Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Верховна Проституція!


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
6

"Якби ви знали, паничі, що люди роблять уночі...". Вільну любов ми вбачаємо (а частіше ні) і в кулуарах української політики.
Попередження: має місце брудна лайка.


Верховна Проституція!
"Якби ви знали, паничі,
що люди роблять
уночі."


Вам вже відомо – дітей приносить зовсім не кацапський "аіст", та й в найбільшій українській капустині їх навряд чи знайдеш. Тож радійте, ви "у курсах" щодо головного призначення людини! Вільну любов ми вбачаємо (а частіше ні) і в кулуарах української політики.

Вибори на носі, і навіть ті політики, яки не мають ніякого відношення до Верховної Ради, ледве стримують себе від того, щоб не намочити в штани. Бо ж не факт, що сили у парламент нового скликання віллються в тих самих пропорціях, а зміна цих пропорцій обов'язково позначиться на владарях усіх рівнів. Таки якась довбана комп'ютерна гра!

От, наприклад, кохана вже мабуть всіма партія СПУ. Частина розбіглася ще тоді, коли "Горлум" Мороз отримав свою "прєлєсть", підставивши дупу буржуазно-коммуністичній антикризовій коаліції. А ті, хто досі входять до СПУ, навряд чи повним складом увійдуть в новий парламент. Ні, звичайно ж Мороз врятує свою шкурку та приєднається до списку Партії Регіонів, але у будь-якому разі існування Мороза, як незалежної політичної фігури, вже, безсумнівно, скінчилося. Тепер гаслом цього пана буде аж ніяк не "Працюємо заради народу!", а скоріш за все "Наше місце біля параші!".

Тож, висновок, Мороза та найближчих його прибічників виїбе Партія Регіонів, завдяки чому вони отримають крісла у майбутньому парламенті, але вже без права навіть пащеку розтулити. Що ж, самі винні.

Далі в нас... а далі в нас головна повія країни, пані Вітренко. Наташка дівка добра, без "суженого" не залишиться. А от "суженим" у неї, скоріш за все, виступить пан Симоненко, хоча який з цього довбня пан. Що цікаво, Симоненко і не придорожня шалава, і не звідник-лоботряс, він скоріше хлопчик по виклику. Його їбуть, але й самому поїбати дають. Суцільний траходром.

Тож висновок, Наташка, якщо вона звісно хоче увійти до парламенту, буде їбана компартією, бо Партія Регіонів з однієї сторони "брєзгує" тупізною та категоричність Наташки (а також її бридкою пикою), а з іншої не може повність відмовитися від голосів бабів-антинатовців та бритоголових "православних славян".

Ну, про помаранчевих я вже мовчу. Інцест, груповуха, окремі прояви моногамії, численні венеричні хвороби, через які демократичні сили щораз сваряться, і це ще не повний перелік. Чим далі в ліс, тим більше москалів, але треба підкреслити, що така суцільна порнографія притаманна справжній демократії у всіх країнах, де вона існує. Звичайно ж, якщо при словах "справжня демократія" ви думаєте про Росію, ласкаво просимо у божевільний дім.

Хоча, чи не там ми всі зараз знаходимось?

До речі, зараз на секс-ринку політики з'явилися нові, хоча й не дуже оригінальні імена. Певно, найбільш вартою уваги є "нєкая" "Велика Україна". Переглянувши позиції, які вона декларує, я зробив висновок, що це не передвиборний "бот" Нашої України, або, якщо на те пішло, об'єднаних помаранчевих сил. Бо хоч і позиціонує вона себе "проти всіх", знаходиться ближче до електорату Нашої України, а кому треба створювати партію, яка відтягне в тебе твої ж голоси.

Також не схоже, що б це було творіння пана Януковича. Пішовши на такі-сякі потуги і переглянувши статті "біло-голубої" публицистики, у яких згадувалась "Велика Україна", я дещо дізнався. До речі, спочатку вона мала назву "Родина – Донбасс". Тоді біло-голубі дуже схвально відгукувались про партію, тільки що не пропонували партнерство на місцях. А як тільки партія перейменувалася у "Велику Україну", відхрестилися від них. Не знаю, але все це дійсно виглядало дуже "натурально".

Висновок – поживемо, побачимо, але єдине ясно – партія з вірогідністю 99.9 % не братиме участі у виборах цієї осені, бо не подолає скільки то там процентний бар'єр. Як хтось там казав, ніщо не ново під луною, і не пройде і року, як ми побачимо цю партію у великому, продажному, та 100 % натуральному брудному порнофільму під назвою "Українська політика VI".

Ну що "казать", ну що казати? Бігборди з закликом "Кохаймося!" зробили свою справу, але дещо не в тій сфері. Дітьми подібних брудних союзів стають зовсім не безневинні немовлята, а купки політичного бруду та рідкого гівна, в якому топлять нас, та змушують пити – ковток за ковтком, ковток за ковтком, ковток за ковтком...

P.S. Прошу пробачення у тих, кого образив критикою на адресу політичної сили, яку вони підтримують.

P.P.S. Політичні сили – лісом, у вас пробачення ніхто просити не збирається

Коментарі









© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua