Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Предчувствие гражданской войны

Андрей Данилов | 25.05.2007 11:04
24 мая в Украине создан прецедент силового столкновения между сотрудниками разных силовых ведомств
Коментарі
  | 25.05.2007 11:20
Я не бачу іншого варіанту змусити наших людей згадати свої Імена.
Прокуратури нема, нихто ні в чому не винний, час братись до вил.
  | 25.05.2007 12:30
Да развод Украин был бы хорошим вариантом...
Олена Олійник   | 25.05.2007 12:33
Незарегистрированный пользователь:
Згодна. Проте вили слід взяти з собобю, але тримати в рядні. Маємо досвід, що ці бояться і самого народу.
Олена Олійник   | 25.05.2007 12:39
Незарегистрированный пользователь | 25.05.2007 12:30:
Да развод Украин был бы хорошим вариантом...
Дуже поганим. Це Ви думаєте, що поділимо на схід-захід, і все гаразд. Насправді все набагато складніше. Посиплеться все, мало не кожна область буде відстоювати свої інтереси.
  | 25.05.2007 14:18
Олена Олійник:
Это как естественный отбор. Государство или жизнеспособно или нет, если Украина сможет перебороть раскол то вперёд к новым вершинам и новым барьерам, если нет то страна Украина = история. Не надо делать из этого трагедию (страны постоянно то появляются на картах, то уходят в небытие).
Олена Олійник   | 25.05.2007 15:13
Незарегистрированный пользователь:
Красиво звучить, коли в теорії. Як казав Бісмарк з іншого приводу – треба знайти країну, що її не шкода. Звісно, будь-яку країну комусь шкода. Особисто мені шкода своєї країни на ім'я Україна, бо я тут живу і нікуди звідси не збираюся.
  | 25.05.2007 15:54
Олена Олійник:
Незарегистрированный пользователь:
Красиво звучить, коли в теорії.

Тут нет красоты, просто жиэнь всё ставит на свои места.
  | 26.05.2007 15:12
Unique

Всяка істерика цілком безпідставна. В центрі Європи, в ХХI-му столітті – громадянська війна... Будьте реалістами, йде процес відлучення шпани від влади. І не політики це зроблять, а Титульна Нація. Маю надію, без крові. А про війну – забудьте: хто, з ким і за що?
Війна – то справа поважна, причини теж мають бути такі ж.
Прихильники ПР – до крові будуть битися за рідну партію? Чи за пляшку пива?
Чи МВС з Держохороною?
СБУ з міліцією? Чи з прокуратурою? Ви там багато ідіотів бачили?
А серед політиків?
Ну от вони-то й пищать про війну. Решту – сміються.
Ученый   | 26.05.2007 16:45
Молодец.