Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ініціативи Партії снайперів

Віктор Тригуб | 8.08.2007 02:32

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
12

Потрібно повернути смертну кару для державних чиновників, починаючи з голови райдержадміністрації, мерів. І аж до Президента України включно.
Створити народні трибунали. Районні і обласні. І хай бояться! Як не почують – просто виконати програму "10 патронів – і в Україні буде порядок!"


Ініціативи Партії снайперів
Почалися досракові вибори бидлоеліти ліберастів чергового позиву. І цим все сказано.

Тому, Маленька партія снайперів, вирішила звернутися до народу.

Вже зрозуміло, що всі вони негідники. Горбатого виправить лише могила. І ми всі це знаємо. Але, якщо не зупинити цю вакханалію, вимре більша частина етносу. Тобто нас. Жінки ж просто виїдуть, експортуючи наш генофонд.

Маленька партія снайперів пропонує власну літературну програму, яка може стати ефективним виходом з кризи.

Все дуже просто, і не потребує ніяких бюджетних витрат. Бюрократів всіх рівнів треба тільки добре перелякати!

Потрібно повернути смертну кару для державних чиновників, починаючи з голови райдержадміністрації, мерів. І аж до Президента України включно.

Створити народні трибунали. Районні і обласні. Членів трибуналів обирати на відкритих зборах громад. Заборонити членам будь-яких партій входити до складу трибуналів. Лише нормальні люди!

Почекати. Пережити істерію виборів і дерибану посад. Дати їм рік.

Якщо наші пропозиції не почують, зміни до законодавства не внесуть, а головне, реальний рівень життя не покращиться, розпочати відкриті засідання народних трибуналів. Розглянути діяльність керівників районів і областей. Діяльність провальна – на нари. Крали – до стінки. Публічний розстріл. Заодно, методом народного опитування проаналізувати роботу наших суддів. Туди ж!

Якщо новий склад Верховної Ради України не спроможеться створити нормальну коаліцію, Уряд – всіх на нари. Колективна відповідальність.

Робота Уряду провальна, життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Бо крали! Ви ж слуги народу? То і служіть повноцінно! Якщо ні, вибачте!

Президент України не забезпечив нормальної роботи парламенту, Уряду? Життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Ми будемо пам*ятати про Вас, читаючи підручники історії. Вічна Вам пам*ять! І нафіг!

Верховний народний трибунал, який розглядатиме діяльність ВРУ, Уряду і Президента, створюється з представників районних і обласних трибуналів. У відкритому режимі. За будь-яке корупційне діяння – відповідна кара.

Маленька партія снайперів пропонує почати обговорення цих і інших ініціатив у відкритому режимі, через всі доступні нам засоби масової інформації, Інтернет...

Потрібно сформувати короткий і чіткий пакет наших вимог до влади. Вірніше, ультиматум.

Що робити, якщо не почують?

Повернутися до програми Маленької партії снайперів: "Десять патронів – і в Україні буде порядок!"

Зрозуміло, що це літературний твір. Есе. Памфлет. Нарис. Повість. Роман. Телевізійна передача. Крик у космос. Розмова з собою. Просто, обридла вся ця наволоч, яка заважає нам всім нормально жити! Оці клоунські вибори. Набридла власна безсилість, яскраві промови на кухні за чаркою! Подвійна мораль. Щоденна несправедливість. Розуміння всіма всього. І рабська покірність. А вони нас зневажають! Сміються. Продовжують нас знищувати. Доводять до самогубств. Знущаються, через підконтрольні телеканали.

Час розплати настав!

У Вас трохи більше року... Наш колір – бронза! Наш символ – патрон на фоні мішені!

Всім привіт! Остання ремарка. Маленька партія снайперів закликає просто бойкотувати ці вибори. Легше ж нам буде...

Віктор Тригуб, ініціатор створення Маленької партії снайперів.

Твір написаний з єдиною метою – щоб боялися! Для народу самопроголошеної республіки "Задунайська Січ"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua