Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
13

Коментарі
довіра   | 28.07.2007 03:04
Я бы не стал так скоренько делать поспешных и категоричных выводов. Может на это и рассчет? Эмоции всегда плохой советчик.
Например, как-то странным выглядит сопадение – открытие сайта Луценка и статья против него в "УП". Возможно, что такая "торпеда" будет мешать набирать обороты для пропрезидентской команды, но одной такой торпеды будет явно маловато, чтоб потопить их крейсер. Да и пан Луценко не привык за словом в карман лезть, тем более за словом для тех, кому он теперь лично задолжал.
  | 28.07.2007 04:28
Я не належу до симпатиків Юрія Луценка,скоріше навпаки.На сторінках НП Ви знайдете не один мій комент,спрямований проти цього молодого та раннього політиканьчика.Чого тільки варта його "дружба" з тим пігмеєм Жванією!Однак зараз навіть мене дивує откровення автора статті,який раптом,мов та спляча красуня,раптом розбудився і прозрів.Ця куряча сліпота,яка позастеляла очі адораторам помаранчквого табору,часами просто вражає.Ось і знову,це ж очевидно як день,на певне замовлення топлять ніби Луценка-корупціонера,а насправді удар скерований на НСНУ.Тут просто сліпому видно гасло- Голосуй за єдиночисту БЮТ.Вам не дивно,чому п.Самсон не закипів від обурення,коли УП надрукувала матеріал про хатки ЮВТ
  | 28.07.2007 08:11
довіра:
Щодо звички Луценка "не лізти за словом в кишеню" – що є, те є... Але чим далі в цій ситуації, тим більше Луценка заносить на відверте хамство, щоправда, він ніколи у своїх висловлюваннях не відрізнявся коректністю та тактовністю, дехто вважає звичку хамити навіть електорально-привабливою Щож,подивимось-30 вересня покаже...
Щодо "торпеди". Думаю, що українці можуть собі дозволити оцінювати ситуацію за принципом – корупці в діях Луценка чи ні, хочуть вони собі такого прем"єра чи ні, а не з позиції "кому ця інфа вигідн". Але навіть коли й так – то сьогодні, поки що, в явному виграші "НУ"-має привід і можливіть розпрощатись з "пасажиром" Луценком тільки вигравши з того
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:15
Попередній комент мій...
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:22
Кр-к:
Не лукавте!
1Ви не належите до симпатиків Луценка щойно він кинув милих Вашому серцю соціалістів, до того, певен, Ви були в захваті від фундатора СМСу, молодого морозенка Юрія Луценка, як зараз беззастережно в захваті від Цушка (навіть після ГПУ та побиття вболівальників, чи Рудьковського – тільки за їх приналежність до СПУ. Хіба ні?
2Щодо Ваших характеристик Луценка "політиканчик" тощо, то очевидним є те, що вданному випадку "яблуко від яблуні", де яблуня – Мороз. В Луценка тіж методи та "принципи"
3 Луценко ніколи не був "помаранчевиим", він завжди був в тонах червоного – колись рожевим, тепер буряковим... І тому його "помаранчевість" така ж як в Мороза чи Рудьковського
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:27
Кр-к:
Поскільки червоний табір та мишаче вовтузиння в ньому завжди мало цікавили українських патріотів, недоречно говорити про
Ця куряча сліпота,яка позастеляла очі адораторам помаранчквого табору,часами просто вражає.
, як Ви пишете – неможливо бачити те, на що принципово не дивишся...
Поки Луценко зі Жванією (хоча б я утримався від таких як у Вас образ на його адресу) робив свою "НАСу", мені та таким як я було це так само "цікаво", як проект Вітренки ПСПУ.Ось коли він щойно вліз в "НУ" та ще й Балога підігнув під нього "Правицю" – в мене не залишалось вибору, як зацікавитись.
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:33
Кр-к:
4 До 7 серпня (дня з'їзду) твердити, що інформація про корупцію Луценка б"є по "Нашій Україні" – дурниця повна. Навпаки. Ця інформація якнайбільше на користь "НУ" (про це головно і є моя стаття) - дає можливість якщо і не висадити з потягу "НУ-ПРАВИЦЯ" Луценка з його пасажирами, то принаймні пересадити їх з купе-люкс в хвіст потягу. А якби група Кириленка змогла б бути по-європейськи принциповою і таки розпрощалась би з Луценком, це б був урок демократії покраще, аніж той, що його дали Морозу.
Адже Луценко самостійно і так не проходив би до ВР, а тепер цей соціалістичний виплодок навіть позбавлений можливості надувати щоки (як він каже "гнати понти")
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:40
Кр-к:
Тут просто сліпому видно гасло- Голосуй за єдиночисту БЮТ.Вам не дивно,чому п.Самсон не закипів від обурення,коли УП надрукувала матеріал про хатки ЮВТ
Сліпому ще й не те привидиться!
Та й з логікою якось в цього сліпого не склалось – раз Самсон НЕ закіпів від обурення щодо неприємних для БЮТ матеріалів про будинки ЮВТ, значить він агітує за "єдиночисту БЮТ". В якому виші так логіку викладали, га?
Щодо мого ставлення до БЮТ – коротко можна зрозуміти з мого комента до статті Овчаренка Може колись напишу окрему статтю.
Юрій Самсон   | 28.07.2007 08:46
З коментів вийшла ще одна стаття:)
Для всіх:
Мене непокоїть не те,за кого голосуватимуть ті,хто прочитає мою статтю,а те,що на посаду голови уряду України претендує особа типу Луценка, яка в разі успіху своїх планів заведе державу в таку"тінь",що попередні її періоди можуть здатися сонячними ранками...
І головне – якщо ці думки якось потраплять на очі тих в "НУ", хто впливає на прийняття рішень, то 7 серпня може стати днем чергової перемоги "Нашої України", підняття її електоральних перспектив завдяки підтвердженню образу цієї сили, як молодої, динамічної, європейської, здатної до самоочищення.
Павло Бондарець   | 28.07.2007 10:23
ЖИРНИЙ +1

Квазіполітикам не місце на великій арені. Особливо квазівболівальникам за долю народу.
  | 28.07.2007 10:46
Юрий! Вы просто прокурор. Всех казнить.
1. Но кто будет менять наше законодательство на действительно антикоррупционное?
ПР? Литвин?
2. Иногда, оступившемуся человеку надо дать возможность осознать свою ошибку, а не уничтожать сразу. И он может еще принести пользу обществу.
Павло Бондарець   | 28.07.2007 11:08
Незарегистрированный пользователь:
Иногда, оступившемуся человеку надо дать возможность осознать свою ошибку, а не уничтожать сразу. И он может еще принести пользу обществу.
Мова не про знищення, а про відсторонення від перших ролей політикуму. Можливо й тимчасове, якщо на практиці доведе свою спроможність бути справжнім політиком, тобто політиком стандарту цивілізованих країн.
Навчився б спочатку спілкуватись культурно плебей (чи бичок колгоспний:)). А тож ганьба зовсім від такої аристократії.
  | 28.07.2007 14:24
Юрій Самсон:
"Не лукавте!"-я і не лукавлюуважно прочитайте перший рядок мого комента!
У запалі атаки,пСамсон,Вви припустилися ще й стратегічної помилки,бо визнаючи,що"Луценко ніколи не був "помаранчевиим",Ви тим самим нарешті підтвердили те,про що соціалчсти НІКОЛИ не вважали себе помаранчевими,то про яку зраду тоді всі говорили? Стосовно"яблуко від яблуні"-Ви ще генетику сюди притягніть.Може простіше,членами партії стають люди,які поділяють спільні цілі,методи їх досягнення,то що Вас так тут дивує? Так,підтверджую,я дійсно "беззастережно в захваті від Цушка!Тільки додам не навіть,а акурат після ГПУ!Я справді у захваті,що серед цього тлуму знайшлася людина здатна на ВЧИНОК!
  | 28.07.2007 14:37
Незарегистрированный пользователь:
Юрий! Вы просто прокурор. Иногда, оступившемуся человеку надо дать возможность осознать свою ошибку, а не уничтожать сразу. И он может еще принести пользу обществу.
Ой що я чую!Оступившеуся человеку,осознать свою шибку,не уничтожать сразу-і це пишуть про "ошибку" зрілого чоловіка,міліціонера,Міністра міліціонерів,який ТОЧНО знав що робить службовий злочин і сліди замітав!Але як Ви тут всі топталися по Премєру,який справді оступілся,але у 18 літ,а не в 40.Може відчуваєте різницю!То зараз Ви видушуєте сльозу,що Юра "халосий"і тільки "манєнько оступілся".Оце і є вся Ваша фальш і лицемірство!Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua