Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки ініціативі Мецената у Дніпро був привезений святий вогонь з Єрусалиму

Вадим Чорний | 12.11.2019 11:39

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Петровським Олександром Володимировичем було зроблено дуже багато для міста Дніпро та України в цілому. Тому саме за ініціативи Петровського Олександра Володимировича президента Міжнародного благодійного фонду було доставлено святий вогонь з Ізраїлю. Також доставити вогонь допоміг волонтер Еміль Арутюняном.

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки ініціативі Мецената у Дніпро був привезений святий вогонь з Єрусалиму
Першим містом в Україні куди був доставлений благодатний вогонь з Гробу Господнього стало місто Дніпро. Ця подія обов'язково увійде в історію оскільки це величезна честь для міста Дніпро.

Вогонь доставили на територію України чартерним рейсом в спеціальних контейнерах.

Прямо в аеропорту благодатний вогонь передали керівникам єпархій від Дніпровської єпархії УПЦ КП. З рук мецената єпархії Олександра Петровського благодатний вогонь отримав Єпископ Дніпровський і Криворізький УПЦ КП Владика Симеон.

Після чого вся делегація яка зустрічала святий вогонь з аеропорту вирушила в центральний єпархіальний храм Дніпровської єпархії УПЦ КП "Несподівана радість". Де пройшла урочиста служба, на яку прийшло багато охочих це і парафіяни храму, і представники громадськості міста.

Святий вогонь – це символ справжнього світла і воскресіння Ісуса Христа. Також цей вогонь є благодатним і чудотворним. Саме тому всі віряни зібралися на цій урочистій службі.

Після офіційної частини, молитов і богослужіння кожен бажаючий зміг забрати з собою частинку благодатного вогню і поділитися ним зі своїми близькими.

На цій події вогонь, який був доставлений за допомогою і зусиллям Олександра Петровського об'єднав всіх жителів Дніпра та український народ.

Святий вогонь побувавши в місті Дніпро також був доставлений і в інші храми й святі місця міста Дніпро. Таким чином цей вогонь подарував благодать всьому українському народу.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua