Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир В'ятрович у Рівному: "Команда "Європейської солідарності" потрібна у парламенті, аби не допустити загрози реваншу"

Hach | 9.07.2019 11:51

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Реванш проросійських сил в Україні, починаючи з дня інавгурації нового Президента, набуває щоразу більших і більших масштабів. Про це, під час візиту на Рівненщину заявив український історик, громадський діяч та директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

Володимир В'ятрович у Рівному: ''Команда ''Європейської солідарності'' потрібна у парламенті, аби не допустити загрози реваншу''
Володимир В'ятрович вважає, що одним із факторів реваншу стала невизначеність політики Володимира Зеленського і його намагання відмовчатися щодо важливих для держави тем. За словами історика для Росії не обов'язково, щоб Зеленський був проросійським політиком. Достатньо, щоби він сидів і відмовчувався – вже це дає можливість всіляким Портновим і Кернесам "поруліть". Відсутність його реакції – цього достатньо, щоб почав розгортатися реванш.

Нам треба бути активнішими, більше на тиснути на президента і вимагати реакції. Якщо Зеленський розумітиме, що це ті питання, щодо яких в українському суспільстві є "червона лінія", він не буде за неї заступати, – зазначив директор УІНП.

В'ятрович підкреслив, що не хоче сіяти паніки. За його словами, українці змінилися й готові захищати питання національної ідентичності. Проте сказати, що зворотного шляху немає, також не може.

Політика в гуманітарній сфері формується роками. І як би багато не було зроблено за Порошенка – це лише п'ять років. Роботу треба продовжувати. Бо національна пам'ять руйнувалася десятиліттями. Реванш не є неминучий, але можливий. Чи він станеться, залежить і від готовності українців захищати здобуте, – наголосив він.

Тому, Володимир В'ятрович каже, що вирішив приєднатися до команди політичної партії "Європейської солідарності" на чолі із її лідером, п'ятим президентом України Петром Порошенком.

Це – політична сила, програму якої поділяю. Це – команда, яка поєднує досвід і здатність до змін. Мені до душі те, що вони зробили для розбудови фундаменту нашої державності. Знаю, ми маємо відвагу приймати виклики та матимемо силу відвести загрози. Особисто я запевняю: не піду на жодні компроміси щодо національних інтересів. А саме через загрозу реваншу наша, тепер уже спільна команда потрібна в новому парламенті України. Зміни в Україні будуть українськими, – сказав В'ятрович.

До слова, "Європейська солідарність" під час дочасних виборів до парламенту на Рівненщині підтримує таких кандидатів у народоні депутати: по 152-му виборчому окрузі в місті Рівне Олексій Муляренко, по 153-му – Віталій Ундір, по 154-му – Олександр Дехтярчук.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua