Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Держава   територія   членство   громадянство   Первинна громада – носій державності

Скрижаль організації життя Первинної громади. Розділ 1. Частина друга "Земне життя громади"

Пайташ Передрук | 25.06.2007 11:18

-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
15

Про те як має бути виконано один з катренів М.Ностардамуса народом Борисфена (України)

Коли я, вперше, читав Центурії М.Ностардамуса мене вразив катрен 95, третьої центурії:

Закон Мора втратить свою силу,

Інший закон заволодіє, поступово,

світом.

Народ Борисфена буде його носієм

Так, як принесе світу приклад

достатку

і милозвучність мови.

Який же має бути цей новий Закон, що заставить людей відмовитися від нагромадження багатств в імя однієї лише мети – задоволення своїх амбіцій.

Але коли я прочитав Скрижаль організації життя Первинної громади (СожПг), я зрозумів, що Бог не полишає свої любимі народи. В свій час Бог дав скрижалі законів Мойсею, щоб той зміг вивести народ Ізраїля з пустелі і побудувати суспільство, що служило б єдиному Богу і вирвало б його з обіймів розпусти і серебролюбства, а тепер Господь дає можливість народу України (нащадкам Русі Київської), можливість показати приклад народам світу по будівництву суспільства на принципах достатності, відмови від нагромадження непотрібних багатств і непотрібних запасів, в служінні триєдиному Богу.

Скрижаль (СожПг) я вирішив, для кращого сприйняття, розбити на 15 частин, які хочу довести до форумчан і просто читачів УП. Сьогодні до Вашої уваги перший розділ другої частини Скрижаля, що зветься "Земне життя Первинної громади":

1.Загальні засади.

1.Держава Вільних Об'єднаних Громад є незалежна правова не войовнича держава, що поважає принципи і гордість інших держав та відстоює повагу до гордості та принципів Первинних громад, що її утворюють. 2.Основою Держави є Первинні громади.

3.Територія Держави, в межах існуючих кордонів Первинних громад, що її утворюють, є цілісною і недоторканою.

4.Недоторканість кордонів та безпека мешканців Первинної громади визнаються в Державі найвищою її турботою. 5.Життя, здоров'я, честь і гідність громадян Первинної громади є найвищою соціальною цінністю в Державі. 6. Громадянин відповідальний за громаду в цілому, громада відповідальна за кожного свого громадянина зокрема.

7.В Державі існує єдине громадянство. 8.Мешканці держави, що не є членами жодної Первинної громади, які утворюють Державу, мають статус гостя. 9.Статус гостя надає та Первинна громада на території якої проживає людина. 10.Всі хто народився на території Держави набувають громадянство Держави по місцю народження, в певній Первинній громаді. 11.Первинна громада дає новому своєму члену відзнаку члена громади і робить відповідний запис в Єдиному Реєстрі Громади, це ї є свідченням його громадянства; іншого посвідчення громадянства в Державі не існує. 12.Громадянин може проживати і в іншій Первинній громаді, за її згодою, але залишається членом Первинної громади де він народився. 13.Відмова від членства в Первинній громаді – громаді свого народження, щоб стати членом Первинної громади, місця свого проживання, в Державі не допускається. 14. До чотирнадцятирічного віку ніхто не має права позбавити людину громадянства Держави. 15.При досягненні громадянином чотиринадцяти років він має право відмовитися від громадянства Держави. 16.Громадянства, після досягнення чотиринадцяти років, в судовому порядку, позбавляються особи, що скоїли важкий злочин за який засуджені до довічного вигнання за межі Первинної громади (Держави). 17.Набуття членства в Первинній громаді проводиться за згодою особи, що хоче стати громадянином Держави:

- негайно, з моменту прибуття в Первинну громаду, якщо особу запросила Первинна громада;

- після проживання на території Первинної громади протягом п'яти років в статусі гостя, якщо людина приїхала в Державу за власним бажанням і отримала дозвіл на проживання.

18.Держава є об'єднанням Первинних громад. 19.Носієм незалежності і єдиним джерелом влади в Державі є Первинна громада. 20.Первинна громада здійснює владу безпосередньо через цей Скрижаль (Основний Закон громади) та Закони, що приймаються всіма членами громади, які досягли чотиринадцяти річного віку;через виконавчі органи громади та через Суд Первинної громади. 21. Право визначати Закони, створювати вищі територіальні об'єднання громад, входити в об'єднання громад або виходити з нього належить виключно Віче (загальним зборам повнолітніх членів громади) Первинної громади і не може бути привласнене Державою, іншим об'єднанням громад, їх виконавчими та судовими органами, окремими посадовцями. 22.Захоплення влади або окупація території Первинної громади іншими іноземними державами або іншими громадами – поза Законом громади, винні в такому злочині підлягають вигнанню за межі Первинної громади, Держави в цілому, з повною конфіскацією їх власності, незалежно від того, де ця власність знаходиться; захоплена територія шляхом агресії або насильницького переселення ніколи не може стати землею тих хто її захопив, а навіки є землею народу та його нащадків, що споконвіку проживав на цій землі – загарбник землі має бути або вигнаний за її межі або влитися в корінний народ (підкоритися асиміляції).

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua