Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
  • Новини проекту

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
 

Сформуй власну стрічку обраних авторів!

11.06.2007

З 11 червня "Народна правда" впроваджує нові сервіси для своїх авторів. Якщо Вам до вподоби матеріали одного чи декількох авторів, тепер Вам не треба шукати їхні статі у загальному списку.

Ви можете сформувати власний список "Вибраного", куди будуть виводитися матеріали обраних Вами авторів.

Для того, щоб додати автора до "Вибраного", треба авторизуватися на "Народній правді", зайти на сторінку автора і натиснути лінк "Додати автора до списку вибраних". Тепер статті вибраного Вами автора будуть доступні на головній сторінці на закладці "Вибране". Якщо авторів декілька, то їхні матеріали будуть сортуватися за часом додавання. Повний перелік авторів, яких читаєте Ви і які читають Вас доступний на Вашій сторінці. Там же Ви можете відредагувати власний список "Вибраного".

Крім того, тепер автори "Народної правди" можуть обмінюватися приватними повідомлення на сайті без використання електронної пошти.

На сторінці кожного автора з'явилася закладка "Приватні повідомлення". На своїй власній сторінці кожен автор бачить на цій закладці перелік "Отриманих" і "Надісланих" повідомлень.

Для того ж, щоб надіслати приватне повідомлення іншому авторові, треба зайти на його сторінку і натиснути закладку "Приватні повідомлення".

Сервіс доступний тільки для зареєстрованих користувачів.

Новини проекту

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua