Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Черновецький знищує журналістів журналістами

МІРО | 19.06.2007 23:33

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Черновецький – феномен! Його всі терпіти не можуть, але працюють на нього. Подивіться провідні телеканали, газети, портали (навіть найреволюційніші) критики Чорновецького стало обмаль. Бо Черновецький, певно, доре платить. А ще у нього є інший прийом: знищувати одних руками інших.

Черновецького зразу зненавиділи журналісти, бо ми бачимо людей глибше. ніж виборці. Декому з нас часом доводиться брехати за гроші, але чи це звільняє нас від розуміння, що той, хто нам платить – мерзотник? Ні! Нам здається. що можна якость перетерпіти, викрутитись, а потім...

Черновецький пересварився з журналістами, а потім домовився з менеджментом видань і матерали про вірного учня Сандея, Януковича і Дзержинського зникли геть. Він якщо і не став хорошим, то перестав бути поганим. Офіційно. Оголошую конкурс на краще видання, яке ще не продалося Черновецькому.

... Як мер, Черновецький контролює 5 ЗМІ. За останній рік він тільки у газет і "Вечірній Київ" призначив 5 в.о.керівників, а на ТРК Київ – 4. На інших – не менше двох-трьох. Кожен керівник приходив, звільная настроптивіших, приводив слухняних, які залишались назавжди, бо їм подобалося бути слухняними за хороші гроші. Потім приходив новій керівник, робив щось, щоб покращити справу, приносив нові ідеї, звільняв строптивих, приводив слухняних... Потім третій, четвертий, часом, п'ятий... Строптиві зникали, слухняні заповнювали простір. ЗМІ по троху ставали такими, як треба. Черновецькому.

Потім звільнені керівники судилися, піднимали хвилю протеста і повторювали слова попередників: іх використали, у ЗМІ є цензура і так далі... Потім, коли вони вже не могли бути зброею в руках Черновецького проти свободи слова, вони намагалися заступитися за свободу слова. Але марно. Ніхто не вірить у щирість тих, хто мовчить, більше тих, хто поливає брудм тих, хто бореться, не вірить, коли вони самі починають боротися.

Повставали і колективи. Але швиденько замовкали: одних підвищували, інших звільняли. Так буває з усміма революцями. Одні революціонери знищують інших.

От і Черновецький придумав непогану фішку: одні журналісти знищують інших на його благо.

А потім він продав усі ЗМІ... собі, чи – фактично собі, чи – по-суті, собі. Кажуть, за безцінь. Едине на що хочеться сподіватися, що тепер він хвалитиме себе за власні, а не бюджетні кошти. Хоча... Знаем ми цих кручених політиків: власних грошей вони не витрачають.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua