Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Черговий дзвінкий ляпас Президенту Ющенку від Шевченківського районного суду столиці

Юрій Самсон | 29.06.2007 23:55

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Київська міська державна адміністрація Леоніда Черновецького спромоглася частково заборонити проведення масових урочистих акцій з вшанування одного з чільних провідників українського визвольного руху 20-50-х рр. ХХ століття, визначного військового та політичного діяча Романа Шухевича, – черговий ляпас Президентові Ющенку руками судді райсуду.

Черговий дзвінкий ляпас Президенту Ющенку від Шевченківського районного суду столиці
16 травня поточного року Президент України видав Указ "Про відзначення 100-річч від дня народження Романа Шухевича". Яким доручалось (вибірково цитую): "Кабінету Міністрів... Київській міській держадміністрації передбачити організацію та проведення у населених пунктах, пов'язаних із життям та діяльністю одного з чільних провідників українського визвольного руху 20-50-х рр. ХХ століття, визначного військового та політичного діяча Романа Шухевича, урочистостей з нагоди сторіччя від дня його народження, з метою утвердження в суспільній свідомості об'єктивної оцінки його діяльності".

Природно, що українські патріотичні організації початок святкових акцій призначили на 30 червня – день, коли у 1941 році український збройний загін "Соловейко" під командуванням Романа Шухевича вибив Червону Армію зі Львова, встановивши в місті короткочасну українську владу. Мужність українських вояків дала можливість ОУН під проводом Степана Бандери проголосити Акт відновлення Української державності.

Цей військово-політичний чин дав юридичні підстави Україні, вже як державі, вважатись воюючою стороною у Другій світовій війні. Проголошення Акту відновлення Української державності довело окупантів до люті: німецькі нацисти ув'язнили керівництво новоутвореної держави (Степана Бандеру, Ярослава Стецька та інших) у таборі "Заксенхаузен", російські більшовики аж до 1991 року ув'язнювали в своїх концентраційних таборах (ГУЛАГ) кожного українця, хто бодай словом згадував про Акт 30 червня 1941 року.

Однак нинішня київська міська влада, отримавши заявку на проведення масових акцій від патріотичних організацій, звернулась до КПУ та ПСПУ з проханням подати заявки на проведення своїх акцій на тих же площах столиці та в той же час, що й українські патріотичні організації.

Згадані проросійські організації надіслали свої повідомлення на факс КМДА 27 червня після 16.00. Вам буде цікаво дізнатись, що для інших організацій існує тільки єдиний спосіб подання документів до КМДА – через канцелярію. А також і те, що 27 червня там був короткий робочий день. Але, оскільки подібні заявки були інспіровані командою Леоніда Чернівецького, то вже на наступний (святковий) день, 28 червня, у КМДА засідала робоча група, результатом роботи якої стала позовна заява з метою заборонити ВО "Свобода" та іншим організаціям проводити акції на вшанування пам'яті Романа Шухевича.

Цікава ремарка. Наталя Вітренко у повідомленні Чернівецькому виступила не як лідер ПСПУ, а чомусь як голова Всеукраїнської жіночої організації "Дар життя". Пояснити таку реінкарнацію Вітренко міг би хіба що дідусь Фройд.Вже 29 червня (теж вихідний) суддя Шевченківського районного суду Волошин (на фотографії) виносить ухвалу, якою забороняє проведення акцій, передбачених указом Президента України. КПУ, ПСПУ та КМДА – у захваті!

Але привітати з таким судовим рішенням можна всю "коаліцію національної єдності". Адже це черговий дзвінкий ляпас Президентові Ющенку руками суддів районного суду.

На фото:

1. Аргументи адвоката ВО "Свобода" Олександра Башука (ліворуч) апріорі не сприймались судом, над яким висів герб України, іменем якої чинилось все це безправ'я.2. Що й не дивно. Адже злегка заретушований серп і молот були значно ближчими до голови судді Волошина – вінчали спинку його суддівського крісла.

3. Всупереч вимогам процесуального законодавства, яке передбачає відкритість судових процесів (в зал суду вільно може зайти будь-який громадянин), вхід до суду в день розгляду позову КМДА був виключно за невідомо ким затвердженим списком. Добре хоч представників сторін пропустили. "Цушко -герой"?Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua