли, що кров інших сьогодні – це їхня кров завтра.
Тепер все забулося і червоним знову схотілося напитися крові.