Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-12
Рейтинг
-12


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
16

Коментарі
  | 17.06.2007 07:25
+1
  | 17.06.2007 08:43
баран ти етнічний, а не українець
  | 17.06.2007 08:53
Отож бо й воно, що ти етнічний руський, а не українець.
  | 17.06.2007 09:32
дибіл, як тебе взагалі тут надрукували. таких придурків не часто зустрінеш.
муділа – піздуй в падмасковьє, дрочи пуціну
  | 17.06.2007 10:33
Я – за. Откровенность. Исторические личности Украины должны быть известны. Во всем многообразии их проявлений. Замалчивание их деятельности ведет к мифотворчеству, к полуправде оценок в словах отдельных, как правило восторженных, личностей. И ничиго не дает в понимание исторического опыта. О Мазепе и Кочубее мы знаем больше в изложении Пушкина. Шухевич? Пусть будет Шухевич. Но – весь. С изданием писем, воспоминаний, материалов архивов разных стран. Надоело искать и собирать правду по отголоскам чиьх-то суждений. Есть-ли необходимость расстреливать нежелающих праздновать День Победы? Есть ли в музее советской окупации материал о В. Черноволе – секретаре комитета ВЛКСМ Киевской ГЕС?
  | 17.06.2007 10:53
Чомусь силоміць ввести російську мову засобами державного впливу є законним, а вшанувати людей, які боролися за створення цієї держави, є незаконним.
І ще одне – хай автор гавкне з підворіття на Путіна в Росії... Не буде.
То ж автор – далеко не дурень. Питання в одному: хто платить і скільки за всі ці теревені.
  | 17.06.2007 11:08
А мені жаль студентів юридичної академії у Одесі. Їх батьки важкою працею заробляли гроші, якими платили за навчання своїх дітей, сподіваючись на високу якість навчання і високий рівеньоснащення на ці гроші навчвльної бази.
А замість цього кожного дня, проходячи на заняття студенти вимушено вклоняються своєму ідолу, образ якого втілено у пам'ятнику апостолу безправ'я Ківалову!
  | 17.06.2007 11:18
Людина, яка не поважає свій же народ – не варта того, щоб носити українське громадянство. Шановний, ти лише рубаєш під собою ж крісло на якому сидиш, роблячи такі антиукраїнські статті. Зараз ти пишеш про Шухевича, а завтра ти напишеш лайно про Шевченка, як Олесь Бузина... Та яка мати тебе породила – такого відступника від свого народу??? Продажна журналюка!!! Чемодан, вокзал, Кремль!!!
МІРО   | 17.06.2007 11:19
За логікою автора у нас державних діячів: Кравчук, Кучма, Ющенко, та ще Мороз, Плющ, Литвин, Ткаченко, Кінах, Лазеренко, Янукович, Тимошенко, Пустовойтенко та ще кілька осіб. Не подобається мені така логіка.
  | 17.06.2007 11:53
І чого це так бандерлогі рознервувалися?
Нервувати будете пізніше – після "досракових" виборів...
  | 17.06.2007 12:21
Автор прав.

Указ Ющенко – путь к гражданскому противостаянию. Ну не герой Шухевич для Севастополя, Киева, Одессы, Донецка. Не пришло еще время.
Безусловно его имя окутано паутиной лжи, сплетенной еще в советские времена. Безусловно, надо больше уделять внимание проблемам У.П.А. Но не так, как это делает наш президент.
Гетьман   | 17.06.2007 12:28
Роман Шухевич Герой України! З указами чи без, зі статтями чи без них!
Бо доки живе на цій землі хоч один справжній українець, що знає про боротьбу цієї людина проти окупантів України той ніоли не зрадить цю ідею і не піде на відчуження задля якигось вигод. І скільки б не розповідали про місцеве значення-це тільки угодовці так можуть говрити, для україни Тарас Чупринка зробив більше ніж інші в багато раз.

Слава Україні!
Героям Слава!
Олексій Зелений   | 17.06.2007 12:30
Аффтар, ти брудний провокатор, своєю писанино ти хочеш викликати злість до росіян, таких мудаків як ти треба вішати вниз головою на тиждень, щоб вся дурь вийшла.
theque   | 17.06.2007 12:44
Автор – смердючий провокатор. На палю!

Слава Героям України!
  | 17.06.2007 14:40
Канечна! Давайте отмечать даты рождения и восстанавлывать памятники Сталину, Дзержинскому, Берии, Брежневу! А заодно – поставим монументы ПутЕну, Януковичу и Витенко! Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слава РАССЕИ!!!!!!!!!!!!!!!