Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Петровський Олександр Володимирович: Майстер-клас з виготовлення листівок для вихованців будинку-інтернату, до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток"

Вадим Чорний | 22.12.2019 13:58

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За сприянням Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток". Представники центру провели дітям цікавий майстер-клас з виготовлення листівок.

Петровський Олександр Володимирович: Майстер-клас з виготовлення листівок для вихованців будинку-інтернату, до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру ''Знаток''
За сприянням Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток". Представники центру провели дітям цікавий майстер-клас з виготовлення листівок. До тренінгу долучилися дітки різних вікових категорій. Разом з викладачами, дітки займалися дуже корисною справою, яка розвиває увагу та творчі здібності. Листівки які зробили вихованці закладу вийшли дуже гарними. А найголовніше те, що діти отримали позитивні емоції, задоволення та спілкування.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua