Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
  • Новини проекту

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
 

На сайті запроваджено нову систему рейтингування авторів

18.07.2007
Шановні автори і читачі "Народної правди"!!!

Останнім часом було багато нарікань і дискусій щодо системи формування рейтингу авторів на "Народній правді". Ми згодні, що стара система рейтингування не була досконалою, і з Вашою допомогою ми намагаємося покращити її і зробити більш об'єктивною.
Коментарі
Странник   | 19.07.2007 19:51
faust:
Тем более что так или иначе, но почти все стучат и аппелируют:-)
Значит надо было тем, кто это строил, думать, до того, а, не, как всегда.;)
Как, видимо справедливо, сказано в одной старинной книжонке по системному анализу, "решение проблем, в тот момент, когда они возникают" не лучший способ решения.
Но это конечно дело интимное.:) И о чём-то говорить просто не имеет смысла, судя по происходящему с ФУПом.
Сергей Горчаков   | 22.07.2007 12:54
НЕСПРАВЕДЛИВО!

Во-первых, сейчас плюс любого автора 26 статей равен минусу любого вновь зарегистрировашегося "автора". При этом из всех авторов НП 10-12 процентов не оупбликовали ни одного материала, любая организованная группа бездельников может запросто "опустить" рейтинг любого автора, поскольку в существующей системе оценки скорее оценивается не содержание материала (актуальность, стиль изложения и т.д.), а автор! Обратите внимание, что во многих публикациях даже раздела дискуссии стоят минусы без какой-либо дискусии!
Это что за система оценки статей, когда у автора 26 статей Елены Маркосян – рейтинг 86. У автора 11 статей Хандусенко – 119!
Вы затыкаете автору рот?
Сергей Горчаков   | 22.07.2007 12:57
НЕСПРАВЕДЛИВО!

Во-вторых. Вы не находите, что своей системой плючов-минусов Вы способствуете расколу страны? Вы делите авторов на положительных и отрицательных! Что это за Народная правда в таком случае? Не хочется думать, что это сознательная позиция редакции.

Целесообразнее было бы по-моему, сделать оценку статей от 0 до 5 баллов. Тогда бы не появлялось таких заявлений, что "украинцы игнорируют этого автора минусами". Что, от этого автор перестанет быть украинцем?

Если Вы заботитесь о качестве статей – задумайтесь!
Пайташ   | 24.07.2007 14:35
Шановна редакція!
Це повідомлення давно вже висить на сайті, але я до його прочитання дійшов тільки сьогодні – бо немає нічого нового на сайті, та і інтенсивної полеміки не має. Особисто до рейтингів я байдужий. Але сучасний світ – світ рейтингів, я розумію і не заперечую, тому, принцип рейтингової системи. Важливо інше, як визначати рейтинг. Ну зрозуміло – по кількості СВОЇХ статей, та статей які популяризує автор, фотомонтажів, лінків (хоча лінки це ен популяризація, а відсилання – я б за них бали не ставив бо інколи автору лінь розжувати якусь ідею коротко, і він відсилає читача на таке пояснення, що день читати треба). Далі полеміка і тут має бути критерієм не стільки кількість своїх
Пайташ   | 24.07.2007 14:41
зауважень, як цікавість цих зауважень і відповіді на твої зауваження твоїх опонентів і друзів, а потім вже кількість відгуків, що спричинила твоя стаття на форумі. Я думаю, якщо застосувати шкалу рейтингів за цим принципом то сайт тільки виросте в своїй популярності. Ну а мінуси від читачів треба зняти як і плюси, бо часто це субєективно, а не обєктивно. А інші мінуси треба завести модератору, За мат по статті мінус, за повторний два мінуси, за третій чотири і так в геометричній прогресії. З образу гідності опонента також мінус в такій же прогресії. За образу гідності будь якого народу також мінуси. І тоді ви побачите справжній сайт, з справжньою діловою полемікою. Без грубощів і упередженос
Странник   | 25.07.2007 15:45
Может лучше объявите конкурс на разработку системы рейтингования под НП?
И победитель в свой рейтинг допишет N очков.
Или фото Притулы, с автографом (желательно нежным).:) На выбор.
Естественно фото Алёны, а не Михаила.
Можно с собакой. Но естественно с Терри, а не с Антуаном.:)
Bard   | 26.07.2007 00:22
Привіт усім. Я новенький, звуть мене Володимир. Де я можу ознайомитися з системою рейтингу? Хоча з даної теми можна здогадатися, що це забави дорослих людей у пісочниці, але хочеться, щоб це було тільки здогадкою.
Bard   | 26.07.2007 00:32
Странник:
Может лучше объявите конкурс на разработку системы рейтингования под НП?
А для чого потрібен рейтинг?
Дайте відповідь на це запитання і ви одержите відповідь, що потрібно робити.
faust   | 26.07.2007 10:09
Bard:
Привіт усім. Я новенький, звуть мене Володимир. Де я можу ознайомитися з системою рейтингу? Хоча з даної теми можна здогадатися, що це забави дорослих людей у пісочниці, але хочеться, щоб це було тільки здогадкою.
Системи рейтингу ніде немає. Мені здається, що це правильно, інакше автори, знаючи її складові будуть несумлінно поводитися. Такі факти вже мали місце...
Bard   | 26.07.2007 17:14
Дякую.
Але тоді постає друге питання, як можна критикувати чи давати пропозиції на те чого не знаєш, а для редакції НП це хороший інструмент для для маніпуляцій. Одним словом, це ще гірше чим я думав про забави в пісочниці.
Странник   | 30.07.2007 15:58
Bard:
Странник:
Может лучше объявите конкурс на разработку системы рейтингования под НП?
А для чого потрібен рейтинг?
Дайте відповідь на це запитання і ви одержите відповідь, що потрібно робити.
В принципе, основное в рейтинге это соревновательность, конкуренция, рейтинг это морковка, для тех кто жаждет видеть себя на первой странице УП. имхо.Новини проекту

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua