Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Запланований крок зрадника Мороза – імпічмент Президента В.А.Ющенка

oleksandr | 18.04.2007 06:43

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Стаття є відповіддю на заяву т. Януковича про створення ним для себе і для купки проросійських олігархів узурпаторської необмеженої влади диктатора: "Я створю сильну вертикальну владу"...

Зрадником України N1 є завуальований політик, бувший ідеологічний лідер КПУ, який знайшов витончений метод знищення української нації і України як національної держави. Він примусив Україну тихо вимирати під мовчазне спостереження Зарубіжжя.

Навіщо геноцид і голод, навіщо репресії, гулаги і розстріли, щоб світ бачив кровопролиття мільйонів невинних жертв. До того ж це вже було у 30-ті – 40-ві роки ХХ-го ст.

Краще створити такі умови, щоб українські діти не родилися в Україні, а молодь втікала з рідного батьківського краю у далекі і близькі зарубіжжя продавати за безцінь свою молодість, красу і силу чужинцям-багатіям.

Так і сталося і продовжується до сьогодні. Цього регіонали ще й досі не зрозуміли, але похмілля пройде, зрозуміють, та може бути пізно!

Згадаймо, коли братія Хрущова його кишнула, він заплакав і подякував, що його не розстріляли й не зовсім споганили по комуністичній традиції, як попередників, і звернувся до своїх: "Я ще не вирішив квартирне питання і добробут. Вирішу – піду". Братва не стала чекати.

Вранці Хрущову: "Проблеми вирішені.Відкрий границі, і квартирна проблема зникне – всі втечуть. Закрий границі – добробут зросте в сотні раз! Все багатство залишиться вдома. Злазь!". І Хрущов зліз. Така закономірність С В В!

Як могло статися, щоб СРСР розпався, а правителі-комуністи залишились при владі? При чому головна злочинна комуністична верхівка залишилась на своїх партійних і державних постах і кер-р-у-є?!

Чому президентом України "вибрали" головного комуністичного ідеолога Л. Кравчука? Невже з нас тодішніх 52 000 000 жителів України не було жодної чесної людини? БУЛО аж 92%! Але страх виборців, недавнє минуле свавілля комуністів, їхня професійна брехня і, головне, безконтрольна фальсифікація на всих виборчих дільницях "перемогли" – липовим президентом комуністи ЗРОБИЛИ тов. Кравчука. На його злочинній совісті (не бійтесь, люди, цього слова, воно істинне!) сучасний безпредєл, сепаратизм, штучна спекулятивна двомовність, корупція, беззаконня, повне розорення України, вимушена, передчасна смерть мільйонів українців, еміграція мільйонів елітної, фізично продуктивної робочої сили за ближні і дальні бугри, навмисне знищення мільйонів робочих місць на догоду забугорних одночленів і безсовісне постійне терендіння "НЕ ТАК!", розорення однієї з самих сильних в Союзі по тодішніх мірках економік. Україна, що займала лише 2,5 % території Радянського Союзу, вносила в бюджет $100 000 000 000, а велетеньська Росія – лише120 000 000 000. Мало, мабуть, т. Кравчуку "Бласко", яке проковтнуло ввесь український торговельний флот – більше 300 великотонажних суден, а в держказну надійшло валюти від цього ковтання нуль цілих, нуль десятих.

Признайтеся, Леоніде Макаровичу, будь ласка, де ці грошенята та пригадайте Указ Президента Л.Кравчука N28 від 30. 12. 91 року про створення Комерційного центру при Міністерстві оборони, через який лише за 1992 рік було вкрадено $3 000 000 000 (три мільярди!). Може "НЕ ТАК"?!

В держбюджет-нуль.

По законах правди і здорового глузду в кращому випадку т. Кравчук повинен був зійти з політичної арени і не показуватись на людях за вчинені кроваві злочини своєї партії. Цікаво, як би сприйняв світ події 1945 року після розгрому Німеччини, якби головного ідеолога фашизму Гебельса не засудили і не повісили, а поставили б канцлером Німеччини?

Ото було б реготу! Але німці прийняли єдино правильне рішення – злочинну партію навіки розпустили і заборонили, а головних ідеологів знешкодили. Тому Німеччина сьогодні одна із найбагатших і найдемократичніших держав світу. Там пенсія спеціаліста з вищою освітою у СОТНІ раз перевищує нашу кучмівську, кравчуківську, регіонівську.

Німці-пенсіонери на зиму покидають Німеччину і, як перелітні птахи, їдуть на курорти у теплі краї, щоб пересидіти морози. А регіонали голосують за неісходиму Сибір, за освоєння Півночі, за грабителів, за власну смерть у шахтах...

Мало того, що т. Кравчук зрадив Україну, але й сьогодні продовжує повчати пограбований народ, як треба жити і кого слухатися. Йому тепер все "НЕ ТАК!", то й баламутить народ

УТВЕРДЖЕННЯМ БРЕХНІ І ЗРАДИ. Такий врожай СВВ!

Касатонов, командуючий ЧФ перед депутатами ВР України, перед її народом, перед усим світом з самої високої і святої трибуни України тричі поклявся і дав слово честі російського офіцера найвищого рангу про те, що він і вся його команда приймуть присягу на вірність Україні. Тов. Кравчук, всупереч волі депутатів, особливо з команди В.Чорновола, самостійно вирішив залишити ворога на посту.

Потім Касатонов, як переможець, наплював на Верховну Раду, на її депутатів, на Україну, на довіру президента, на свої слова офіцерської честі і тут же прийняв присягу на вірність Росії.

Не встигла Україна проснутись, як на аеродромах Криму почали приземлятись російські літаки з батальйонами російських морських десантників, яких Україна і сьогодні уримує на гривнях гірників, робітників, селян, інтелігенції, бо так треба комуністам, регіоналам, запроданцям всих мастей, якими керує... Хто?... догадались!

А чи догадалися українці, особливо те населення Сходу і Півдня, що в сусідах з Кримом, що то не просто російські кораблики з російськими матросиками відбувають військову повинність. Це стратегічна військова база найновіших, зверхтаємних ракет, аналогів яким немає жодна країна світу.

А чи багато потрібно мати смальцю в макітрі, щоб догадатися, що Америка цю базу має під прицілом N1? Це не просто флот. Це парасолька Росії, Москви. Що може чекати Крим і Південну Україну в наш атомний вік в час загострення відносин між Америкою та Росією, знає навіть та голова, що не варта і двох курячих.

Буде зберігатися база – буде зберігатися приціл. Не буде бази – не буде й мішені. Замість мирно співіснувати і дати народам щасливе і достатньо матеріальне життя, політики, яким ми потрібні як гарматне м'ясо, продовжують гонку озброєнь і розвивають ненависть між націями, народами і навіть континентами, особливо між українцями.

Невже мало шахтарям Донбасу Чорнобиля? А чи знають регіонали, скіьки тисяч добросовісних гірників, що послушно пішли у смертельне радіаційне опромінення, щоб врятувати людство, загинуло і зараз продовжує у злиднях прощатися збілим світом після Чорнобиля?

А чи знають мільйони рядових обдурених українців, що вся електроенергія від АЕС за часів СРСР'а до останнього кіловата струменіла за ганицю, а золота валюта за неї до останнього цента осідала в Москві?

Нам залишався "мирний" атом, яким у різних порціях багатий кожний українець і особливо його діти. Що нас і наших дітей чекає?

Відповідь на це питання вже давно дав неперевершений український гумор: "Українці, мої українці, не було в вас у кишені, не буде й в ширінці." (прошу в читача вибачення).

Ось так! На чорнобильську трагедію відгукнувся ввесь світ. Франція тоді подарувала Україні унікальний лікувальний науково дослідний інститут з проблем радіації, вартістю в десятки мільйонів ам. доларів для лікування вражених радіацією.

Де він, питаєте?

Там, де і все багатство українського народу – у Москві. Хочеш полікуватися від променевої? Плати старшому тисячі зелененьких і лікуйсь, бо вУкраїні він мав діяти безкоштовно. Такий принцип СВВ. Це принцип поділу комуністичного Попандопуло: "Це тобі, і це тобі, і все собі в торбу".

Якщо засвербить у когось щось і кнопка буде нажата, то нехай ніхто не надіється на чудо. Америка ще розуму не втратила. Пригадайте конфлікт між Єгиптом (нашим) та Ізраілем (американським).

За одну мить була осліплена вся єгипетська військова техніка. Все вийшло з ладу. 1 500 радянських найкращих танків і вся авіація були знищені вмить.

В Союз повернулися радянські танкісти, пілоти та інструктори "вантажем-200" у цинкових гробах. В тому числі і два білоруські танкісти брати-близнюки, єдині діти в батьків, яких бігоруські комуністи мовчки закопали, щоб не було мітингів, протестів, плачу і сліз. Така суть БЕЗПРЕДЄЛУ СИЛЬНОЇ ВЕРТИКАЛЬНОЇ ВЛАДИ.

Під парасольку ракети не долітають. Їх збивають на старті, уламки сиплються на землю. Це можуть бути атоммні чи водневі бомби (ціла касета!), хімічна або бактеріологічна зброя. Що далі?

Запитайте тих, хто втратив здоровий глузд і тепер горлапанить на ввесь Крим і на всю Україну про збереження російського чорноморського флоту в Криму.

А причин для конфлікту зайорзаний політик завжди знайде. Особливо бувші і теперішні капеесесівці, що прикриваються масклахміттям прогресистів, об'єднаних, соціалістів, регіоналів і ін. свідомих чи несвідомих, але потенційних зрадників і грабіжників України, для яких все "НЕ ТАК!" і "Не туди!"

Приклад? Будь ласка. Ісламський Близький світ – це та нафта, яка, спалахнувши, спалить все. У свій час Мао Дзе Дун пропонував Хрущову розпочати ядерну світову війну, навіть якщо загине половина людства, зато переможе світовий соціалізм. Хрущов не погодився.

Ракет Китаю не дав. Мир був врятований, але горшки Хрущов і Мао побили. Сьогодні Китаю ніби не чути. Але на вус потрібно намотати реальність – кожний четвертий житель нашої планети – КИТАЄЦЬ.

Сибір до Уралу скоро стане заселений китайцями. Бонапарт Наполеон казав у свій час: "Китай спить. І добре що спить, бо як проснеться..." А він вже давно проснувся і вичікує, коли півні в двобої знекровляться і втратять сили. Тоді Китай продикує задиракам свою волю.

Шановний Вікторе Андрійовичу. Скажіть, будь ласка, за що Ви образили нашу історичну українську гордість і славу Ярослава Мудрого? Адже на той час це був визнаний Європою провідний філософ, господар, політик, гуманіст! Про його мудре повчання і знамениту бібліотеку й до сьогодні розповідають, як про легенди.

А Ви, не сіло, не впало, комуністу т. Кравчуку, що знищив Україну, орден ЯРОСЛАВА МУДРОГО! За що? За зраду? За грабіж селян, шахтарів, інтелігенції? За грабіж і розорення пенсіонерів, інвалідів, дітей?

За пограбування мозолястих кровавих трудових заощаджень, що їх люди берегли на похорони?

За знищення економіки і самої України, як національної держави, її співучої мови, багатовікової культури? За такі "заслуги" у справедливих демократичних країнах судять. СУВОРО! Хай цей святий орден на лацкані піджака Л. Кравчука завжди нагадує зустрічним про його "заслуги".

Чесна людина від цієї нагороди відмовилася б і не носила б. Поживемо, побачимо. Потебенько і... Ярослав Мудрий?! Терпи, князю, ти Мудрий. Мусиш витримати! На черзі, мабуть, О. Мороз, П. Симоненко, М.Азаров, Н. Вітренко..."и примкнувший к ним...п. Кінах".

Нам, особливо східнякам, потрібно побачити і зрозуміти правду про те, як десяток-два доморощених мільярдерів, переважно донецьких, бувших КаПе-еСеСівських керівників, літають по всьому світу і щоденно спалюють в різних казино зароблені шахтарями, робітникамти, селянами, інтелігенцією десятки мільйонів доларів на найдорожчих курортах світу – в Монте-Карло в Монако, на Канарах, в Єгипті, в Турції...

Їм доставляють туди їхні Майбахи, Бентлі, а обкраденим і обдуреним шахтарям – ГРОБИ, щоб дружніше голосували, щоб їхні шахтарські території швидше федералізували на окремі улуси або перетворили на олігархічні князівства під необмеженим диктатом доморощених грабіжників чи забугорних шовіністів.

Сепаратисти вже й назву придумали на своєму т. зв. "Всеукраинском съезде" у м. Северодонецьку – "Восточно-Южная автономная республика". Навіть імператора цього улусу вже були обібрали.

Чому промовчав з цього приводу В.Янукович?

Чому промовчав ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ? За такі речі вороги повинні суворо відповідати і нести заслужене покарання. Вже маємо автономні республіки Кримську, Придністровську без на національної назви, захотілось ще однієї?

Автономії визначаються за національністю, а не за територією. Але комуністам все "по плєчу". Аби керувать – чи стадом, чи губернією, аби не працювати.

Навіть Стецьку зрозуміло, що ні на копійку не поліпшиться добробут рядового регіонала від того, що Донбас стане не Донецькою областю України, а російською губернією на чолі з якимось забродою Шкуродьоровим чи Жириновичем, чи автономним регіоном, керованим доморощеними зрадниками стоянчуками, морозляками, чи улусом на чолі з якимось, більше всього, забугорним Серимпертяєвим.

КОЗИРНІ ТУЗИ ЧИ ЗАВУАЛЬОВАНА ТУФТА?

Що реально пропонували верхи-регіонали своїм виборцям низам-регіоналам для поліпшення матеріального стану, підвищення зарплати, добробуту, соціального захисту в галузі медичного і пенсійного забезпечення, поліпшення умов праці та, в кінці кінців, у забезпеченні робочими місцями, щоб мільйони обездолених не старцювали по світу в пошуках куска хліба для своєї голодної родини?

Фактично нічого. Але політично регіонали грамотно побудували свою передвиборчу програму брехні, тактично вдало зігравши на випробуваній віковій стратегії російської імперії – розділяй і владарюй шляхом:
1) приєднання сусідньої території,
2) негайної зрусифікації підкорених та
3.) закріплення нової влади силами власних кадрів імперії з домішкою місцевих доморощених зрадників і лакеїв типу "Чаво ізволітє-с?" і "Бу сделано!" Бо як не "бу сдєлано", то голова з плечей!

Минуле голосування на виборах до ВР збоку регіоналів було відвертою спекуляцією на довір'ї нацменшин і зрусифікованих мешканців України.

Одним з головних козирів регіоналів, за допомогою якого їм вдалося пропхати у ВР України аж 186 депутатів, були три тухтові тузи, які до поліпшення добробуту населення, його соціального стану, економічного прогресу мали таке відношення, як Кравчук до людської честі і правди.

Це – федералізм, двомовність, купівля голосів і суцільна фальсифікація виборів, зрада перевертнів морозів, вітренків, стоянів і ін.Чи хоч один шахтар відчув поліпшення умов життя після виборів? Ні один!

Як задихалися на кілометровій глибині від метану, так і задихаються. Як вдихали смертельні дози вугільного пилу, щоб сколіоз задавив їх ще до пенсії, так і продовжують вдихати, очікуючи що миті обвалу, вибуху або живцем згоріти в пекельних муках.

Як світили с..., так і світим, як смоктали лапу, так і смокчем. А лиси з лисинятами як ходили в шубках, так і ходять і будуть ходити, поки політично сліпі і глухонімі виборці не протверезіють від капе-есесівської політичної бормотухи.

Фашисти в Освенцімі спочатку вбивали, потім палили. На допотопних шахтах Донбасу навпаки – спочатку палять живцем, потім дають милостиню сім'ї загиблого 20 000 гривнів на похорони (за пасажира збитого літака з російського полігону російською ракетою в Криму Україна виплатила по 200 000 ам. доларів.

Це не докір, а правда. Життя ціни не має. Але плата чомусь різна?. Один пасажир – це 50 шахтарів!). Так верховоди цінують життя своїх і зарубіжних громадян. Показовим прикладом байждужості до горя народу, зокрема до скалічених фізично і морально солдат-афганців є ходова репліка комуніста-начальника:

"Я ТЕБЯ В АФГАН НЕ ПОСЫЛАЛ..."

20 р. О.Дундич гниє в шпиталях Білокам'яної. Свищі не заростають. Через них на спині вже видно переламаний хребет. Кістки з відірваної ноги вийшли через шкіру на зовні і пришита нога не заживає і не працює. За ці 20 р. Олександра різали, чистили і зшивали 48 раз і кололи, кололи, кололи... Смерть чатувала рядом, стояла "в головах". Тоді не ті, що посилали Сашу на смерть у Афган, а побратими на останні копійки не пасажирським, а транспортним літаком транспортували мученика в Німеччину.

"В Германии меня залечили за четыре дня. Заштопали, на следующий день: "Александр, ауфштейн", – и я встал. Но нужны лекарства. 20 лет мне кололи антибиотики. Я тогда не знал, как это вредно, мне посадили почки. Полтора года я лежу на гемодиализе. Процедура через каждые три дня. Иначе я умру. Нужна операция, денег нет". Чуєте, правителі бувшого і теперішнього комуністичного зла? Але вони тепер не чують і не бачать. Їм тепер позакладало, і вони оглухли, осліпли і не хотять мати справу до горя родин загиблих і покалічених. Вони тепер мільйонери і міліардери. Для них і їхніх нащадків комунізм вже побудований. Олександр Дундич – це той герой, що ціною свого молодого життя врятував 12 десантників у підбитому вертольоті у горах Афгану в оточенні духів. Таких молодих скалічених життів тисячі і в Росії і в Україні. Але комуністам, що їх посилали на смерть і каліцтво в Афган, до них тепер справи немає.

Чи бачив Симоненко, як згорьована старенька сива мати, майже щоденно приходить на цвинтар, стає перед камінним обличчям єдиного сина Андрійка, оченята якого з гори в долину дивляться на свою рідну батьківську хату, на Дніпро, на рідні стежинки, на минуле своє босоноге убоге колгоспне дитинство, але так і не бачить нічого. Постоїть мама, поговорить з Андрійком, а потім і запитає: "Андрійку, синочку, чого ти так довго служиш? Вертай вже додому, твої товариші вже давно повернулись..." та й заллється сльозами: "Я завтра прийду до тебе" і йде у свою порожню, німу і сумну тиху оселю. Саша з Росії, Андрійко з України, обидва з Афгану. Їх обох цивілізований світ називав окупантами, а комуністична влада – патріотами, що "исполняли свой долг перед Родиной!" Який долг? Перед якою Родіною? Де вона сьогодні та Родіна разом з тими, що посилали на смерть дітей? Що встиг Андрійко кому "задолжать"? Спокійний, тихий селянський хлопець з бідної колгоспної родини, одинак, закінчив 10 і з випускного в Афган. Так було, так і продовжують ті, кому не Україна потрібна, як національна держава, а як колонія Росії. Тому вони і спекулюють на почуттях трудящих сепаратизмом, двомовністю, федералізмом і зрадниками – морозами, вітренками, стоянами... Згадаймо, будь ласка, чи хоч один капеесесівець, чи крикун Симоненко хоч разок заікнувся, щоб викупити 80 українців з афганського полону, як це пропонували духи після ганебного програшу афганської авантюри? Не згадали? І не згадаєте, бо ці діти простого народу тепер нікому не потрібні. Міліардерам тим більше.

Забули комуністи про афганскі "червоні тюльпани", про "вантаж-200". Важко і страшно це згадувати, але симоненки і грачі, перш, ніж сіяти чергову брехню, нехай перед своїми очима побачать молодого юнака (і не одного), з якого духи від шиї до пояса здерли пасма шкіри, щоб теліпалися, затравили наркотиками і підкинули нашим, або тих, яким афганці переламували всі кісточки і теж підкидали нам. Ці діти в своїх однополчан просили смерті.

Про це і про розстріл оточених наших солдат з трибуни ВР Союзу доповідав Андрій Сахаров. Тоді йому заперечив один з бойових героїв Афгану, мабуть, не з своєї волі.

"P.S. Помочь Александру Михайловичу Дундичу можно, переведя деньги на его счет, или передать лично, позвонив ему домой в Москву:011-7 (495 503-15-31..." Детально у журналі "Форум" N58 август 2006. Саші і таким, як Саша, мамі Андрійка ще можна допомогти, Андрійку не допоможе ніхто... А де ж держави Україна і її північний "старшой"? Де кравчуки, кучми, симоненки, вітренки, морози, азарови і ін. "патріоти" золотого українського корита були протягом цих 20 років, що ні Саші Дундичу, ні мамі Анндрійка не допомогли ні словом, ні копійкою? Де ті, що посилали дітей в Афган?? Вони тепер продовжують нову боротьбу "за щастя" народу! І безсоромно белькочуть: "Я тебя в Афган не посылал"... Хай оглянеться Україна і подивиться на свої цвинтарі, де у вічному строю шеренгами стоять і несуть вічну бойову вахту українські діти – молоді солдати й офіцери, особливо у Західних областях. Тіла вбитих дітей комуністи не вдень, а ночами, ховаючись від людей, як бандити, привозили батькам під кодом "вантаж – 200" в запаяних ящиках, не дозволяючи відкрити труни. Хай пригадає Україна, де і в яких підрозділах її діти проходили і віддавали "свой долг" якійсь "родінє". Це були радари, підводні атомні човни, полігони випробування атомної зброї, смертоносні заправочні, "гарячі точки"... Пригадай, дорога Україно, скільки ти за часів СРСР поховала своїх синів після їх демобілізації, які віддали комуністичним ідеям "свой долг" у небезпечних точках, діставши невиліковні хвороби? Може тоді дійде до всих і в першу чергу до тих, хто ще й до сьогодні клює на комуністичну блешню брехні і зради. Пора проснутися і подивитися на правду і на світ Божий СВОЇМИ очима, оцінити все СВОЇМ розумом, а не розумом зрадників, грабіжників, брехунів та їхніх лакеїв. За статистичними відомостями СРСР в Афганістані загинуло більше, як 14 000 воїнів, але скільки серед них українців – таємниця! Скільки полонених, скільки фізично і психічно скалічених дітей, не відомо... Українців, що стали громадянами Росії і там живуть і працюють, використовують на повну катушку. Про це свідчать прізвища останніх подій – Соколенко, Ковтун, Луговий, Литвиненко...

В Росії ще вирує Чечня, Осетія, ввесь Кавказ, на порозі ракова пухлина Придністров'я, створена старшим братом, вилуплюється з ласки зрадників русинська автономна...

Кавказькі гори стоятимуть вічно, їх ніхто не розвалить. Кавказькі свободолюбиві народи ніхто не підкорить, вони будуть господарями на своїй землі, поки існує планета Земля. Регіоналам захотілося туди послати своїх дітей? Посилайте, будь ласка. Їдьте в Росію, приймайте підданство і можете чекати "вантаж-200" – там гарячих точок хватить на всих бажаючих!, а нас, українців, туди не втягуйте...

- ЧИ ТИ ЧУЄШ, БАТЬКУ? – ЧУЮ, СИНКУ!...

Це були останні слова двох найрідніших людей – сина Остапа і його батька Тараса Бульби – козацького атамана, перед четвертуванням. Площа заповнена ворожим натовпом, у центрі якого ешафот, палач і беззахистний молодий козак, за хвилину в якого в муках затріщать молоді кості... Такою дорогою ціною, – ціною життя, – сотні тисяч героїв України платили за її волю і християнську віру протягом віків. Чуєте, зрадники?!

До кого сьогодні нам, зрадженим українцям, звернутися, щоб не лише почули, а й побачили, як планомірно вороги забирають нашу свободу, знищують українську націю, а з нею і Україну, як національну державу? Де наш батько? Як же могло статися, що на виборах президента перемогла Правда і Надія Нашої України – Віктор Андрійович Ющенко, а фактично керує Україною Віктор Федорович, той, що вибори програв? На виборах до ВР перемогли демократичні сили – наша Україна. Але фактично більшість у ВР – це ті, яким Україна віддала меньше голосів. А ті, що перемогли на виборах, за яких проголосувала значно більша частина населення України, тепер у меншості і в опозиції.

Збірна більшість ВР – у НЕДОТОРКАННОСТІ!

По якому праву зрадник і грабіжник має бути недоторканним? А чесна людина доторканна з усих сторін і всякою нечистю? Пора знищити цю ракову пухлину!

Риба шукає, де глибше, а Мороз знайшов, де зелені. Знайшов і разом з своїми плюнув на мільйон виборців і з криком: "Ми псковскіє!", як у відомому фільмі, поміняв пілотки і драпанув у корумповану штучну більшість. Парадокс? Парадокс! У чому? У дволикості Мороза і його лакеїв! У сліпоті і продажності рядового виборця, в голові якого ще гуляє чад комуністичної брехні, відсутня власна думка, нездатність об'єктивно аналізувати як істинні, так і хибні твердження в політиці, в економіці, і в соціальній сфері.

Ніби вчора не лише на майданах України гриміло славне

Ю-ЩЕН-КО! Ю-ЩЕН-КО! Ю-ЩЕН-КО! НАС БАГАТО! НАС НЕ ПОДОЛАТИ! а й на зарубіжжях люди вітали блискучу мирну перемогу українського народу.

Була перемога та загула. Дуже боляче, не віриться, що було "восьме вересня 2005 року", яке чорною плямою в котрий раз лягло на святі страждальні сторінки історії України. Не віриться, що в запальній прекрасній агітці "Назустріч людям" з 10-ти обіцянок лише одна (Ющенко буде президентом всієї України!) справдилась і то лише на словах, бо Мороз продав і Україну і президента і українську націю. Від нашої надії, від того незламного прапороносця свободи, що випалив з високої трибуни ВР ворогам в обличчя, щоб почула вся Україна своє горде і сміливе,: "Я йду, щоб повернутись!", залишилась лише тінь. А від президента Віктора Андрійовича – одна назва – президент! бо керує Україною Янукович, відверто ігноруючи договір Універсал. Від імени України, від імени президента він заявив на ввесь світ хибне твердження, щоУкраїна не готова йти в НАТО і цим збаламутив і народ України і керівників Європейського Парламенту і НАТО. Це позиція Москви і її українських регіоналів, а не України і її народу. Все вийшло навпаки! Ще зовсім недавно Віктора Андрійовича Америка і Європа приймала як ще нікого не приймала з президнтів держав, що утворились після того, як комуністична імперія зла сплела собі личаки. Тепер розчаровані Вашим, Вікторе Андрійовичу, страшним, чорним 8-им вересня помаранчеві з сумом пригадують недавно славне... "Ющенко... Ющенко... Ющенко"... Що ж сталося, шановний Вікторе Андрійовичу? Вам народ вручив владу, а Ви її віддали сепаратистам – врогам України і української нації? Вони тепер встановлюють свої порядки, порушуючи Конституцію та Універсал про національне об'єднання.

Помаранчевий Майдан зняв страх з людей, вселив віру у перемогу правди і добра над брехнею і злом. А тут, не сіло, не впало – ВОСЬМЕ вересня і Україна – губерня!

Ніби це було вчора. Вашу кандидатуру, ВІКТОРЕ АНДРІЙОВИЧУ, пропонували на здобуття Нобелівської премії, а кандидатуру ГЕРОЇНІ ЧЕСТІ, СВОБОДИ, ПРАВДИ І СЛАВИ УКРАЇНИ, МАЙБУТНЬОГО ГЕРОЯ ЧЕСТІ І ПРАВДИ УКРАЇНИ, Вашу головну Помаранчеву силу, опору й прикрасу ЮЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ ТИМОШЕНКО – на званя МІС РОКУ, без якої Помаранчевий Майдан був би, як весілля без молодої і музик. Я не хочу применшити роль інших відважних керівників Майдану, які боролись за Правду під дулами АК, не знаючи, де буде їхній останній крок.

Ніби це було вчора – прийшла на майдан "робити революцію" старенька і немічна бабуся, в якої комуністи на побудову свого світлого майбутнього міражу відібрали в житті все – дітей, чоловіка, силу, здоров'я, молодість, вроду, навіть надії і мрії й останні копійки з ощадкнижки, що їх бабуся зберігала собі на смерть. У 20-ти градусний мороз, навпроти колючого пронизливого вітру, вона не просто прийшла на Майдан, а принесла відважним борцям Помаранчевої можливо останні, але від щирого серця тепленькі картоплинки "в маньдєрах" для перемоги багатостраждальної України над її ворогами. Бабуся вірила в перемогу душею, серцем і розумом. Це була, мабуть, її остання світла надія в цьому кучмівському "безпредєлі", але т. Мороз зрадив її, і, як комуніст-професіонал власне "Я" поставив вище народного "МИ" і по-лакейськи тепер служить своїм вчорашнім противникам. Ніби це було вчора:

МАМА НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ ЦІНОЮ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ

БЛАГОСЛОВЛЯЛА СИНА ВІКТОРА АНДРІЙОВИЧА – красеня за вродою, стрункого за козацькою статурою, на святу боротьбу за Правду і Щастя, за Волю і Незалежність України. Мама заплатила за благословення життям, син вродою, здоров'ям і важкими фізичними муками. Але Правда, Свобода, Добро, Честь і Слава помаранчевих перемогли брехню, нечисть, ганьбу і рабство. ПЕРМІГ НАРОД!

Та в команді довірливих переможців помаранчеві прогледіли троянського коня, девізом життя і діяльності якого була професійна позиція – "сьодня етім – завтра вам!". Де ж був пан Луценко? Де був пан Ющенко? Де ж були чесні рядові соціалісти, що прогавили зрадника і брехуна, який, керуючись комуністичною традицією, разом зі своїми однопартійцями-зрадниками, обдурив мільйон виборців і зрадив Україну? Дива тут немає, бо лише тим, хто пройшов комуністичний вишкіл у лавах капеесесівців на керівних партійних посадах, виконуючи роль трутнів-дармоїдів, властиві цинічні

ДОГОВОРИ БРЕХНІ і СИЛЬНА ВИКОНАВЧА ВЛАДА.

Пригадаймо хоч один міжнародний договір чи внутрідержавну постанову-обіцянку комуністів, яку вони не порушили або не зірвали і дотримались її умов до кінця. Пригадали? Ні? Не силкуйтесь, не пригадаєте, бо такого не було. Якщо і виконувались якісь договори і закони, то лише ті, від виконання яких струменіла ріками кров.

Підписаний Універсал – це чергова політична завуальована пастка, яку вороги України хитромудро сплели руками оточенців Президента, щоб Україну перетворити на російськомовну губерню федеративної імперії. На словах ніби все вірно. Але гляньмо, будь ласка, правді в очі. Хіба Україна розірвана? Хіба не Росія першою разом з США, Англією, і ін. членами ВІСІМКИ підписали договір, яким гарантували Україні не лише недоторканність, суверенітет і захист України від будьякої агресії, а й обіцяли всіляку політичну, економічну і соціальну допомогу і Н Е В Т Р У Ч А Н Н Я у внутрішні справи України за повне атомне роззброєння? А що ми маємо насправді? Те, що і завжди. Маємо у своїй хаті атомну болячку – РЧФ. Видно мало нам Чорнобиля, якого посадила нам Москва, щоб збагачуватися за рахунок України. Для московських політиків Україна, як самостійна держава, ніколи не існувала, а була частиною Російської імперії. А наше населення для для них було не українською історичною нацією, а безправними кріпаками, яких називали хохлами. До речі, вся Росія разом зі своїм керівництвом і тепер продовжує називати українців хохлами. Це не красить ні росіян, ні їхніх політиків. На Україні слова кацап не почуєш. Я горджусь за цю мудрість українців! Нас продавали, міняли на собак (село Парипси на Киівщині, проміняне за двох собак), програвали в карти, забороняли розмовляти рідною мовою. Мій прадідусь за кріпацтва молодим юнаком був подарований як кучер одним поміщиком другому. Поміщиця Солтичиха при Катерині-ІІ замучила біля сотні своїх кріпаків, в основному, жінок і дітей. Вбивала ногами вагітних, підпалювала прив'язаним до дерева коси, обливала обличчя кип'ятком... Це була політика СВВ царизму. Ніхто з українців не вмішується у внутрішні справи Росії. То яке право мав мер Москви Лужков та посланник Корсун нахабно без дозволу в Сєвєродонецьку на так званому "Всеукраїнському з'їзді депутатів різних рівнів" у предвиборний час волевиявлення українського народу за кандидата на посаду Президента України Віктора Андрійовича виступати і заявляти: "Ми бачимо цей апельсиновий підгодований шабаш, який претендує на те, що він представляє більшість України... Я, як мер Москви, готовий зняти свою улюблену кепку, щоб бути схожим на Януковича". Мабуть воно так і є, бо вони дуже схожі. Другий політик, тов. Чорномирдін, порушуючи всякі моральні норми міжнародного політичного етикету, перебуваючи на відповідальній посаді посла в Україні, нехтуючи елементарними основами людської моралі і фактами історичної правди, часто повчає українців: "Україна і Росія ніколи не жили як дві суверенні держави. Україна взагалі ніколи не була суверенною державою... Росія завжди була самостійною державою. Україна нею ніколи не була. Не існувало такої країни ніколи", і т. д. Щось, видно, не все гаразд із знаннями історії у посла, особливо з теорією автора "призрака коммунизма", який втохмачував своїм членам, що колись Росія доклала величезних зусиль, щоб всіма неправдами "пришити Київську історію білими нитками". Ось дещо із програми політлікбезу по історії колгоспного дитсадочка "Гунуки Ілліча".

1947 рік. Радянська імперія відзначає 900 років заснування Московського князівства сином київського князя Юрієм Долгоруковим. Про це яскраво свідчить "номер продукту 603 019 на солідній пляшці з етикеткою YOURI DOLGORUKI 1147 – 1997 VODKA

RUSSIA – водка с душой и для души".Адреса: www.YouriDolgoruki.соm. Згодом це князівство стало називатися Заліссям, Московією, Московським царством, Московським князівством і лише цар Петро Кровавий (так його називала у свій час радянська історія) у 1713 році своїм указом перейменував Московське царство на Російську імперію, потім – на Росію. Це, по-перше. По-друге. Трипільській культурі, що в центрі України, вчені світу дають від 6 000 до 7 000 років. За матеріалами досліджень Змієвих валів та залишків поселень, славного вченого видатного українського математика за обдарованістю і талантом, історика за покликанням, Аркадія Сильвестровича Бугая Київська Русь має вік більше, ніж 2 500 років. Про це свідчать археологічні матеріали. Московські історики цю істину заперечували, але при допомозі "Свободи" і незаперечних фактів Москва таки погодилась визнати вік і то лише частково – в 1 500 років. Кожний квадратний метр Придніпров'я і всієї України – це багатюща її історія, сторінки правди якої відкрив вчений археолог Хвойка. Історія і правда ще скажуть своє слово. Гордість російської літератури поет О.С. Пушкін (предок виходця з Африки) писав, як київський князь Олег підкорив Візантію, прибив "свой щит на вратах Цареграда" і примусив Візантію платити дань князям Київської Русі. Природньо постає запитання, де тоді була Росія і хто нею керував? Тов. Чорномирдін може забув (а мо й не знав), що в 1247 році Московію окупував татарський хан Батий. Московія втратила самостійність, князі визнали владу хана, і справно платили йому дань майже 150 років. Князі визнали його віру, женилися на татарських доньках. Першим отатарчив своїх дітей князь Михайло, і пішло й поїхало отатарчення (а не слав'янство). Київські князі відмовились пройти через "вогонь очищення" і бути слугами у хана, за що були закатовані, на відміну московських. А чи знає тов. посол, з якого і по який рік Московія справно платила дань кримським ханам? Це для дом. завдання по політлікбезу з курсу "Гунуків". Так наші милі бабусі колись замість слова "онуки" вимовляли "гунуки". Варто пригадати, де була Москва і її суслови, як Київська Русь приймала хрещення. І остання інформація, щоб не перевантажувати "мозги", бо історія України, окупованої та вільної, дуже велика. Донька Ярослава Мудрого, КНЯЗЯ ДЕРЖАВИ КИЇВСЬКА РУСЬ Софія була замужем за королем Франції, підписувала всі державні документи і при житті і після його смерті, бо він був не грамотний. Друга донька – за королем Норвегії. Третя – за королем Угорщини. Син був жонатий на донці Візантійського імператора, другий – на королівні Польщі. А російський князь Михайло, як підлеглий – на доньці Батия. То чи була Україна самостійною державою, чи ні? Інша справа, коли цар Олексій Михайлович по-зрадницьки "поплєніл Малую Русь" і майже 350 років Україна не може вирватися з цього ярма через зрадників симоненків, морозів, стоянів, вітренків... Хіба не Росія пообіцяла в обмін за атомні боєголовки постачати Україні атомне пальне і утилізувати відходи українських АЕС? Чи дотримано цей договір? Ні. Що ми, рядові, маємо сьогодні? А маємо те, що лисичка зайчику цвірінькнула! А олігархи, як признався один: "Мають те, що... вкрали". Тобто, ми як світили с...ми, так і світим, як смоктали лапу, так і смокчемо. Як платили за твели і відходи, так і платимо. Як дерли з нас за газ, так і дратимуть. А за транспортування газу до Європи Україна як отримувала ДУЛЮ, так і отримує, бо це політика регіоналів. Бацька Лукашенко на вимогу Москви платити $100 замість $45, по-білоруськи відрізав старшому брату, що нафту через Білорусь транспортуватиме по міжнародній ціні. От нам і бацька. А ми на газі програли, і не лише на газі-ДЕСЯТКИ МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ щорічно забирають наші новоспечені багатії у робітників, шахтарів, селян, інтелігенції, інвалідів, дітей, пенсіонерів,у хворих...

За базування РЧФ щорічно втрачаємо мільярди доларів. Річна арендна плата – це ціна двох класних футболістів Іспанії, а можна було б мати мільярди! Забули Тузлу? АН-70? Забули обіцянки про газ, нафту, бензин? Скоро пригадаємо. Тут ніхто не допоможе – ні сепаратизм, ні двомовність. Мороз (не фірма М: ОО) спитає, де раки зимують. Недалеко той день, коли рядовий виборець Сходу і Заходу, Півдня і Півночі повністю зніме комуністично-кадебешницьку облуду з очей, виковиряє з вух затички брехні і САМОСТІЙНО!!! домислить, чи може керувати Україною така депутатська більшість у ВР України, що об'єдналась не з мотивів знайти шляхи покращення життя населення України, розвитку її економіки, збільшення робочих місць, підвищення зарплати, пенсій, стипендій, а за ради власного збагачення шляхом грабежу народу.

ЛЕБІБЬ, РАК І ЩУКА.

Що таке Універсал? Це папір, якого підписали дві основні прямо протилежні політичні сили і "примкнувший к ним Шепилов", тобто, зрадник Мороз. Чом не лебідь, рак і щука? Класична більшість! Що її об'єднує і хто в ній? Благородні і доброзичливі ідеї? Піклування за виборця? А згадаймо діалог лисички з зайчиком і що вона йому протиринділа, і все буде ОКей. Крім олігархічного ядра туди втесались зрадники, запроданці, перебіжчики типу "мы псковские", "чаво ізволітєс?" і ін.

Пригадую давню телекартинку. За столом вільно сидить статний чоловік – це Віктор Федорович. Біля нього зігнувся в три погибелі маленький чоловічок, опустивши голову до долу, щоб виборці не бачили його сіркових очей, і мимрить: "Я перейшов у ко манду Януковича з другого номеру блоку Нашої України, бо мені потрібно вирішити 12 професійних соціальних питань для виборців, а у Віктора Андрійовича я їх не вирішу". На цьому спектакль завершився, занавіс опустився, а зрадник голову в плечі і за ширму! Жодного питання з 12-ти цей правдолюбець до сьогодні не розв'язав. І не розв'яже. "Нє надєйся і нє жді!". Тепер це перекотиполе продовжує "вирішувати" ті ж самі 12 питань (про які вже давно і само забуло) на службі у В. Януковича. Кому потрібний такий деплутат Стоян? На жаль, такого продажного лакейського товару "чаво ізволітєс?" і "бу сделано!" у сучасній більшості ВР більшість. Змолов, бідолаха, аж телеглядачам соромно стало за його брехливе мимрення. Не Стоян вирішує, а ВР! Стоян – це зрадник, якого т.Янукович використає, щоб заЄЕПатись самому і заЄЕПати Україну і "гут бай, Стояне". Недавно цього перебіжчика демонстрували по телебаченню в дискусії з депутатами блоку Нашої Украхїни. Поправився, вилюднів на профсоюзних мільйонах, освоївся з роллю запроданця і, як личить лакеям, намагався брехню видавати за правду. Дивишся на таких горе-депутатів і думаєш: "Де ж ти таке зрадливе взялося та ще й повчаєш чесних людей, як треба жити?" А з'явилося воно, як і Гаврило в народній мудрості, по нашій вині.

"Чи ж я тобі не казала?/ Чи не говорила?/ Не лягаймо разом спати,/ Бо зробим Гаврила./ А ти ж мене не послухав./ Біля мене вклався,/Тепер гавкаєш щоранку,/ДеГаврило взявся?"

Кажуть, без біди не буває добра. Сьогоднішнє політичне, економічне і соціальне горе на Україні зняло масклахміття з усих запроданців і грабіжників і показало у всій своїй гіркій правді ХТО Є ХТО. Хто ворог, хто друг, де добро і де зло, за кого голосувати, а кого не допустить до влади, щоб не кусати потім собі лікті й не питати, де Гаврило взявся.

У ВР є частина депутатів, які переконані, що якщо вони доб'ються n федеративного устрою, двомовності, то відразу стане рай на Донбасі. Так. Настане, але лише для тих, що в шубках, а остальним – "светить и сосать согласно конституции офиса "М: ОО".

Штучна більшість у ВР з одного боку зняла з себе політичну маску і не лише показала "хто з них є хто", а й показала велич справжніх стійких борців за Незалежну Україну як національну державу, за її національну культуру, за рідну мову і добробут народу.

Тов. Мороз всі свої сили зараз спрямовує на підрив влади Віктора Андрійовича, щоб прискорити його ОСТАННІ КРОКИ ПЕРЕД КАПІТУЛЯЦІЄЮ, а самому потім замахнутись на крісло президента, на роль виконавця наказів т.т. Януковича і К*. Це вже в планах Мороза було. Дива тут немає. Диво в другому, як могли помаранчеві цього не бачити раніше? Майже рік розігрувалася ілюзія створення народної влади для незалежної України. Майже рік Президент і його оточення поступово, але фундаментально здавали позиції, завойовані народом України тим, кому не Україна потрібна, як національна держава, а як губерня Росії з хохлами та малоросами, з без'язикими, слухняними і політично сліпими та глухонімими лакеями і рабами, а не з українською нацією. Так чинити – великий гріх від Бога і від зраджених переможців.

Фашизм сконав, захлинувся в морі пролитої ним крові мільйонів. Німецький канцлер Коль вибачився перед народами світу за злочини фашизму. Правда восторжествувала. Чому ж інший фашизм – комуністичний, що народився теж у Німеччині, але присмоктався вампіром до сотень мільйонів трударів у комуністичній імперії зла радянщини, пролив ріки крові невинних людей і продовжує сьогодні чинити зло над українським народом і багатьма іншими народами? Хто і коли вибачиться перед мільйонами жертв? Хто дав право знехтувати волею більшости виборців і дозволив сьогодні сісти за стіл переговорів з капеесесівцями, що вбили В.Чорновола, Г.Гонгадзе, В.Гетьмана, і продовжують вбивати правду – А.Політковську, О.Литвиненка... Навіть політично сліпим ясно – основою ідеології комуністів на території бувшого СРСР, єдиним критерієм їхньої правоти завжди були, є і завжди будуть, гулаги, насильство, безмежне беззаконня та

ВІСІМ ГРАМІВ СВИНЦЮ + ДІОКСИН + ПОЛОНІЙ – 210,

якими колись царські жандарми, потім радянські капеесесівці, а сьгодні доморощені зрадники "под мудрым руководством" обривали й продовжують обривають життя талановитих трударів України.

О.Мороз зрадив, бо це його професія. Але чому відразу після цього деякі нашоукраїнці закликали своїх міністрів добровільно покинути міністерські пости, знаючи, що на звільнені місця сядуть комуністи, зрадники-морозівці і регіонали? Хіба це був найрозумніший вихід? Щоб "піднятися" до такого рівня, то, мабуть, потрібно було добряче вчадіти! Як у смішинці про недотепність: "На зло ворогам корову продам, щоб діти молока не пили!". Чи може хтось надіявся, що Верховна Рада розпустить цей уряд і тоді буде сформований новий помаранчевий? "ШЧАС!" – казав один з коміків. Дочекаємось у Петрівку мерзлого! Сьогодні т. Янукович заявляє, що всих опозиціонерів позвільняє, бо в його руках СВВ!

Здати посади – це підписати смертний вирок українській нації і Україні, як національній державі. Народ голосував проти комуністів і переміг не для того, щоб його сьогодні зраджували. Злочинці повинні бути ізольвані від народу. А їхня комуністична ідеологія повинна бути знищена і заборонена.

На жаль, комуністична агітація і пропаганда, як і при радвладі, продовжує верховодити в Україні. Свобода слова є для тих, хто паплюжить українські національні демократичні сили – владу народу і Президента Віктора Андрійовича, його сім'ю, блок Юлії Володимирівни, помаранчевих, героїв і патріотів України. Чого тільки варта "свобода слова" Лещенка, який "героїчно" пішов в атаку не на тих, хто розграбив Україну, хто привласнив мільйони і мільярди доларів роботяг України, хто безнаказано вбивав і продовжує вбивати конкурентів, патріотів, хто примусив померти у страшних злиднях понад СІМ мільйонів українців, хто змусив голодом і безробіттям понад 8 млн. покинути рідну домівку і по чужих світах шукати куска хліба для своїх родин. На запитання італійських кореспондентів, чому МАСШТАБИ трудової еміграції з України набувають страхітливих розмірів, експрезидент Л.Кучма, перебуваючи в Італії, здивовано випалив:

"ТА ЯКІ ТАМ МАСШТАБИ! ТО ПОВІЇ ЇДУТЬ ЗА ДОВГИМ ДОЛАРОМ". NO COМMENT!Це ж потрібно дожитися до такого президента, щоб ВІСІМ мільйонів згорьованих українських красунь – сестер і матерів обізвати повіями!... Другий діяч, "патріот" Лещенко знайшов "головного винуватця" всих цих бід – сина Президента Віктора Андрійовича Андрія. Це була добре продумана і психологічно грамотно спланована ворожа наживка, щоб зачепити за болюче. Наживка спрацювала. І покотилася "свобода слова" ворогів України проти помаранчевих. Правда, Андрій заслуговував на батьківську мораль і осуд, але без тих 800, що переплутали безпредєл комуністичної України з цивілізованим демократичним світом капіталізму, де домінує право і правда, а не сила беззаконня і брехні. Свобода слова Лещенка спрямована проти України, проти її лідерів, на користь вітренків, симоненків, морозів, стоянів...Справжню свободу слова – Гіві Гонгадзе, В'ячеслава Чорновола, Анну Політковську і... Олександра Литвиненка... та сотні інших справжніх захисників свободи слова – комуністи вже закопали в землю. Свободи слова при комуністах ніколи не було і не буде. На те вони і комуністи. Свобода слова на Україні є не для тих, хто бореться за Вільну Україну, хто несе національну культуру українською мовою. Наприклад. Голоси Пугачової, Кіркорова, Баскова лунають з українських телеекранів майже щодня. Це добре. Але святковий вечір Павла Дворського, що пройшов блискуче у Палаці Україна і був записаний УТ-1, не показують, бо він звучить РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!! На новорічному тригодинному концерті по українському телебаченні прозвучала українською мовою лише одна пісня! Пане Президенте, ЧОМУ?! Чому записаний і на високому художньому рівні відредагований різдвяний концерт Оксани Білозір був замінений іншим ширнетребом?! Може шановний Віктор Андрійович пояснить це і те, чому Гінзбург допущена до знищення залишків архівів? Щоб народ не знав правди злочинного комуністичного режиму?

Голодранці, нікому не потрібні. Ні Європі, ні Америці. Ми повинні вижити самі, і крапка! Янукович набирав очки. Віктор Андрійович їх, на жаль, втрачав, добровільно здаючи позиції. Ніби кошмарний сон – перемогли демократи, а правлять переможені! Чи є вихід? Є! Це рівноправність перед законом і президента і гречкосія.

Пригадую фото однієї з газет радянських часів. На узліссі одноповерховий будинок, без огорожі. Літо. Чоловік у дворі рубає дрова. Кореспондент запитує, чому добродій у відпустці не відпочиває на озері, на своєму улюбленому острові, як завжди? "А я в цьому році не встиг, першим мене там поселився якийсь робітник з сім'єю, буду після нього"- відповів... президент Фінляндії. До речі. Кореспондент прибув до президента, в якого не було охорони і навіть паркану. В нас кожний депутат має охорону, особливо зрадники-перебіжчики за рахунок трудяг. Депутати-зрадники, що перебігли до противників і ті, хто пригрів цих лакеїв "сьодня етім – завтра вам!" перед народом України присягалися і урочисто давали клятву вірності. А потім по-комуністичному розтоптали її і цинічно наплювали своїм довірливим виборцям у самісіньку душу, у самісіньке серце. Для цих маріонеток надалі дорога в політику повинна бути закрита на всих рівнях. А зраду кожний повинен викупити ціною, нанесеною своїм зрадженим жертвам. Повинні запрацювати

КОНСТИТУЦІЯ, ЗАКОН, ПРИСЯГА, ЧЕСТЬ І...КРИМІНАЛ.

У всякої сучасної кримінальної банди є або писані або неписані закони, за порушення яких винуватець часто карається смертю. У колишніх піратів – грози морів та океанів, існували свої кодекси. Пірат, що переступив недозволене навіть ненароком, карався смертю. В кращому випадку порушника висаджували на безлюдний острів часто без засобів існування... В Чінгізхана військо ділилося на бойові підрозділи в 10, 100, 1000 воїнів. Якщо в бою в якогось воїна не витримували нерви, і він панічно залишав поле бою, то каралася смертю вся десятка. Якщо десятка відступала – вирізали всю сотню. Якщо сотня – головою накладала вся тисяча незалежно від заслуг. Жорстоко? Дуже. Чому? Щоб не було зради. І її у Чінгізхана не було. Орда котилась по Європі, як цунамі по Індійському, як Катріна по Новому Орлеану.

Запитання до всих, особливо до атеїстів, що за своєю ідеологією вважають себе не Господнім творінням, а славними нащадками тих, що зараз живуть у джунглях на деревах і жомрають бананчики. Якби закони або сучасних кримінальних банд, або колишніх піратів, чи чінгізханівської орди лежали в основі діяльності сучасної ВР України, то чи залишився б живим хоч би один депутат ВР за останні 15 років? Ні. Вже й потеруха розвіялась би! (460 депутатів-хамелеонів перебігали з фракції в фракцію у попередній ВР). А ми спимо і чекаємо манни з неба. Незабаром наїмося, аж лоби будуть тверді! Якщо це, можливо, до когось ще не дійшло, то пиши "пропало", бо такому бідасі вже навіть найкраща бабця не допоможе і не викачає порчу й наговір комуністичної брехливої ідеології з голови навіть найбільшими, найсвіжішими яйцями (курячими!).

Чи існує таке право, щоб замаскований ворог, завоювавши брехнею довіру мільйонів обдурених виборців, зрадив їх, перейшов на сторону противника і диктував закони проти своїх виборців? Адже зрада ніколи і ні в якій країні не лише не схвалювалась, а й заслуговувала дуже страшної кари. В кращому випадку зрадник карався ізоляцією від народу довгостроковим позбавленням волі. Що ж робить керівництво збірної більшості ВР? Воно не лише не карає, а ще й заохочує їх винагородою та високими посадами. Які справедливі закони така ВР може приймати? Ніякі! Чи має моральне право зрадник Мороз керувати ВР? Не має! Немає у світі ні однієї нормальної держави, якою б керував зрадник! Навіть у джунглях! То чому ж Україною керує Мороз і хизується своєю зрадою на телекартинках в супереч здоровому глузду? А тому, що у корумповану більшість ВР пропхались силою і брехнею не шахтарі, не робітники, не інтелігенція, не селяни, а ті, хто обікрав Україну до нитки. Верховну Раду і О.Мороза треба замінити народними обранцями, а штучну більшість ізолювати від влади.

Пройшло 15 р. незалежності. Що Україна доброго придбала за цей час? Кажуть, що свободу слова. Так, але ця свобода стала рупором ворожої преси, яка спочатку з острахом, а тепер все сміливіше і наполегливіше щоденно паплюжить добре ім'я Президента Віктора Андрійовича, українських патріотів, нашу Правду, Надію і Берегиню ЮЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ ТИМОШЕНКО і її однодумців. Як і при радвладі, бувші комуністи керують Україною, тягнуть її в заЄЕПану колоніальну систему старшого брата, потужно й нахабно знищують українську мову, ліквідувавши руками зрадників в українських паспортах графу "національність". По якому праву і чому т.Табачник у свій час дав згоду донецьким регіоналам закрити українську школу, розкидавши укераїнських дітей по російськомовних? Фашисти онімечували дітей, бо то були нелюди. Чому т. Табачник позбавив права дітей розмовляти рідною мовою? Чому знищує рідну мову українців тепер, пробравшись до влади? Як би оцінили його дії, коли б він в Ізраїлі позбавив би хоч би одну дитину івриту і примусив проти її і батьківської волі розмовляти, скажімо, мовою араба?

"Кто не видит, тот слеп"- казав Л.Берія на похоронах Сталіна. Хіба не бачать верхи нашоукраїнців неприхованої стратегії Російської Федеративної імперії, в основі якої "любой ценой" заАзарити, заМорозити, заСушити, заЄЕПати Україну в російське ярмо під кодовою назвою "самая западная губерния великой Русской Империи" і цим раз і назавжди покінчити з Хохляндією і її хохлами? Про це свідчить завуальований візит В.Путіна до В.Януковича під маскою ніби до президента України. Планувалось розглянути питання про кордони на морі й на суші, про маяки, флот і ще ряд державних важливих болячок. А воно вийшло, як у одного неспеціаліста-шевця – мішок і маленька торбинка замість замовленого костюма. Поставили галочку про поширення культур. Яких культур і куди, догадатися не важко. На цьому: "пісня вся, пісня вся, пісня скінчилася, а дід бабцю обдурив, бабця й скорчилася".

Всі знають, що візити державних діячів розписуються до хвилини, і ніхто не має права односторонньо порушувати підписаний сценарій зустрічі. Але то не для України. З Україною і президентом, виходить, можна не рахуватися. Поза планом відбулася зустріч В.Путіна і В.Януковича, а потім так "співпало", що і В.Путін і В.Янукович в одному авто поїхали в Бориспіль. Один у Москву, другий – у Таджикістан. Як в анекдоті. В купе вагона два дідки, що сіли в потяг у Києві. "Куди, добродію, їдемо?"- "Я?, до Львова, а ви?", – "Я в Полтаву- і згодом, до чого техніка дійшла, ви до Львова, а я в Полтаву і в одному купе!"... Щось не пам'ятаю, щоб В.Путін колись десь якогось прем'єра якоїсь іншої країни "підвозив по дорозі". Може це було передбачено протоколом? Навіть прескоференцію провели лише з двох запитань для галочки. Результат зустрічі по границях – нуль. Люди вміють бачити і читати те, що й не написано, і між рядками.

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ ВІКТОРЕ АНДРІЙОВИЧУ! Поки ще жевріє невеличка надія на збереження Самостійної Соборної Незалежної України як національної держави, поки ще б'ються гарячі серця ПРАВДИ і СВОБОДИ розчарованих, але незламних політично і морально мільйонів помаранчевих українців, поки Ви при владі, БУДЬТЕ ЛАСКАВІ, З Б Е Р Е Ж І Т Ь У К Р А Ї Н У!!!

Об'єднайте всі демократичні сили Сходу і Заходу, Півдня і Півночі, які пройшли випробування і перевірку на великих і малих МАЙДАНАХ в боротьбі за вільну незалежну Україну під час останніх виборів президента.

Організуйте всі види ЗМІ і щоденно, щогодинно несіть історичну ПРАВДУ в кожну оселю, в кожну родину, особливо для трударів Сходу і Півдня про наших колишніх і теперішніх ворогів і героїв, про зрадників і катів, про тих, хто замордував мільйони ЗОРЯНОЧОК. Зніміть комуністичну облуду брехні з очей політично і морально сліпих, повиймайте кадебешницькі заглушки страху з їхніх вух. Хай побачать і почують правду, і покажіть їм дорогу до заможного європейського чи американського життя, де людина повністю забезпечена матеріально, морально і політично і не дайте можливості зрадникам заЄЕПати Україну і її народ у імперське ярмо Російської Федерації. Україна і Росія – це дві суверенні держави, які мають свої Конституції і своїх Президентів, і ставлення одні до одних повинно бути рівноправним. На то ВАМ, ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ АНДРІЙОВИЧУ, УКРАЇНА доручила кермо ПРЕЗИДЕНТА.

Розпустіть морозівску ВР, це позорисько, хай воно не ганьбить Україну і її чесних трударів. Прийміть новий статут ВР, за яким голосування чужою карткою виключається. В разі порушення і власник і той, хто голосував, позбавляються депутатства на всих рівнях і на завжди. Перебіжчика з партії в партію у ВР позбавляти депутатства і політичної діяльності пожиттєво. Зняти недоторканнсть з усих депутатів. Перед законом всі рівні. Розпочинати засідання ВР по наявності зареєстрованих присутніх депутатів, а не по їхніх картках. Підрахунок голосів вести за закріпленим за депутатом індивідуальним лічильником- контролером і при таємному і при відкритому голосуванні. Доступ до контролю за лічильником повинна мати лише спецкомісія. Забороніть пропаганду і агітацію ворожих Україні матеріалів, не реєструйте партії і блоки до виборів, програми яких підривають економічну, політичну і соціальну сфери і національно-територіальну ціліснсть України. Голосувати треба узором пальця.

Проведіть референдум з питання ЛЮСТРАЦІЇ, щоб народ побачив хто є хто.

Вам, Президенту Віктору Андрійовичу, головним стратегічним пунктом тримати курс на європейську цивілізацію – хай хоч перед смертю наша старість поживе по-людськи. Не відступайте ні на крок від завоювань Майдану. Негайно відродіть графу національності у паспортах всих жителів України, щоб люди бачили хто нас душить.

Перевірте, будь ласка, хто і коли з депутатів усих рівнів приймав присягу на вірність Україні, почавши з ВР, особливо з комуністів, які носять, всупереч закону, не наші національні значки депутатів, а ворожі відзнаки комуністичної держави. Добийтеся, будь ласка, збільшення прохідного балу на виборах до ВР з 3% до 6%-7%. Докорінно змініть систему правосуддя – за виявлені зловживання потрібно кожного позбавляти права працювати на юридичній ниві від...і до "пожиттєво". Домашнє завдання: 1. ДАНО: вартість 1л. бензину – 6 коп., проїзд у міському автобусі -1 коп., 1 хлібина – 57 коп., сіль – безкоштовно, 35 кВт/год на одного члена сім'ї – безкоштовно, газ – безкоштовно, вся квартплата менше 100 гривень за місяць, середньомісячна зарплата жителів міста – біля $100... 2. ДОВЕСТИ: 1. Така країна є і зветься вона... Туркменбаші (при совєтах одна з найбідніших). 3. ПОЯСНИТИ: чому ми на райській землі колись кормили пів Європи і самі нівроку були Піддубними, а тепер такі злиденно бідні, обдурені і нещасні? Чому регіонал, спускаючись в шахту, кожного разу думає, чи побачу ще білий світ, чи живцем згорю, чи задихнусь, чи задавить обвал? Чому, як пощастить вижити, тижнями голодує і задихається в шахті, вимолюючи зароблені копійки у мільярдера, щоб підтримати існування родини хоч біологічно? Проснись, УКРАЇНО, протри свої волошкові оченята, зніми з них капеесесівську облуду та й думай своїм розумом, а не пропагандою тих, хто вішає ЛАПШУ НА ТВОЇ ВУХА. Запам'ятайте, будьте ласкаві, правду ПАВЛА ГЛАЗОВОГО: "Дурнувата в того мама,/Шизофренік тато,/ Хто повірить, що нас може/Захопити НАТО."

Переживаючи критичні дні, коли вороги за допомогою доморощених зрадників, перебіжчиків і комуністів та їх забугорних натхненників і керівників, донищують Україну, я, як і більшість українського населення, прагну захисту її свободи, незалежности і правди. Хай цей матеріал хоч на краплиночку відкриє очі тим, хто не знає історичної правди про багатостраждальну Україну, про її добропорядний народ, що виніс на своїх плечах голодомори, репресії, гулаги, безпаспортне колгоспне рабство. Я знаю, це є крапля в морі, але всяке море складається з крапель. Не було б крапель – не було б моря. Наша історія – це багатюще історичне море, яке ми мусимо заповнити крапельками святої правди, яку вороги віками знищували, оббріхували і ховали від народу. Я присвячую цей матеріал світлій пам'яті засновника інтернет-газети "Українська Правда" не просто ГЕРОЮ УКРАЇНИ, а ГЕРОЮ ЧЕСТІ І СЛАВИ УКРАЇНИ ГІЇ ГОНГАДЗЕ. Сьогодні мовчати і бачити, як зрадники знищують Україну як НАЦІОНАЛЬНУ державу, не можна. Бо мовчання – це теж зрада.

На превеликий жаль, Президент, керуючись своєю християнською православною гуманністю, всупереч здоровому глузду і волі помаранчевих, проти волі Майдану повірив Віктору Федоровичу і довірив йому одну із самих доленосних найвищих державних посад з надією, що т. Янукович буде дотримуватися виконання Універсалу на благо народу України. Але, як кажуть в народі, не встигла квочка сісти на яйця, як з них замість курчат почало вилуплюватись гадюччя зради і почало сичати "Не так!", "Не туди!", словом "не в ту стєпь". Віктор Федорович, ігноруючи Універсал національної єдності, виконуючи вказівки старшого брата, по-рабськи почав втілювати в життя споконвічну, ворожу Україні, стратегію російської імперії що до України. Стаття є ПРОСВІТНИЦЬКОЮ для обдуреного народу і закликає його до боротьби за вільне щасливе європейське життя y вільній незалежній Україні. Дай, БОЖЕ, нам не наступити на нові граблі!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua