Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Бандерівки Донецької ОДА

"Бандерівки" Донецької ОДА

Віктор Тригуб | 23.09.2015 03:48

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

В деяких районах Донеччини варто ходити в бронежилетах. А ці дівчата мандрують у вишиванках і патріотичних футболках! Дзвінко кричать "Героям слава!" у залі наповненому просепарським "партгоспактивом". Якщо зустрінете десь поблизу лінії фронту знайте – то бандерівки Донецької ОДА.

''Бандерівки'' Донецької ОДА
В деяких районах Донеччини варто ходити в бронежилетах. А ці дівчата мандрують у вишиванках і патріотичних футболках! Дзвінко кричать "Героям слава!" у залі наповненому просепарським "партгоспактивом". Якщо зустрінете десь поблизу лінії фронту знайте – то бандерівки Донецької ОДА.

Тепер я знаю, що в зону АТО варто їхати у вишиванці. Без броніків і касок в Станиці Луганській, під час "затишшя" вже побували, чим здивували навіть бувалих айдарівців... Нині нова мода – вишиванки і патріотичні футболки.

Лише у прифронтовому Маріуполі і нещодавно обстріляній Сартані, до мене дійшло значення поняття "дрес-код" який пропагує начальник Управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна. Начальник була у розкішній вишиванці, а її підлегла – Марина Ємцева з примітним яскравим тризубом на грудях.

Так ми подорожували легендарним Сектором М зони АТО.

Аліна Певна – донбасівка, жила у напіврозбитій Красногорівці, що на лінії вогню, очолювала управління культури Мар'їнської РДА. Справжньою патріоткою, несподівано для себе, стала під час путінського заколоту. Тоді відбувся момент масової самоідентифікації. Українець, чи вата... На жаль, більшість тодішніх чинуш і ментів, зрадили Україну...

А Аліна Певна, безстрашно рятувала державний прапор, вирвавши полотнище з рук знавіснілих рашистських спецназівців, пронісши його в сумці через все місто забите військами "ДНР"... Саме вона пішла з саперами у бібліотеку, де застряг нерозірваний снаряд Граду... Сміливо стала на бік законної української влади.

Навесні їй довірили з нічого створити Управління культури, колишні співробітники якого масово перейшли на бік ворога ставши "мінкультом ДНР"... Колись суд оцінить таку ініціативу...

Марина Ємцева – з окупованої Макіївки. Брат записався в Національну гвардію України. Захищає свою землю.

Провівши з пані Аліною і Маринкою чимало часу, щиро ними захоплююся. Справжні Патріотки і Фахівці! Прообраз нової української влади Донбасу. Можливо, навіть закоханий...

Дивлячись на них, розумію, що хай не зразу, на Донеччині все буде добре!

Все буде Україна! Переможемо!

Справжні Українки!

"Бандерівки" Донецької ОДА...

А чиновники державних органів влади, особливо Донеччини і Луганщини, повинні частіше вдягати вишиванки. Це зближує з народом.

Звикайте!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua