Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
7

Коментарі
  | 27.05.2007 17:26
Афтор, дитино, убей сибя аб тапок. А – краще – займись "трьома К": кіндер, кюхен, кірхен.:)
  | 27.05.2007 18:31
Отличная статья! Но где-то я про озверин уже читал... И кажется в УП у Чивокуни. Но учится у него не зазорно!

А так – хороший анализ, великолепно!
  | 27.05.2007 19:14
"Ще не вмерла? " "Ще не вмерла,
хоч з усiх дiрок поперло!"
Якщо далi так пiде,
нема сумнiву – помре!
Один американский президент сказал об одном латиноамериканском диктаторе: "Сукин сын, но "наш " сукин сын!
Президент – слабак, но наш слабак! Голосуйте за Ющенко и Тимошенко и их партии!
Привет из Одессы!
  | 27.05.2007 19:23
Дійсно, автор, убей сибя аб тапок. А – краще – займись "трьома К": кіндер, кюхен, кірхен.:) Нема на цей час ниякого консенсусу, є чергове затягування процесу.
  | 27.05.2007 23:32
Але чи усвідомлять...
А вот в том то и дело, что вряд ли наши полытики сделают правильные выводы.
А вобще статья хорошая
Петро Гiренко   | 28.05.2007 13:48
Дякую, пани Алина! Дуже розумно та цикаво! Ви пишете: "у кінцевому підсумку переможеним може виявитися українське суспільство. І саме це в першу чергу мають усвідомлювати політики. Але чи усвідомлять... " Згиден. Але для цього суспильство повинно тиснути на политикив щоденно. З повагою, Петро
  | 29.05.2007 11:38
не переживайте – виборів не буде. Холодний знайде 100 способів їх зірвати.
Ці люди доброго відношення не розуміють
Веддаарди   | 29.05.2007 13:42
Ну ведь враньё же. Что значит "по Указу Президента, а не по самороспуску". Ведь чётко же сказано: 151 заявление о сложении депутатских полномочий – и перевыборы. Это вам не перевыборы из-за укуса президента пчелой в левую пятку, это вполне заметная смерть парламента.

А говорить за регионалов Оранжевый не может. Врёт постоянно. Увы. Оранжевому надо полностью поломать в себе оранжевую психологию, чтобы услышать регионалов. Зомбиты, что возьмёшь.
Hoaxer   | 29.05.2007 15:50
а по-моєму Ющенко суттєво не виграв... ви кажете про цінець осені – але ж це лише на місяць пізніше тієї дати що вони узгодили. Радує що сьогодні було чутно на решті як буде звучати оформлення імперативного мандату, та анали все одно уже з сьогодні затягують процес. Я б на його місці якщо вони за ці два дні не узгодять як було домовлено, на кінець другого дня очепив би цю зраду альфою і нафіг їх усіх пов'язав. А цей клятий губель симоненко? Ви чувили що воно вякає? Чому ніхто просто "не зникне" це падло? Його ж слухати не можливо, я вже не кажу про дивитися. ДІБІЛ ДІБІЛОМ ЯКИЙ РОЗВАЛЮЄ УКРАЇНУ!
  | 29.05.2007 16:08
Володимир
Я не згоден з автором і важаю, що президенту забракло мужності завдати ригоаналам завершального удару у вигляді введення прямого през. правління і заборони всіх антидержавних партій. На очищеному таким чином виборчому полі (відсікши безмозкий електорат ПР та КПУ, бо розумово відсталим людям не можна довіряти вирішення важливих питань державної ваги) через певний час можна було б провести вибори, на яких змагалися б тільки демократичні партії, без тих, які хочуть використати демократію як засіб приходу до влади, а потім її скасувати. Накопичені наразі проблеми можна розв'язати швидко – розрубанням гордіївого вузла. Інакше – болото, або путіноподібний бєспрєдєл.
  | 29.05.2007 17:11
Браво автор! Цілком правильно і доречно. Чия перемога? Лише конфлікт інтерпретацій. А насправді ні вашим, ні нашим. Суспільство ж має усвідомити, що стоїть на третій позиції. І це головне, а не те, хто виграв.
  | 29.05.2007 20:31
h