Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 21.06.2007 04:14
Депутат, который голосует четко по указаниям лидера фракции-"кнопкодав" и "крепостной" неотличимы ни по сути процесса, ни по его результату.
На мою думку, авторові слід було б після цих слів поставити крапку і завершити на тих "кріпаках" свій допис. Особливо, коли БЮТ вдасться запровадити імперативниий мандат, то у ВР взагалі досить буде замість 450 посадити тільки по два від кожної фракції (другий просто в резерві, коли в першого палець заболить, або треба в туалет), тому що депутат під страхом автоматичного виключення з фракції з наступною втратою значка, не має жодного шансу на індивідуальну думку.Саме тому партійні лідери так мріють закріпити "принцип демократичного централізму".Кр-к
  | 21.06.2007 08:54
Русин
Але попередній дописувач лукавить. БЮТ пропонує не тільки імперативний мандат, щоб депутат за гроші з фракції у фракцію не перебігав. А і створення такої системи голосування в Раді, щоб було унеможливлено реєстрація депутата, без присутності депутата. Юля пропонує систему як в Ізраїлі. Реєстрація за відбитком пальця депутата. А я пропоную добавити. Голосування щоб було можливе тоді – коли депутат сидить на своєму робочому місці. Це зробити технічно простіше – вмонтувавши реле ваги в сидіння депутата. Встав депутат – картка заблокована. Сів – картка працює.
  | 21.06.2007 09:45
Незарегистрированный пользователь:
Русин
БЮТ пропонує не тільки імперативний мандат, щоб депутат за гроші з фракції у фракцію не перебігав. А і створення такої системи голосування в Раді, щоб було унеможливлено реєстрація депутата, без присутності депутата. Юля пропонує систему як в Ізраїлі. Реєстрація за відбитком пальця депутата. А я пропоную добавити. Голосування щоб було можливе тоді – коли депутат сидить на своєму робочому місці. Це зробити технічно простіше – вмонтувавши реле ваги в сидіння депутата. Встав депутат – картка заблокована. Сів – картка працює.
тогда логичнее делать "реєстрацію за відбитком ж-пи депутата"...
  | 21.06.2007 10:03
Русин
А ви уявляєте собі картинку. Парламент. Сидять депутати. Жінки в платтячках. Мужчини в кілтах. Сидіння з підігрівом. Виходить з ладу автоматика регулювання температури сидінь. З під одного депутата починає куритися димок. З під другого. З під третього... А журналісти на балконі кажуть – шашличком запахло. Пора на обід.
  | 21.06.2007 10:47
Бачите, пане Русин, Ви самі зрозуміли всю абсурдність вимоги БЮТ-ки, тобто вона домагається ще тільки ФОРМАЛЬНОГО сидіння індивідууму в Раді при фактичній відсутності впливу на щось, крім гріття свого місця. Колишній бютівець Видрін писав на УП, що він навіть картки для голосування в руках не тримав. Процес виконувався "десятниками", щоб депутат часом не "помилився" в процесі голосування. БЮТ лукавить у всьому, навіть у дрібницях, недовіряє власним дкпутатам, а що вже говорити про союзників?і це все дуже неприємно. Кр-к
  | 6.09.2007 16:16
Цікаво біло прочитати про персональну відовідальність депутата при голосуванні. Не зовсі зрозуміло, що мається на увазі під "персональною відповідальністю" Втім ражду взяти до уваги що за змістом ст. 80 Конституції – "Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування..."
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua