Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Украина   Россия   национальный интеллект   реформа высшего образования   приоритет развития страны
22
Рейтинг
22


Голосів "за"
27

Голосів "проти"
5

Коментарі
Юрій Самсон   | 10.07.2007 15:50
Якби ж то Ваші слова та донести кожному українцеві! Але як до всіх "рабів малих німих отих" достукатись? Такий сьогодні шанс для України!
Пайташ   | 10.07.2007 16:01
Юрій Самсон:
Якби ж то Ваші слова та донести кожному українцеві! Але як до всіх "рабів малих німих отих" достукатись? Такий сьогодні шанс для України!
А ми навіщо? Ось кожен і з нас і має це робити. Вивчиш двох учнів, а ті два – кожен ще по двох... і так далі і так далі... і незабаром всі будуть навчені. А навчених обманути важко.
Петро Гiренко   | 10.07.2007 16:04
Ось що нам завжди було потрібно – це спрямована речь! Все повинно бути названо тім, чім воно є насправді, без політесових реверансів, та речей про "неполиткоректність".
Але, українці – це терплячі (навіть, більше потрібного), дружелюбні та здоровоглуздові люди. Тому, ненависть чи "око за око" – це не наше.
От я і бачу у пана Станіслава:
В конце концов – русские как нация, нам действительно родственны – и у них был не только Святослав Фёдоров или есть уважаемый Алфёров, у которого стоит поучиться. Мы тем самым поможем и русским учёным самоутвердиться. С которых в последнее время стали лепить "иностранных шпионов". Как в добрые сталинские времена.
  | 10.07.2007 16:12
Очень сложно а даже невозможно не согласится с автором данной статьи. Путинская Россия это вновь образующие жернова коммуно-фашисткого режима, а ПутинВ.В. воплощение дьявола и сатаны он есть могильщик будущего России. И когда то писал Н.В.Гоголь "не пняй на зеркало,коли рожа крива". А нам надо всемм любить Украину и тогда нам не страшны ни Путины, ни Януковичи, Витренко, Симоненко ни другие твари которые губят людей, уничтожают экономику и наводят на весь цивилизованный мир ядерные кулаки и подтекстом жить по понятиям. За тысячулетнюю историю Украина получила от народа президента – патриота Его я мои близкие дети друзьяи знакомые будут поддерживать на выборах, а надо и с оружием в руках!
Петро Гiренко   | 10.07.2007 16:20
А що, хай деякі розумні вчені чесні московіти їідуть в Україну? Якщо буде достатньо бюджетне фінансування наукових досліджень, це буде реалистично. Особліво – по заявам українських універсітетів.
Треба розробити план розвітку системи вищої освіти та науки в Україні.Чи така вже є (маю сумніви)?
Дійсно, японці, кітайці, тайваньці,корейці становлють розвіток вищої освіти та науки у центр всього життя держави.
1) Треба нам розробити програму розвітку вищої освіти та науки на підставі їхніх ідей та результатів.
2) Треба створити культ наукових досліджень, культ науки та накових співробитників. Створити це романтичним у очах молодежи.
Для цього треба загальний народний романтизм!
Петро Гiренко   | 10.07.2007 16:27
Незарегистрированный пользователь:
За тысячулетнюю историю Украина получила от народа президента – патриота Его я мои близкие дети друзьяи знакомые будут поддерживать на выборах, а надо и с оружием в руках!
Оце – слова чоловіка!
Українець – це лише той, хто готовий вмерти за Україну, якщо таке буде потрібно.
Але, українці – розумні люди і, я впевнений, зроблють все так, щоб вмирати було не потрібно. Якщо ми всі зробими так, що Україна вступе до НАТО та ЄС,ніяка Росія,ніяка їі агентура не зроблють нам ничого поганого – не зможуть. А агентура буде отримана по тюрмах. CIA та FBI нам допоможуть зробити "зачістку" всіх державних та суспілних структур. Того агентура і біситься!
Олена Олійник   | 10.07.2007 16:32
Це блискуче. Більше насправді і сказати нема чого.
Але я ж не надлюдина, тож не можу втриматись...
:-)
Якщо б я могла писати історичну аналітику так, як Ви, я б ніколи не згадувала Юлю.

Уважаемая Олена!
1.Напомню пословицу и цитату:
- нет пророка в своём отечестве
- лицом к лицу лица не увидать
большое смотрится на расстоянии
(Сергей Есенин)
2. Я знал пани Юлию лично по партии – у неё море недостатков. Один из них – незнание людей, часто ошибается в подборе кадров. Но она выдающийся по способностям человек и с железной волей. Без неё не было бы ТАКОЙ демократической Украины. Кто бы что ни говорил.
Підтримую по всіх пунктах.
Петро Гiренко   | 10.07.2007 16:50
Пан Станіслав, як завжди створив дійсно бліскучу актуальну аналитику і вивів головну проблему України – розвіток вищої освіти та наукових досліджень. За це йому – щирі подяки!
А що ми, інши автори НП, пропонуємо конструктивного для України? Кожен повинен це запитати від себе.
На те ми і є демократією, на те в нас і є громадянське суспільство, щоб пропонувати конструктивні ініціативи!
Закликаю всіх українців приєднатися до почіну пана Станіслава і додавати свої конструктивні пропозиціі щодо розвітку України.
Петро Гiренко   | 10.07.2007 16:54
Станіслав Овчаренко:
Я знал пани Юлию лично по партии – у неё море недостатков. Один из них – незнание людей, часто ошибается в подборе кадров. Но она выдающийся по способностям человек и с железной волей. Без неё не было бы ТАКОЙ демократической Украины. Кто бы что ни говорил.
Дякую Вам за те, що Ви це доводите до читачів. Російська агентура пробує довести, навпаки, що всі українські политики однакові і всі однаково погані. Нам треба завжди облічати цю брехню. Особліво – поперед виборами.
  | 10.07.2007 17:00
важко щось заперечити.
іновації, інформаційні технології, наукові дослідження, масове оволодіння іноземними мовами – і ми на передовому краї цивілізаційного розвитку. а Росія з її ресурсами залишиться позаду. бо ресурси – це всього лиш мертві скінченні ресурси. а технології – це розвиток, це капітал, реальний вплив і влада у майбутньому світі.
Політика і геополітика (як поняття базовані на ресурсах) скоро відійдуть у минуле а на зміну їм прийде ПОЛІТИКА 2.0. – вплив на суспільства через доступ до інформації, нові розробки в новітніх науках і технологіях (базою їх буде технологічність і відкритість).
Петро Гiренко   | 10.07.2007 17:05
Станіслав Овчаренко:
Підтримуя Вас у всьому, що Ви написали, хотів би добавити ще:
якась частина українськіх росіян (=українці російського проісходження,які не схотіли асімілюватися в Україні) ще може перетворитися в українців,якщо чесно визнають українців так званим тітульним етносом і сприймуть до себе у всій повноті українську ідентичність. Треба додати їм всю чесну інформацію про сучасну Росію та їі історію так,щоб вони знали,що українці – це добрі і не щовінистичні люди,що вони їі сприймуть як своїх,коли ті будуть чесними і схочуть бути справжними українцями.
Це і нам,українцям дасть більше сили від визнання своєі моральної правоти (не написав "висоти", щоб не запишатися:)
Петро Гiренко   | 10.07.2007 17:09
Поправка. Прошу читати так:
Треба додати їм всю чесну інформацію про сучасну Росію та їі історію так,щоб вони знали,що Росія – це далеко не кращій вибір, що немає сенсу плювати у колодєзь, з якого пьєшь. Що їм найкраще саме в Україні, що Україну є за що любити не тільки етнічним українцям, але і саме їм. Що українці – це добрі і не щовінистичні люди,що вони їі сприймуть як своїх,коли ті будуть чесними і схочуть бути справжними українцями.
  | 10.07.2007 17:14
"даже закрыв глаза на гибель своих русских сограждан в Москве и Волгодонске,"
Большевики,советы,Путин,русские...Бред.Вы вкусно ели и сладко спали и проснувшись решили осчастливить публику своим новым "произведением". Не гибли ваши близкие и чувство сострадания вам не знакомо.В армии наверное тоже не служили?fish