Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   зрада   Україна   вибори   Внутрішні Війська   відповідальність

Ющенко зрадив Україну!

Гетьман | 27.05.2007 10:12

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
8

Тепер я справді зрозумів, кого ми привели до влади під час Помаранчевої революції – короткозорих себелюбів та слабовільних запроданців. За що ж ти Боже так караєш Нашу Землю? За що?...
Мабуть за те, що сліпі, як котята, в своїй вірі у хорошість людей таких як Ющенко і йому подібних.


Ющенко зрадив Україну!
Тепер я справді зрозумів, кого ми привели до влади під час Помаранчевої революції – короткозорих себелюбів та слабовільних запроданців. За що ж ти Боже так караєш Нашу Землю? За що?...

Мабуть за те, що сліпі, як котята, в своїй вірі у хорошість людей таких як Ющенко і йому подібних.

Вже втретє той, хто мав бути хоч яким та Президентом, зраджує всіх, хто насмілився виступити проти промосковщиків і грабіжників Українського Народу!

Символічним потиском рук Морозу і Януковичу Ющенко поставив на собі хрест. Не розумію одного, навіщо було стільки часу людям голови морочити – зразу б лапки до верху, покачався на спинці перед Януковичем, поскавулів, лизнув Мороза і спокійнісінько можна йти бджілок ловити (ніколи б не подумав, що зможу таке написати про Президента, але ситуація чогось таку аналогію викликає). А так, стільки часу, стільки надії на те, що вдасться вирвати Україну з під каблука коаліціантів, стільки позору на весь Світ. Але ні, хай всі знають, що ми не Європейська країна – плюньте в очі тому, хто це скаже, нема в нас жодної схожості в структурах суспільства. Лиш пародія на інститути, що є в розвинутих країнах – не сумніваюсь, що в племені Тумбу-Юмбу теж є Конституційний Суд, засідання проходять в юрті з відповідною табличкою...

Зрозуміло, що вибори відбудуться в одному випадку – якщо Янукович, Мороз і Симоненко перемагають. Якщо вони не відчуватимуть цієї впевненості, то ніяких Виборів 30 вересня, що пообіцяли Ющенку, не буде. Це ж не в перший раз обіцянки-цяцянки, як Універсали всякі... Та це не буде дивиною, звикли вже до цього.

Цікаво, чи Ющенко розуміє, що наробив? Адже ні Цушко нікуди не дінеться, ні Піскун, ні Кримські сепаратисти-русофіли. Нікуди не дінеться і Беркут... Тільки побачать, що ні покарання, ні контролю нема – роби що хоч. Одного разу вже списали побиття, залякування і інші насильні дії проти людей, що виявили сміливість виступити проти фальсифікації. Нікого не посадили, а той власне за кого вступились, об'явив, що крові не було і ніхто не постраждав. Але тоді подумали, що так треба було, хоч кров була і її всі бачили...

А тепер що? Як розв'язати ситуацію з захоплення прокуратури, з побиттям депутатами охоронців? Про цих людей хтось подумав, чи їх просто в жертву принесли-сказали не захищайтесь там, не відстрілюйтесь, – хай вас там б'ють, а нагла розпашіла морда каже: "не трогай руками народного депутата (єхидна усмішка як до лошків), нельзя, ... на тебе!" Але що ви, Ющенко тут ні при чому, не за нього ж там стояли, а за зарплату (іронія). Не здивуюсь, якщо він власною персоною буде відправляти їх на "правосуддя по-піскунськи", з приповіддю: "все має бути в межах закону (Солом'янського) ".

Що ж виходить тепер, після ілюзії зняття кризи?:

Ющенко і інші політикани-балакуни, що виїхали на пустих обіцянках і симуляції захисту українських інтересів-поїдуть на курорти відпочивати?

А януковичці розправлятимуться з всіма, хто виявив себе оголошенням підтримки Ющенку, як готовому йти до кінця за Правду?

Виявляється, що Президент Ющенко тільки імпічменту боявся, а все решта зайвий шум і способи змусити йти на поступки опонентів?

З таких міркувань, стає розуміло чого Кіхтенко видав межуючий зі злочинним наказ не видавати зброї Внутрішнім Військам, що йдуть на Київ. Найімовірніше він передбачав, що Ющенко його здасть, як здав колись Маляренка (Суддю Верховного Суду) або як Гелетей став мішенню номер 1 для коаліціантів за те, що осмілився захищатись показавши "зуби". Очевидно, що при наступному наїзді на Ющенка з боку коаліціантів тих, хто стане на його бік буде поменше.

Бо хіба можна пробачити відання в рабство України ще на 4 місяці сваволі (судової, міліційної, прокурорської, депутатської)!

Примітка:
Прохання до всіх, статтю не передруковувати, вона призначена для читачів Народної Правди та Ідейниго щита Української Нації. Можете посилатись на неї, але не поширюйте її зміст в публічному вигляді. Написана емоційно і від слів своїх я не відкзуюсь, але там присутні вирази і фрази які є не дупустимі для застосуваня до Перших осіб Держави. Не всеж те для загалу, що в хаті говориться.

З Повагою, Тарас


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua