Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
  • Новини проекту

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
 

"Народна правда" проти упереджених голосувань

29.02.2008
Зважаючи на численні скарги про регулярні "стрибки" рейтингів окремих користувачів в ту чи іншу сторону та необ'єктивні оцінювання матеріалів, пов'язані з упередженим ставленням до певних авторів, редакція Народної правди запроваджує відслідковування масових голосувань.
Коментарі
sane   | 1.03.2008 01:22
Цілком згоден, і в цьому зв'язку хочу запитати, як вийшло, що рейтинг мого лінку "Мустафа Найем: Почему так приятно быть лакеем Путина?! sane | 27.02.2008 17:48" при співвідношенні +4 до -6 дорівнює -6? Я досить скептично ставлюсь до рейтингів взагалі, але, якщо вже вони є, то підхід має бути рівний до усіх.
Олена Олійник   | 2.03.2008 17:04
Дякую. Було б добре, якби все вийшло на добре:)
Олекса Косар   | 4.03.2008 10:14
1. Що таке "коротктй проміжок часу"?:)
2. Оцінка змісту статті і є оцінкою політичних чи інших уподобань автора. Інша справа, критикуючи зміст статті не потрібно переходити на критику особи. Тут потрібне розмежування.
Странник   | 5.03.2008 11:03
Жаль, что наверняка бесполезно предлагать на НП что-то реально полезное и конструктивное. Здесь свои критерии отбора.
Опять всё закончится только обидами, или в лучшем случае, выдёргиванием из очередной предложенной системы, каких-то понравившихся модератору элементов, что, в конечном итоге, опять же в лучшем случае, ничего не даст, а в худшем, изувечит НП ещё больше.
Бесполезно латать тришкин кафтан.
Нужно изменить несколько принципиальных вещей.
Александра   | 5.03.2008 12:59
Олекса Косар:
1. Що таке "коротктй проміжок часу"?:)
2. Оцінка змісту статті і є оцінкою політичних чи інших уподобань автора. Інша справа, критикуючи зміст статті не потрібно переходити на критику особи. Тут потрібне розмежування.
Попробую рассказать. Кому-то не понравился комментарий или статья определенного автора. Статью можно оценить, поставить минус, и это нормально.
Но если при этом зайти на страничку Автора и поставить сразу 60 минусов (по всем материалам) – то это я не считаю нормальным.
Новини проекту

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua