Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
7

Коментарі
  | 28.05.2007 21:26
Unique
"Проросійський вектор" автора прослідковується у всіх його статтях, проте Росія – це агонізуюча імперія, незалежно від думки автора. НАТО – це дійсно єдиний реальний захист від її агресивності. Щодо Євросоюзу, то вступ туди необов'язково економічно вигідний і я, при всій антипатії до Росії, не прихильник швидкого вступу. Проте такі поняття як "європейські стандарти" (спочатку в морально-етичній, потім економічній чи політичній сферах) – найактуальніша і цілком реальна мрія всіх українців. Щодо економіної спілки із ЄС, то я би керувався виключно посполитими і саме меркантильними інтересами України, з огляду на досвід новоприйнятих країн.
Петро Гiренко   | 29.05.2007 09:54
Пане авторе, якщо у Вас е якись идеи, не ховайте их вид читачив за вельмизначними словами. Але здается, немае тут ниякои думки, лише спроба впливу на читачив, щоб вони не дуже дивилися на Европу. Щоб десь в души у них свербило, що немае воднозначнои переваги Захиду над Схидом. Це е наибильшя шкода для украинцив – таки впливи на ихни думки. Бо тильки наиближчи контакти с Захидом допоможуть вичистити вси ци авгиеви конюшни наслидкив 350-ричнои злочиннийшои азийськодеспотичнои колониальнои влади. Але це можливо якщо тильки повностию видирватися вид зубив Росии. Оце Росию й биснуе. Вона панично боиться залишиться без Украйни. Витиля й таки статти (кожен день!).Украйна+Англия+Америка=Демократия
Петро Гiренко   | 29.05.2007 10:00
Автор пишет: ЕС сам по себе в его сегодняшнем формате абсолютно не способен проводить конкретную и автономную политику, потому что текущая геополитическая структура серьезно искажена, и в этих рамках нельзя проводить стратегический план, необходимый континенту во избежание самых тяжелых последствий атлантической империи. Какие "тяжелые последствия", какой "атлантической империи"?И что в этом должно пугать Украину?Причем, про реальную империю, да еще и садистски злобную, ненасытную и беспощадную – про Росию – ни слова предостережений,ни слова адекватной оценки, наоборот – каждое слово тщательно подобрано,чтобы не возникло у читателя отторжения от России. Это не подозрительно,панове?
Петро Гiренко   | 29.05.2007 10:15
Ще автор пише:Лондон представляет собой мировой центр финансовой экономики, и, чисто в британском стиле, его люди сидят в Брюсселе с единственной целью саботировать – видно по тому, как они занимают такие позиции по поводу принятия конституции в Европейском Союзе.
Ориентация стран новых демократий на США – это лишь болезнь роста.
Ось так безаппеляцийно и неаргументовано пишуть тильки школяри та политтехнологи.Якщо Ви вчений, як себе презентуете, то тут не школярсьтво, а политтехнология.Чия политтехнология поняти не важко, якщо автор постеригае Украйну вид Европи та Америци.Росийськи роги, копита та хвист стирчать з пид каждои литери Ваших статтей. Панове читачи, додайте свои голоси!
  | 29.05.2007 12:13
+1
  | 29.05.2007 15:56
Звичайні думки звичайного українського "савка". Немає ані розуміння проблеми, немає ідеї, бо людина невільна, бо ця людина не має до себе поваги. Лише демагогія. Бажання робити свою країну кращою відсутнє. Присутнє тільки пуста як життя автора балаканина
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua