Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
24
Рейтинг
24


Голосів "за"
39

Голосів "проти"
15

Коментарі
Петро Гiренко   | 7.06.2007 14:07
Дякую, пане Станиславе! Ще одна стаття в мий збройний реестр! Файно!
Юрій Самсон   | 7.06.2007 14:18
Росії у найближчі 15-25 років не стане. Тобто "Росією" називатиметься якесь князівство у межах нинішньої Московської області. А теперішня Російська Федерація розпадеться на 10-15, а то й більше, невеличких князівств. При цьому, умовно кажучи, Кубанське князівство, Курське воєводство та Білгородська республіка спочатку стануть сателітами України, а згодом попросяться приєднатися до нас на умовах входження як звичайної області.
Почитайте, до речі, Василя Кожелянка!
  | 7.06.2007 14:18
Статья не только реально отражает не только форму но и суть происходящего
/не в пример соплям дойной коровы с армяно-молдаванской кличкой/krabat/
Петро Гiренко   | 7.06.2007 14:24
Пане Станиславе, не по ошибке ли Ваша статья оказалась не в разделе Политика, а в другом? Если по ошибке, техподдержка по Вашей просьбе перенесет. Со мной такое было.
  | 7.06.2007 14:29
чисто хохляцкое, мы так себя любим, что готовы сами с собой и в постели переспать:)) конечно россия это ничто, а вот украина с пчеловодом, и с его кумом саахкаким человеком, вот кто миром будет править:)) подтирая по очереди зад самому не тоталитарному человеку в мире – бушу.
совет простой, всем по чаще смотреть в зеркало, и очень хорошо смотреть.
Jaguar   | 7.06.2007 14:35
Росію поставили на коліна москалі
Петро_Гiренко:
я направлял в политику, как попало сюда – не знаю
Станислав
  | 7.06.2007 14:39
Русин
І для чого нам, українцям, брудна російська білизна. Російські проблеми – проблеми її народу, і не нам за них їх вирішувати. То росіяни вічно намагаються вирішувати за нас наші проблеми. Але вмішуватися в справи іншої держави так же аморально як і вмішуватися в справи іншої сімї. Що в нас своїх проблем мало. Чи частина наших співвітчизників сидить на двох стільцях і вважає одночасно себе громадянами і Росії. Але кажуть- за двома зайцями поженешся – жодного не спіймаєш. Пора вже визначитися кожному в Україні- хто він – громадянин Росії чи громадянин України. Так, росіянам можна поспівчувати, у всі часи їх існування не було медом, вічно їм приходилося з кимось воювати...
  | 7.06.2007 14:42
Русин
Але поспівчувати і не більше. Ніхто з українців не буде вирішувати їх проблеми. Тим більше проливати за це свою кров. Це вже було. І більше не повернеться. Є дві держави – Україна і Росія. І жити їм треба кожній самостійно. І проблеми свої вирішувати самостійно.
Jaguar   | 7.06.2007 14:44
Незарегистрированный пользователь:
Русин
Але поспівчувати і не більше. Ніхто з українців не буде вирішувати їх проблеми. Тим більше проливати за це свою кров. Це вже було. І більше не повернеться. Є дві держави – Україна і Росія. І жити їм треба кожній самостійно. І проблеми свої вирішувати самостійно.
ти, суко кацапська, знову тут?
  | 7.06.2007 14:46
Хороша стаття. Тільки аж страшно, що зараз вислухає на свою адресу автор від русофільствуючих і "прочих, обрусевших инородцев, пересаливающих по части великорусского шовинизма"))
Петро Гiренко   | 7.06.2007 15:11
Незарегистрированный пользователь:
Ви пишете: Хороша стаття. Тільки аж страшно, що зараз вислухає на свою адресу автор від русофільствуючих і "прочих, обрусевших инородцев, пересаливающих по части великорусского шовинизма")) Чому? Хай вороги лязгають зубами об свои копита вид злоби! Це ознака нашои правди. Ти, хто каже правду, повинни розумити, що обличени йими шахраи будуть йих ненавидеть. Але це й гарно: треба люстровати паразитив краини, треба их розторкувати, щоб вони пищали. Тильки так ми йих найдемо та нейтрализуемо. Що до внутрешнього и закордонного: Росия своею агентурою веде проросийську пропаганду в Украйни,чому тоди ми не можемо вести контрпропаганду?
  | 7.06.2007 15:18
Русин Ягуару.

По перше я не пес – самиця.
А по друге я корінний житель Русі, що зветься тепер Україною по волі сусідів-іноземців. І розмовляю і пишу своєю рідною мовою, а не якоюсь іноземною.
По третє я ніколи нікого не ображав на форумі і себе не дам ображати всяким зайдам, що на моїй мові ще не навчилися розмовляти та й прізвисько взяли собі азіатське. Ну назвав би ти себе вовком чи медведем, чи риссю чи лисицею, а так ти по нашому заяць, а під азіатського ягуара тільки маскуєшся.
BoT(?)   | 7.06.2007 15:55
Отличнаая статья – спасибо!!! Хорошо посмеялся.
Один вопрос к автору – Что Вы КУРИТЕ???