Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Верка Сердючка   інтереси простих людей   Верховна Рада   вибори

Тези до програми партії "За Верку"

Іван Баран | 4.08.2007 20:54

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Пропоную доповнити програму партії Блоку Верки Сердючки для затвердення на з'їзді 6 серпня 2007 року 0 12 год.

Тези до програми партії ''За Верку''
Програма Блоку Верки Сердюки (За Верку або інша назва, яку затвердить з'їзд).

Сьогоднішня правляча еліта України – джерело всіх бід і проблем народу України.

Вони (усі без виключення) пишуть закони під себе, для того щоб мільярди бюджетних коштів вимивати з бюджету у свої кишені і на ці гроші будують палаци, купують яхти, найдорожчі автомобілі, годинники і костюми, відпочивають на найдорожчих курортах, лікуються за кордоном. Усі діючі підприємства та земельні ділянки розподілені між їхніми родичами, коханками та друзями.

Тому і не дивно, що їм байдуже, яка зарплата та пенсія у простих людей. По їхніх підрахунках, 400 гривень пенсії та 500 гривень заробітної плати достатньо для забезпечення потреб людини.

Щороку урядом (і помаранчевим і біло-синім) декларуються міліарні кошти що ідуть з бюджету на фінансування освіти, науки, медицини, екології, культури, будівництво доріг, шкіл, лікарень, дитячих садків. Але ці кошти по дорозі до адресата доходять лише у розмірі певного дуже малого відсотка – усе решта цинічно розкрадається чиновниками на всіх рівнях, починаючи від Києва і закінчуючи сільрадою. Сформована та законодавчо закріплена така система влади, що дозволяє місцевим обласним та районним керівникам не звертати увагу на потреби людей, а вирішувати свої власні питання, збагачувати свої сім'ї та скеровувати тіньові прибутки у Київ. Податкова система сформована таким чином, що чиновник від податкової адміністрації сам вирішує, з кого можна стягувати податки, а з кого на треба. Головне розставити своїх людей на ключових постах, і вся система державного апарату діє на збагачення кланів, що отримали владу.

А виборцям залишається розчаровано, із біллю в серці за цим усім спостерігати і чекати, коли усе зміниться, і влада зрозуміє, що їх обирає народ, і обирає не для тог щоб вони ділили народне майно, а для того щоб створювати гідні умови життя людей.

Так от, зміниться усе тоді, і тільки тоді, коли зміниться весь склад Верховної Ради, і туди прийдуть люди, які не мають досвіду красти державні кошти, домовлятися та лобіювати свої бізнес інтереси, формувати бюджет так, щоб збагачувались олігархи, а зарплати та пенсії залишались такими як є.

З поміж усіх політичних сил, які рвуться знову до влади, тільки Блок Верки Сердючки відповідає таким критеріям. Верка є символом відкритості, щирості, справедливості, порядності, народної мудрості та духовного багацтва. Вона на стане іти на компроміс із олігархами в супереч інтересам простих людей. Її не зможуть купити мільярдери для виконання своїх замовлень. Вона не стане домовлятись у кулуарах. Усе буде робитись відкрито, чесно і в інтересах в першу чергу простих людей.

Перші кроки БВС у верховній раді:

1. Зміна законодавства що регулює діяльність органів місцевої влади. Керівники обласних та районних адміністрацій повинні обиратися місцевими органами самоврядування з числа депутатів місцевих рад а не призначатись Президентом чи Кабінетом міністрів.

2. Зміна структури Кабінету Міністрів. Зменшення кількості членів Уряду, перегляд структури міністерств, комісій, комітетів та інших органів виконавчої влади.

3. Надання органам місцевого самоврядування більших повноважень щодо розподілу бюджетних коштів, з метою надання можливості місцевим громадам більш ефективно використовувати бюджетні ресурси та контролювати їх витрачання. Також це зменшить можливості Уряду та міністрів вимивати гроші з бюджету.

4. Зміна законодавства щодо діяльності судів та правоохоронних органів. Для цього буде запозичено досвід США та розвинутих європейських країн.

5. Буде зміненено систему формування бюджету, розрахунків рівня середньої заробітної плати та пенсії, із переходом до європейської системи пенсійного забезпечення та впровадження мінімального рівня заробітної плати за годину на рівні світових стандартів. Це дасть змогу реально оцінювати потенціал економіки, поверне людей із закордону, унеможливить експлуатацію дешевої робочої сили місцевими олігархами та іноземними так званими інвесторами.

Зміни будуть у всіх сферах, список можна продовжити.

Але ці зміни можливі лише у випадку підтримки БВС великою кількістю людей. Нам потрібно набрати не 3, не 10, не 50 процентів. Нам потрібно мінімум 301 голос, щоб жодна інша політична сила не претендувала на формування влади у новому парламенті. І тоді вони побачать і відчують, хто є джерелом влади в Україні. І тоді буде сказано слово народом. І тоді замовкнуть їхні фальшиві, брехливі голоси. І зазвучить голос правди, справедливості, чистоти, духовності устами чесної та справедливої Верки.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua