Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Скрижаль організації життя Первинної громади. Частина друга "Земне життя громади". Розділи 15,16,17.

Пайташ Передрук | 26.06.2007 16:05

-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
16

Суспільне життя та захист від насильницького захоплення (узурпації) влади в Державі та в Пераинній громаді. Вищі матеріальні цінності, їх захист. Захист незалежності і територіальної цілісності Держави.

15.Суспільне життя та захист від насильницького

захоплення (узурпації) влади в Державі та в

громаді.

1.Суспільне життя в Державі побудоване на основі політичної, економічної та релігійної багатоманітності. 2.В Первинній громаді може існувати тільки економічна багатоманітність. 3.Ідеологія (політика) та релігія в Первинній громаді можуть бути тільки єдиними. 4.В Територіальній громаді багатоманітними можуть бути економіка та релігія, а ідеологія є єдиною. 5.В Земельній та Регіональній громадах, як і в Державі життя побудоване на основі політичної, економічної та релігійної багатоманітності. 6.Держава, на території Первинних громад з яких вона утворена, гарантує свободу совісті, економічної та політичної діяльності тільки для своїх громадян через можливість вільного пересування і вільного проживання в будь – якій Первинній громаді Держави – устрій, політичні погляди і релігія якої відповідають уподобанням громадянина. 7.Мешканці Первинних громад з статусом гостя мають всі права нарівні з громадянами, за винятком права на політичну діяльність і не мають права приймати участь у Віче і бути присутніми на ньому як прямо так і опосередковано. 8.Інші обмеження прав громадян і мешканців громад з статусом гостя здійснюється тільки за рішенням Суду або Віче Первинної громади.

9.Жодна ідеологія в Державі не може бути визнана, як обов'язкова.

10.Жодна Первинна громада не може нав'язувати іншим Первинним громадам свій політичний, економічний та релігійний світогляд.

11.Для збереження стабільності в громадських об'єднаннях і в Державі в цілому, якщо в якійсь із Первинних громад проходять негативні зміни, що здатні порушити принципи закладені в Скрижалі Організації Життя громади, така Первинна громада підлягає ізоляції з боку громад-сусідів. 12.Загроза єдності громад з боку Первинної громади прирівнюється до агресії. 13.Першочерговими запобіжними (превентивними) заходами по відношенню до Первинної громади-агресора є повна заміна Виконавчої і Судової влади в громаді, під контролем і за допомогою громадян з інших Первинних громад, що об'єднані в Державу. 14.Законодавчі права членів такої Первинної громади призупиняються на один рік, а прийняті Закони Первинної громади, що суперечать Скрижалю Організації Життя громади – відміняються Загальним Особливим Віче Первинних громад, що є сусідами цієї Первинної громади.

15.Якщо на Первинну громаду здійснюється негативний вплив з боку інших Первинних громад (об'єднань громад), іноземних держав, що порушує принципи закладені в Скрижалі Організації Життя громади, Первинна громада ізолюється від таких Первинних громад (виходить з таких об'єднань громад) та звертається до світового співтовариства по захист від агресії з боку Первинних громад (об'єднань громад) та іноземних держав. 16.Насильницькі дії з боку таких Первинних громад (об'єднань громад) та іноземних держав є агресією.

16.Вищі матеріальні цінності, їх захист.

1.Найвищими Матеріальними Цінностями в Первинній громаді є людина, родюча поверхня землі, прісні наземні і підземні води (джерела, ріки і озера), лісові масиви, повітря та тваринний і рослинний світ. 2.Найвищі Матеріальні Цінності не належать ні минулому ні сьогоденню, Найвищі Матеріальні Цінності належать майбутньому (Зовнішні моря і океани, все живе що в них проживає є Найвищими Матеріальними Цінностями які належать всьому людству і не можуть бути власністю окремої Держави). 3.Жодна діяльність людини не має бути направлена проти Найвищих Матеріальних цінностей, на нанесення шкоди їм, або знищення їх. 4.Шкода заподіяна Найвищим Матеріальним Цінностям має бути ліквідована повним відновленням їх особою (особами), що заподіяла цю шкоду, або за рахунок Власності цієї особи (осіб). 5.Винуваті у знищенні Найвищих Матеріальних Цінностей мають бути засудженими до довічного вигнання за межі Держави з повною конфіскацією всієї їхньої Особистої Власності, незалежно від місцезнаходження цієї Власності. 6.Вилучена в осіб Особиста Власність, що знищили Найвищі Матеріальні Цінності, передається Первинній громаді (Первинним громадам) на землях яких знищено Найвищі Матеріальні Цінності для їх відновлення. 7.Якщо винною у знищенні Найвищих Матеріальних Цінностей або нанесені шкоди їм є одна або декілька Первинних громад, то винуватими у вчинені цього злочину є посадовці Виконавчої Влади цієї (цих) Первинних громад. 8.Якщо цей злочин впливає на територію Територіальної громади, то винними у ньому є посадовці Виконавчої Влади всіх Первинних громад, що входять в Територіальну громаду та посадовці Виконавчої Влади Територіальної громади. 9.Якщо цей злочин впливає на територію Земельної громади, то винними у ньому є посадовці Виконавчої Влади всіх Первинних громад, Територіальних громад, що входять в Земельну громаду та посадовці Виконавчої Влади Земельної громади. 10.Якщо цей злочин впливає на територію Регіональної громади, то винними у ньому є посадовці Виконавчої Влади всіх Первинних, Територіальних, Земельних громад, що входять в Регіональну громаду та посадовці Виконавчої Влади Регіональної громади. 11.Якщо цей злочин впливає на територію Держави та інших іноземних держав, то винними у ньому є посадовці Виконавчої Влади всіх Первинних, Територіальних, Земельних, Регіональних громад, що входять в Державу та посадовці Виконавчої Влади Держави (Держав).

17.Захист незалежності і територіальної цілісності Держави.

1.Основою захисту незалежності і територіальної цілісності Держави є захист незалежності і територіальної цілісності кожної окремої Первинної громади, що входить в Державу. 2.Захист поділяється на мирний і військовий.

3.Мирний захист:

- це щоденний захист кордонів Держави, щоденний захист кордонів вищих громадських об'єднань, щоденний захист цілісності території кожної Первинної громади зокрема;

- це забезпечення щоденної економічної безпеки кожної Первинної громади і вищих громадських об'єднань;

- це захист інформаційної безпеки кожного громадянина Держави і кожного мешканця Держави, що має статус гостя та захист Інформаційної Власності на території Держави;

- це захист людини на території Держави від посягань на її життя з боку як інших людей, так і її самої.

4. Військовий захист

- це захист території Держави та її громадян і мешканців з статусом гостя, захист їх Власності і Власності Первинних громад від посягань будь-якого ворога (агресора).

5. Мирний захист здійснюють самі громадяни, посадовці Виконавчої і Судової Влади, охоронні структури громадських об'єднань, Служба охорони кордонів Регіону і Держави. 6.Мирний захист проводиться мирним шляхом, без застосування зброї смертельної дії.

7.Військовий захист здійснюють Воїни Первинної громади, що є Воїнами Прикордонних Військ та Воїнами Збройних Стратегічних Військ Держави. 8.Військовий захист здійснюється зброєю смертельної дії. 9.Військовий захист може бути місцевим (локальним), при захисті окремої ділянки території Держави від наступу ворога, та загальним, при захисті всієї території Держави від агресії ворога. 10.Війська Держави є Військами захисту, а не окупації; тому вони не здійснюють окупацію території ворога, а наносять по військовим об'єктам, військово-промисловим об'єктам та військовим формуванням на його території удар смертельною зброєю знищення підвищеного ефекту дії. 11.На своїй території, або поблизу неї, застосування смертельної зброї знищення підвищеного ефекту дії, для ліквідації армії ворога заборонено. 12.На своїй території, або поблизу неї, застосовується звичайна зброя смертельної дії, або паралізуюча зброя, або екранізуючи зброя. 13.Держава ніколи не застосовує зброю масового знищення хімічної, біологічної, радіаційної, геомагнітної, генетичної чи іншої дії, що може спричинити довготривале зараження території планети Земля, або знищення всього живого на ній. 14.Проектування, дослідження, виготовлення, розповсюдження-торгівля, застосування зброї хімічної, біологічної, радіаційної, геомагнітної, генетичної чи іншої дії, що може спричинити довготривале зараження території планети Земля, або знищення всього живого на ній на території Держави заборонено довіку – це найбільший злочин. 15.Винні в такому злочині, або ті, що знали про нього і не повідомили посадовців Виконавчих Служб всіх рівнів є злочинцями і знаходяться поза Законом (Вони є нелюдями і заслуговують на смерть, а той хто знищив їх є не вбивцею, а рятівником людства).

16.На території Держави заборонено розміщення військових об'єктів і живої військової сили іноземних держав. 17.На території Держави не допускається проведення військових навчань за участі іноземних воїнів. 18.На території Держави заборонено створення охоронних структур, що знаходяться в Приватній Власності. 19.Держава не бере участі у жодній міжнародній військовій організації.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua