Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Скрижаль організації життя Первинної громади. Частина друга "Земне життя громади". Розділи 30, 31.

Пайташ Передрук | 27.06.2007 12:45

-14
Рейтинг
-14


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
18

Недоторканими запасами в Первинній громаді, у вищих об'єднаннях громад (Державі) є запаси продовольства та предметів першої життєвої необхідності на випадок природних катаклізмів, катастроф та неврожайних років. Народження – поява людини на світ це початок шляху даний людині Богом і пройти його людина зобов'язана з честю для свого Роду...

30.Недоторканий запас громади.

1.Недоторканими запасами в Первинній громаді, у вищих об'єднаннях громад (Державі) є запаси продовольства та предметів першої життєвої необхідності на випадок природних катаклізмів, катастроф та неврожайних років. 2.Недоторканий запас їжі (харчів) в Первинній громаді має бути з розрахунку річного споживання на одну людину: хлібних зернових (пшениці, жита, ячменю та інших) та виробів з них не може бути меншим за триста шістдесят п'яти денних норм споживання на одного мешканця громади; круп'яних зернових (вівса, кукурудзи, гречки, проса, рису та інших) та виробів з них не менше двісті двадцяти чотирьох денних норм споживання на одного мешканця громади; бобових в зерні (боби, квасоля, горох, соя та інших) та виробів з них не менше триста шістдесят п'ять денних норм споживання на одного мешканця громади; олійних зернових та горіхоплідних не менше триста денних норм споживання на одного мешканця громади; овочевих культур довготривалого зберігання (картоплі, столового буряка, столової моркви, капусти, петрушки та інших) та виробів з них не менше триста шістдесят п'ять денних норм споживання на одного мешканця громади; меду і цукру та виробів довготривалого зберігання з них не менше шістдесяти денних норм споживання на одного мешканця громади; фруктів та виробів довготривалого зберігання з них не менше триста шістдесят п'ять денних норм споживання на одного мешканця громади; молочних виробів довготривалого зберігання не менше сто п'ятдесяти денних норм споживання на одного мешканця громади (середня денна норма споживання приймається на Віче Первинної громади). 3.Недоторканий запас іншої продукції харчування встановлюється Законом Первинної громади.

4.Недоторкані продуктові запаси реалізації за межі Первинної громади, як Товар, не підлягають. 5.Заміна та поновлення недоторканого запасу продовольства проводиться щорічно, а консервованої продукції довготривалого користування за рік до останнього терміну її використання. 6.В неврожайні роки можлива заміна одних продуктів на інші. 7.В неврожайні роки, для поповнення недоторканого запасу проводиться закупівля продукції за межами Первинної громади (Держави). 8.Продукти, що входять в перелік, але не вирощуються в Первинній громаді, закуповуються за її межами. 9.Первинна громада (її виконавчі служби) контролює ціни на продовольчу продукцію. 10.Продовольча продукція зберігається як в сховищах (складських приміщеннях) Первинної громади так і в сховищах (складських приміщеннях) Приватних Підприємців – торгівців продуктами харчування. 11.Злочини по навмисному знищенню продуктів харчування, утаюванню її від споживачів – мешканців громади вважаються важкими злочинами і караються відповідно до Законів Первинної громади. 12. Не збір та не переробка до стадії зберігання вирощеного врожаю продуктів харчування вважається знищенням продовольчої продукції (Власник вирощеного врожаю при неможливості самостійно його зібрати та переробити зобов'язаний звернутися до посадовців Первинної громади про надання йому допомоги по збору і переробці врожаю – Первинна громада зобов'язана надати негайно допомогу по збору і переробці врожаю власника за оплату наданих послуг власником, яка може бути здійснена виробленою продукцією переробки врожаю. 13.Не реалізація консервованої продукції до терміну зберігання та використання вважається знищенням продуктів харчування. (Власник продуктів харчування при неможливості самостійно її реалізувати зобов'язаний сповістити посадовців Первинної громади про надання йому допомоги в реалізації продуктів харчування – Первинна громада зобов'язана надати, в місячний термін, допомогу по реалізації продуктів харчування власника за оплату наданих послуг власником за рахунок коштів отриманих від реалізованих, за допомогою Первинної громади, продуктів харчування. 14.Реалізація неякісної продукції або реалізація продукції після терміну її зберігання (придатності) вважається злочином проти життя і здоров'я людини. 15.Якщо використання реалізованої, після терміну зберігання, неякісної продукції привело до важкого захворювання і смерті людини – це вважається умисним вбивством людини.

16.Перелік недоторканих запасів товарів першої необхідності життєдіяльності людини (та методика їх зберігання), що не відносяться до харчових продуктів, визначається Законом Первинної громади.

17.Законом Первинної громади визначається також перелік і кількість мінімального місячного запасу продуктів харчування, що мають бути в кожній сім'ї мешканців Первинної громади з розрахунку на одного члена сім'ї.

31.Життя і смерть мешканця Первинної громади

(Держави)

1.Кожний хто народився в Первинній громаді є членом Первинної громади – громадянином Держави в яку входить Первинна громада. 2.До чотиринадцятирічного віку ніхто не може бути позбавлений громадянства або відмовитися від нього. 3.Народження – поява людини на світ це початок шляху даний людині Богом і пройти його людина зобов'язана з честю для свого Роду, своєї Первинної громади і покорою до волі Бога. 4. Час точної появи на світ є таємницею особи (так як знаючи його можна нашкодити людині) і тому він фіксується в Реєстраційній Службі Первинної громади і не може бути оприлюднений. 5.Точний час свого народження Реєстраційна Служба Первинної громади може повідомити особі тільки при досягненні нею чотиринадцяти літнього віку. 6.Для загального відому особа зобов'язана повідомляти тільки рік народження.

7.День народження особи в Первинній громаді не святкується. 8.Батьки, рідні і близькі святкують день хрещення новонародженого, обряд хрещення має бути виконано не пізніше як через сім днів після народження.

9.Другим визначним днем в житті людини є обряд Першого Причастя і повного визнання віри в Бога, цей обряд проводиться після досягнення чотиринадцятирічного віку.

10. Третім визначним днем в житті людини є обряд вінчання – створення повноцінної сім'ї. 11.Обряд вінчання не може бути проведено до досягнення громадянином чотиринадцятирічного віку.

12.Останнім днем життя людини є день її смерті. 13.Людина після смерті має бути віддана землі. 14.Інші види поховань в Первинній громаді не допускаються. 15.Людина приходить в матеріальний світ голою і такою ж покидає його. 16.Хоронити померлого слід без одежі завернутою у саван (сувій тканини одного кольору розміром не менше половини довжини людського тіла і довжиною не менше двох людських довжин). 17.Померлі природною смертю хороняться завернутими в саван білого кольору. 18.Померлі насильницькою смертю (вбиті) хороняться завернутими в саван червоного кольору. 19. Померлі-самовбивці хороняться завернутими в саван чорного кольору. 20.Померлі мають бути поховані на кладовищі Первинної громади місця свого постійного проживання. 21.Кладовища можуть бути трьох видів: підземні – з використанням печер природного утворення або утворених людиною; традиційних – викопуванням могил в землі з встановленням на них намогильних плит; кладовища-кургани – захоронення на поверхні землі з подальшою засипкою землею і встановленню над померлим надмогильної плити. 22. В підземних кладовищах померлі засипаються шаром землі товщиною в третину зросту людини і замуровуються в нішах-печерах з встановленням намогильної плити; традиційні кладовища – це викопані в ріст людини ями в яких померлі засипаються викопаною землею, а зверху встановлюється намогильна плита; кладовища-кургани – це могильні комплекси де захоронення проводиться від центру по спіралі з подальшою засипкою похованого шаром землі товщиною в половину росту дорослої людини і встановленням поверх землі надмогильної плити, через кожні сто років нове поховання розпочинається з центру кладовища-кургану на наступному рівні над попередніми похованнями (надмогильні плити виготовляються з природного або штучного каменю і на них вибивається хрест і необхідна інформація про померлого; розміри плити визначаються Первинною громадою. 23.Розкопування, нищення могил померлих заборонено і є великим гріхом. 24.Будівництво будь-яких будівель на місцях де були знайдені останки давно померлих заборонено. 25.Випадково знайдені останки давно померлих підлягають негайному захороненню на місці де їх знайдено і на цьому місці подальші земляні роботи не проводяться; на місці такого захоронення встановлюється кам'яна плита з хрестом і написом "могила предка". 26.Якщо випадково знайдено кладовище предків, кладовище огороджується. 27.На території Первинної громади існує тільки поховання єдиного типу. 28.Мешканці громади з статусом гостя, що сповідують іншу релігію хороняться на кладовищі Первинної громади по своїм звичаям але з дотриманням улаштування могили прийнятої цим Скрижалем, за єдиним винятком: на могильній плиті вибиваються тільки основні дані про померлого на його мові і мові Первинної громади, релігійні символи на плиті не вибиваються.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua