Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Я, виборець – гарантую

Пайташ | 27.07.2007 10:32

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
16

Про те, що декому не хочеться змін в Україні.

Тут хтось статтю написав. Будуть вибори дострокові у Верховну Раду України, чи ні? І кому це вигідно?

Та що ви собі гулі на лобі набиваєте такими питаннями? Будуть вибори! Будуть! Обовязково будуть! Бо МЕНІ це вигідно! МЕНІ! Простому українському виборцю. Мені і багатьом іншим. Яким начхати! Чи пройде у нову Верховну Раду Морз і його відморозки, що як іудушки зрадили і мій вибір. Симоненко і його вірні поплічники, що заперечують факт геноциду українського народу в голодоморах, а особливо, в голодоморі 30 років 20 ст. Мені байдуже чи утримається в кріслі Премєр-Міністра Янукович з своїми бездарними міністрами, на гатунок Шуфрича, Кузьмука і Рудьковського, діяльність – ні, бездіяльність яких спричинила стільки катастроф на теренах України. Вони такі розумні проффесори, що ігноруючи думку наших науковців, і не залучаючи їх до ліквідації "фосфорної" аварії, до цих пір не ліквідували цю небезпеку. Бо діють дідівськими методами, а не новітніми науковими досягненнями, що дало б можливість забезпечити фосфорними добривами Україну на багато років і не наражаючи на небезпеку українців, росіян, казахів – біля сіл і міст яких буде повертатися вибузхонебезпечний потяг у Казахстан. Мені не має діла і до суперечок за те хто яку посаду буде займати після перемоги (це якщо переможуть?) в уряді, Верховній Раді, інших керівних структурах – між Тимошенко, Ющенко, Кириленко та іншими з правиці. Але я надіюся, що до Верховної Ради більше не потраплять вітренківці, симоненківці, морозенківці та інші неукраїнківці.

Тому я надіюся, що Гарант Коституції залишиться Гарантом і надасть мені і іншим виборцям зробити свій вибір на користь України. Надасть народу України бути справжнім господарем в своїй державі.

А вибори до Верховної Ради будуть! Обовязково! І точно в призначений Президентом термін!.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua