Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Коментарі
Никита   | 18.12.2008 01:17
Дякую, чудові фотографії!
Трошки шокуюче сусідство з фото того СМЕРША. Прямо як "два міра – два детства":)))))))))))))))
Victoria   | 18.12.2008 05:06
+
Консерватор   | 18.12.2008 21:33
Дякую, вечір справді вийшов дуже теплим. Це, між иншим, цікавий і повчальний випадок, що не ми маємо просити чогось у влади, а як робитимемо, що треба, то влада сама йтиме до нас: Свертсюк наполіг, щоб не було жодного офіціозу (хоча деякі інстанції намагалися нав"язати) – і так і вийшло. А Президент з дружиною прийшли і пробули весь час від початку до кінця – як звичайні громадяни, без "рамок"-металошукачів та ин. Виступали і він і вона – в середині вечора, серед инших і на рівних з иншими. Виступали і "класики" (Ніна Матвієнко, Ольга Богомолець), і молодь...
Никита   | 18.12.2008 22:25
Консерватор:
не було жодного офіціозу
Але хіба це правильно, що не було також практично ніякого висвітлення цієї події в ЗМІ?
Консерватор   | 19.12.2008 00:54
Не пильно стежу, чесно кажучи, за ЗМІ останнім часом, але висвітлення мало бути. Принаймні оргкомітет творчого вечора виділив це в один з напрямків своєї діяльности. УТ-1 знімало в фойє, в залі – не знаю, вони ж чи хто инший, але телевізійників свідомо запрошували лише одних, щоб не створювати метушні (вони зазвичай знімають перші пару хвилин і йдуть з грюкотом, а потім показують сюжет на дві хвилини в кращому разі). Я, власне, пішов з радіо саме тому, що відчув: починаю мислити категоріями втискування будь-чого (й такого, про що треба думати роками!) у дві хвилини. У "Сучасності" має вийти мій великий есей про Сверстюка, в багатьох инших друкованих ЗМІ теж мало бути щось.
Никита   | 19.12.2008 15:31
Консерватор:
в багатьох инших друкованих ЗМІ теж мало бути щось.
Я, власне, пішов з радіо саме тому, що...
Отож – щось і було. Принаймні, майже всі цікаві матеріали про Євгена Сверстюка, що я їх знайшов, не датовані 2008 роком...
А участь Президента у вшануванні такої української людини, як Євген Сверстюк, взагалі не висвітлено, навіть і Ви не надали жодної фотографії – а чому??? А про що пишуть ЗМІ в ці дні? І взагалі про що пишуть ЗМІ і які цінності вони пропагують?
...Зрозумійте, я не звинуваючую Вас, просто гірко: тихенько, без офіціозу і без розголосу святкуємо своє свято...
Консерватор   | 20.12.2008 00:29
Справа просто-напросто в тому, що в філармонії заборонено фотографувати під час концерту. Тож я просто дотримувався правил (можна було б ризикнути, але я вирішив, що не варто, бо сидів скраю в першому ряді, всі виходили б у мене майже в профіль). У випадку з Президентом очевидно, що фотографувати не дозволили б не лише працівники філармонії, а й його охорона. І лише коли з вітанням вибігли діти, це спричинило такий фурор, що всі вже зневажили заборону й кинулися фотографувати – і я теж. Але були такі, що фотографували і сам концерт, невдовзі зберемо всі фото докупи, я опублікую і Інтернеті й дам лінк. Також поставлю на свій блоґ аудіо майже всіх виступів, намагаюся опрацювати якнайшвидше.
Никита   | 20.12.2008 00:48
Консерватор:
невдовзі зберемо всі фото докупи, я опублікую і Інтернеті й дам лінк
Чекатиму...
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua