Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тлумачимо Скрижаль. Розділ 1. Загальні засади

Пайташ | 9.07.2007 12:52

-12
Рейтинг
-12


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
18

Продовжуємо тлумачення Скрижалю ОЖПГ. Сьогодні тлумачимо Розділ 1 Скрижалю, що зветься "Загальні засади" з 1 по 22 пункт. Тлумачення здійснюється по тих пунктах розділу, що не зовсім зрозумілі. Якщо по тих пунктах що не розтлумачені у читача виникнуть питання, в ході обговорення, я спроможуся надати на них тлумачення.

Правова держава – це держава в якій повага до права є незаперечним принципом життя. Життя по законах – є принциповою позицією кожного мешканця-громадянина і мешканця з статусом гостя. Якщо є Закон він виконується, перед законом рівні всі мешканці громади, якщо Закон працює проти Первинної громади – він змінюється, це – основні принципи в житті Первинної громади.

Войовничість чи не войовничість – це участь або неучасть в агресивних військових блоках з іншими країнами, принципом яких є не захист учасників, що входять в блок, а ведення війн на захоплення чужих територій. Не войовнича держава ніколи не буде претендувати на територіальну цілісність сусіда, не буде мати претензії до земель, якщо вони колись і належали предкам Первинних громад, що утворюють державу.

Можуть бути випадки, коли дитина народилася в одній громаді, а батьки, до досягнення дитиною 14 річного віку, переїхали на проживання в іншу Первинну громаду. А при досягненні 14 років, необхідно підтвердити, або заперечити своє громадянство (Заперечення громадянства, це не привід до залишення меж Первинної громади, а перехід з статусу громадянина, в статус гостя, але при цьому враховується ліміт по кількості мешканців-гостей в Первинній громаді проживання, якщо ліміт вичерпано то ця людина, що відмовляється від громадянства не може знаходитися в цій Первинній громаді, а має знайти Первинну громаду де ліміт на мешканців-гостей ще не вичерпано, або залишитися громадянином Первинної громади по народженню. Це ж стосується і при відмові від громадянства в своїй рідній (по народженню) Первинній громаді.).

При народженні дитини в Первинній громаді, новому мешканцю видається відзнака з благородного металу – гривна (нашийний роз'єднаний обруч), що є першим внеском у статок новонародженого. Гривна є для всіх громадян однаковою по розміру формі і вазі, на гривні способом гравірування по металу заносяться відомості: місяць і рік народження, ім'я, місце народження, та інші. Гривня зберігається, або безпосередньо громадянином, або здається громадянином в скарбницю Первинної громади. До 14 річного віку гривня зберігається в скарбниці. При втраті гривні скарбницею, Первинна громада видає громадянину дублікат гривні. При відмові від громадянства, або при довічному вигнанню – гривна залишається в скарбниці і є власністю Первинної громади в скарбниці якої вона перебувала, або де в останній час проживав громадянин (якщо він її зберігав самостійно. Якщо гривна втрачена самим громадянином, то дублікат гривни виконується за його кошт. Всередині держави більше не існує інших документів, що посвідчували б особу громадянина. При реєстрації дитини робляться відтиски всіх пальців рук та ніг, що підлягають новому підтвердженню способом відтиску при досягненні 14 років. Відтиски робляться на спеціальному папері та дублюються Реєстраційною службою Первинної громади на довговічному матеріалі, який зберігається в скарбниці Первинної громади. При виїзді за кордон Держави, громадянам видаються посвідчення особи згідно міждержавних домовленостей та договорів. Мешканці громади з статусом гостя мають посвідчення особи єдиного встановленого, в Державі, зразка.

Скрижаль організації життя Первинної громади є Основним Законом Первинної громади. З моменту прийняття його Віче Первинної громади він є основою. Скрижаль не змінюється і не редагується – він є Біблією права в Первинній громаді та вищих громадських об'єднаннях, в цілому у Державі. На основі Скрижаля приймаються Закони. Закони можуть змінюватися і відмінятися в цілому.


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua