Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Ребята, давайте жить дружно?"

Анастасія | 21.04.2007 10:43

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ехом з мудрої античності лунає латинський вислів Perriculum in mora (Небезпека у зволіканні). Уся країна, немов на голках, живе в очікуванні заповітної фрази: "Плескайте, друзі, комедія закінчена!"

Наша песня хороша – начинай сначала...

Які думки сновигають в голові вітчизняних політиків, мабуть, не зрозуміє ніхто і ніколи. От наприклад, "шкодливий кот Леопольд" уже начебто й не хоче "жити дружно", але чомусь задумується над призупиненням (таке можливо?!) дії свого ж указу про розпуск парламенту від 2 квітня.

За традицією звернемось до підказки залу. Що ж повідає нам "Золотий гомін" із серця столиці? Будучи символом соборності та єдності, головна площа країни поступово перетврорюється на банальний засіб політичної спекуляції.

Майдан продався... Він тримає на собі народну масу, політичну проститутку (тариф – 10 грн/год), голодних запроданців, яких вміло використовують брудні політики. Невже українці настільки втратили гідність і віру, що кидаються на ці копійки, як собаки на кістку? Невже так таяжко зрузуміти, що зарблена сотня зараз може обернутися на катастрофу завтра? Фауст продав душу дияволу заради пізнання істини – і потрапив до пекла, а "майданівці-2", за сто гривень...До речі, Данте у своїй "Божественій комедії" викидає зрадників Батьківщини у останнє, дев'яте коло пекла, у пащу Люцифера, піддаючи їх найлютішим катуванням.

Люди перестали стояти за національну ідею, і всі ми це прекрасно усвідомлюємою. Кожен стовб вщент обліплений оголошеннями про про можливість підзаробити в якості мітингувальників. Тому, шановні політики (дозвольте висловитися чіткіше російською – ДОРОГИЕ политики), можете збирати цілі взводи, полки, армії, цим ви нічому не зарадите.

Досить вже робити з України посміховисько, досить вести кулуарні розмови і шукати примарних компромісів. Образ оптиміста, який навіть на кладовищі бачить лише плюси, вже давно не актуальний. Правду говорять, що передчасні вибори для країни, як передчасні пологи – якщо так повинно бути, то це не призупинити. А от чи готова до них нація? Питання спірне, і не мені його вирішувати. Впевнено можна сказати лише одне, прогресивна частина суспільства, ті, кому не байдужа доля держви і майбутня стабільність, прагнуть докорінних змін і рішучих кроків. Правду каже народна мудрість: "Поки дихаю – сподіваюсь", тому – ні кроку назад!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua