Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Черговий кримінальний указ Ющенко? Так!


-12
Рейтинг
-12


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
16

Згадайте указ Президента від 16.05.2007 року N420/2007 "Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича". Якщо це не кримінальне використання державних установ для пропагування українського націонал-шовінізму, то що це?

Згадайте указ Президента від 16.05.2007 року N420/2007 "Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича".

Цім указом визначається низка заходів державного характеру (випуск ювілейної монети, марки тощо), доручень державним установам для шанування Р.Шухевича у тому числі для державної міської адміністрації Севастополя.

Зрозуміло, шо Р.Шухевич є визначною постаттю. Але НЕ ДЕРЖАВНОЮ! Можливо – етнічною українською. Так хай шанує його українська громада на місцевому рівні. У Львові? Хай у Львові встановлюють йому статую. Немає питань. Але ушановувати Р.Шухевича на загальнодержавному рівні – це розпалювати міжнаціональну ворожнечу!

Президент Ющенко зневажає думку багатонаціонального народу України та примушує його підкорятися своїм вузьконаціоналістичним смакам. Він плюндрує Конституцію, перевищує свої повноваження, зловживає своїм правом видавати укази.

Якщо це не кримінальне використання державних установ для пропагування українського націонал-шовінізму, то що це?

Доречи, цій факт – підґрунтя для усунення Ющенко від посади шляхом оголошення імпічменту.

Я є українцем – етнічним руським і не сприймаю Шухевича за героя України. Намагання нав'язати мені цю постать для шанування – це насилля. Насилля – це перешкода на шляху до Європи.

Черговий раз Ющенко виставив себе за посміховисько перед Європою. Зрозуміло, що цій указ виконано не буде, бо здоровий глузд керівників державних установ живиться нагальними потребами громадян, а не ілюзіями та бажаннями ющенків. Отже не буде дивом, якщо хтось із свідомих громадян оскаржить цей указ у суді.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua