Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Противники Черновецького перегруповуються

МІРО | 23.06.2007 10:22

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Загальнодержавні події відтиснули на другий план події у Києві. А там ідуть свої війни.

Загальнодержавні події відтиснули на другий план події у Києві. А там ідуть свої війни: опозхиції проти Черновецького, а Черновецького проти киян.

Преса "безмолствует", якщо не рахувати кількох видань – однієї газети та парочки сайтів, серед яких віднендава немає ані "Української правди", ані РБК., ані Обозревателя.

Політики ділять портфелі у майбутній владі. а Черновецький – землю, власність киян, а ще – проводить непомітну роботу, что повинна зменншукати його антирейтинг.

Одна з ключових тез такої роботи – зникнути з очей і не дратувати своїм виглядолм і своїми словами. Переважна більшість заяв КМДА подається або від імені Черновецького через прес-службу, або від імені когось із замів. Як виглядає живий мер – вже мало хто пам'ятає.

А що ж на іншому боці дроту? У київської опозиції, певно. розкол. три фракції, що вважалися опозиційними, не знайшли спільної мови. БЮТ та Блок Кличка, який переважно складається з ПРПістів, що вже стали частиною БЮТ, на знак протесту проти порушення регламенту та інших порушень з боку Олеся Довгого покинули сесійний зал. Разом з ними – кілька нашоукраїнців. Інші залишилися, щоб "деребанити" землю, отримуючи і для себе ласі шматки. Навть Ющенко здогадався і нещодавно заявив, що в Києві мер дає зелені зони під забудову за гарне голосування. Серед тих, хто "гарно голосує" є й майже десяток людей з його любої партії НУ.

Позапарламентської, себто позакиїврадівської опозиції теж практично не існує. Є, звичайно, кілька малопомітних громадських організації та ще Омельченко, який теж замовк.

Але саме Омельченко має один з найвищих рейтингів підтримки в Києві, як потенційний новий мер Києва. А ще Луценко, Томенко, Клічко. Ці троє активно проводять пасивну політику – тобто вряди-годи критикують Черновецького. А Омельченко... Омельченко, кажуть, безнадійно судиться, наче не розуміє, що суди підтримують тих у кого влада і гроші, а влади в нього немає. Гроші, певно, є, але ж не стільки, скільки у Черновецького та його старшого "подельщика" Януковича.

кажуть, саме сьогодні. СанСанич починає нову хвилю боротьби. Його партія "Єдність", де він знов став лідером, проводить з'їзд, де. ймовірніше за все заявить про підтримку київської опозиціх, чи, навпаки, оголосить саме себе київською опозицією. Я спробую потрапити на з'їзд і поділитися подробицями.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua