Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/554bf5f90b433/

"Проклятий той муж, що надію кладе на людину" (Ієремії 17, 5) "Не надійтеся на князі, на сини людські – в них нема спасіння" (Пс. 145, 3)

Дубатовк | 8.05.2015 02:32

Коли українці покладали надію тільки на Бога, вони були непереможні!
Зараз ми починаєм розуміти, що ні європа,ні америка, ні ще хто небудь не поможе Україні. Тому що в цьому світі більшість керуються зиском, а не честю і совістю. І чим раніше ми це зрозуміємо,тим міцніша буде наша оборона.


''Проклятий той муж, що надію кладе на людину'' (Ієремії 17, 5) ''Не надійтеся на князі, на сини людські – в них нема спасіння'' (Пс. 145, 3)
"Проклятий той муж, що надію кладе на людину" (Ієремії 17, 5)

"Не надійтеся на князі, на сини людські – в них нема спасіння" (Пс. 145, 3)

Коли українці покладали надію тільки на Бога, вони були непереможні!

Зараз ми починаєм розуміти, що ні європа,ні америка, ні ще хто небудь не поможе Україні. Тому що в цьому світі більшість керуються зиском, а не честю і совістю. І чим раніше ми це зрозуміємо,тим міцніша буде наша оборона.

А допоки ми надіємся, що хтось звідкись прийде і поможе, доти прокляття тяготіє над нашим народом. Чи з заходу, чи зі сходу, чи з піночі, чи з півдня всім потрібна земля родюча, тільки непотрібні українці,які тут живуть і заважають цю землю грабувати. Коли ми це зрозуміємо і зуміємо духовно обєднатися і надіятися тільки на Бога, який нам дарував побратима вірне плече, тільки тоді ми зможемо побороти зміюку по перше в своєму серці, а по друге в Нашій Неньці – Україні. А без цього наш дух мертвий і поміч Божа не може вплинути на долю тих які надію покладають на тлінне і скороминуще.

Згадаємо святі слова преподобного Івана Вишенського Афонського Подвижника, якого духом живий голос доноситься до нас з глибини віків:

"Замість віри, й надії, і любові панують безвір'я, відчай, ненависть, заздрість і мерзота. А замість доброчесного життя конечна розпуста, плюгавство й нечистота гидка панує.

Покайтесь отож, усі жителі нашої землі! Покайтеся, щоб нагло від скорого Божого гніву не загинули подвійною смертю: і вічною, й дочасною. Коли ж того не хочете, тоді я кажу до вас, стада православного, християнського роду: якщо будете готові відлучитися від того погибельного антихристового й содомського роду, то ви воістину будете Божий народ, а не з поганцями погани. Де ж бо в поганих такий нечистий плід, як оце бачимо нині в нашій землі? Стокрот чесніші перед Богом у суді при сякій-такій правді нехрещені в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа турки, зваблені від диявольського слуги та неправедного пророка Магомета, аніж хрещені, котрі євангельську науку супротивно борють, своїм лихим життям та гордістю антихристового духа топчуть, пожерши її.

Отож, відаючи про те, ви, православні християни, не печальтесь! Господь-бо з нами, і я повсякчас з вами. Майте віру й надію в Живого Бога – міцну й нерушну! На панів же ваших руського роду, на синів людських, не надійтеся! У них-бо немає спасіння! Всі-бо вони від Живого Бога та віри в нього відступилися, а прихилилися до зваби єретицької, до любові марнославного духа, життєлюбства і лиходійства. Їх же не вподобає Господь, як сказано: "Коли захитається він, то душа Моя його не вподобає" Отож хай відступить од неправди всякий, хто називає ім'я Господнє! Будьте повсякчас готові на прийняття Ісуса, котрий нині у вашій землі не має де голови прихилити. Духи-бо нечистії піднебесні скрізь по єствах так званих християн гніздяться й царюють: звабили, перемудрували і од Бога відкрали з лівої руки і з правої єресі людське єство і за собою потягли. Оскільки тепер немає анітрохи хвали Богові з нашої землі, то християнство до решти зникне і загине. Всі-бо женуться за теперішнім віком, щоб його благами задовольнитися й насититися. Вже й пам'ять ту знищили, щоб мислити й шукати в цьому житті майбутньої вічної насолоди, і нечутливі стали до такого життя, ніби камінь. Але де поміж вас перебуває справжній священик, доброчесний інок і мирського життя православний християнин, який живить своє життя від праці своєї, побожно живучи, а не від поганського лиходійства, і прагне, жадає бачити правду? Дасть вам Бог за бажанням вашим! Не печальтесь, але потерпіте трохи. Прийде той, що має прийти, і не забариться!

Хай прокляті будуть владики, архімандрити й ігумени, котрі монастирі привели в запустіння і починили собі із святих місць фільварки, а самі зі слугами та приятелями у них перебувають тільки тілесно і по-скотському; на святих місцях лежачи, гроші збирають, із тих прибутків, що подані для Христових богомольців, дівкам своїм вина готують, синів одягають, жінок прикрашають, слуг множать, барвисті одежі справляють, приятелів збагачують, карети купують, заводять ситих і стрійно одягнених візників, - заживають розкіш поганську! А в монастирі не побачиш молитовних рік та потоків, які безнастанно течуть до небесного кола від іночого чину за церковним законом, і замість всеношної, пісні та молитви й духовного торжества пси виють, гавкають і радіють. Де нині можеш побачити й почути в нашій землі в церкві правило за уставом святих, тобто вечірню, повечірницю, опівночницю, завтредню, першу годину, третю годину, шосту годину, дев'яту годину (тут визначено години церковної служби на всеношну), денне і нічне книжне повчання закону? Чи не перетворилось усе в поганське безвір'я, а слід християнського життя зник і загинув? Безбожні владики, замість правила і книжного читання, замість денного й нічного поучения в Господні закони, вправляються (і погубляють цілий свій вік) над статутами й у брехні, а замість богослов'я й дотримання справжнього життя навчаються зваб, хитрості людської, неправди, лихослів'я і судового диявольського суєслів'я та догодження.

О земле запустіла й заросла терням безвір'я та безбожності! О образ Божий, за його подобою створений, як погребаєш себе від слави нетлінного та вічного життя небесного в цьому житті швидкоплинному! О чоловіче окаянний, як, честі своєї позбувшись, волів ти приєднатись І пристосуватись до незмисленності безсловесного скоту? О так званий християнине, як ти осмородив таким світолюбством помазання хрещення в Божество Божеством Духу! О сину віри в Небесного Бога, як ти міг перейменуватися через плоди діл своїх диявольським сином! О царське свячення, язику святий, людей оновлення, як перетворився ти в поганське та єретичне безвір'я! До тебе, земле наша, з плачем голосом Ісаїним мовлю: "Як стало розпусницею вірне місто: було повне воно правосуддя, справедливість у нім пробувала, тепер же – розбійники! Срібло твоє стало жужелицею, твоє питво водою розпущене". Який є образ священства? Священики-бо твої змішують істинне слово і Боже з неправдою, з підхалуством, уласкавленням, лицемір'ям, улесливістю і пригодженням людині, розпускаючи вино істини водою лицемірства й улесливості, з улагодженням слуху, а не з бдінням та вибиванням гріха котрий криється в серці, через викриття істиною. Князі твої Божому закону не покоряються, обітниці даючи татям [тать = злодій], люблячи мзду, гонячись за хабарями. сиротам не сприяючи і на суд удовиць не зважаючи! Чи не про таке говорить владика господь Саваоф: "О горе сильним і начальним у цій землі! Не припиниться-бо ярість моя на супротивність їхню і суд на лукавства їхні! Я спротив свій над ними учиню, і наведу руку мою на них, і розпалю бідами та випробуванням у чистоту. А тих, хто покаятися не хоче і від тих лихих звичаїв відійти, я до решти погублю і пам'ять імені їхнього навіки знищу і відніму всіх беззаконних від тебе, і всіх гордих смирю. І буде їхня міць, як згрібна солома, і діла їхні, як вогненні іскри. І спаляться беззаконники та грішники вкупі, і не пригаситься той вогонь".

О країно грішна, люди лютії, повні гріхів, плем'я лихеє, синове беззаконнії! Залишили Господа і розгнівили Бога Святого, поверніться назад! Чому далі вражаєтесь, прикладаючи беззаконня до беззаконня? Від голови і до ніг острупіли ви! Від начальних, від священиків і до простих онечистилися ви! Засмерділи ви од гною світолюбства! Образ Божий огноїли ви! Немає цілого місця від гріховної недуги – все струп, все рана, все пухлина, все гнилизна, все вогонь пекельний, все хворість, все гріх, все неправда, все лукавство, все хитрість, все ошуканство, все підступ, все лжа, все мана, все тінь, все пара, все дим, все суєта, все марнота, все привиддя – а сущого нічого нема! Ніде пластира прикласти, щоб зцілити якусь частину. Все смертоносний гріх, усе смердить пеклом, адом і вічною геєною!

Покайтеся отож, Бога ради, покайтеся, доки на покаяння маєте ще час: після смерті того учинити не зможете. Чому такі нечутливі стали, одебеліли й окам'яніли серцем та помислом? Хіба не вірите, що помрете? Хоч краде вам диявол ту пам'ять і осліплює вас світолюбством, а ви прийдіте з пам'яттю тих, що народили вас і предків ваших! Де поділися і в який бік відійшли? Чи не померли? Хіба і вам не належить відійти туди і так само померти? А коли і ви мусите, хоч і не хочете, так само, як і батьки ваші, померти, готуйтеся ж до того, щоб відійти в майбутній вік! Готуйте діла, готуйте чисте життя, готуйте догодження Богу! Отож, коли звелить вам Владика Бог відійти від цього життя, майте все те готове з собою. Хай буде той скарб при вас на смертній постелі, щоб побачили ви те своє зібране, коли душа розлучитися захоче із окаянним тягарем тіла, й утіштеся! Нехай буде той ваш скарб вам послом до надр Божих! Хай готує спокій і місце відпочинку, місце прохолодне, місце тихе, місце затишне, звідки відійде всяка болість, печаль і зітхання і де освітить вас світло Троїчного Божества; де життя безконечне, радість невимовна, веселощі неосяжні; де лики святих, лики патріархів, лики тих, що віддавен Богу вгодили, лики пророків, лики апостолів, лики мучеників, преподобних, праведних, тих, що сяяли в пості, молитві і подвигу; де пустельне виховання, чесне годування й оживотворіння дійством та Благодаттю Святого Духа; будьте їхніми наслідувальниками в подвизі, наслідниками долі й жеребу їхнього – дістати це сподоби вас, Христе-Царю, якому приноситься від усього живого честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом нині, завжди і вовіки віків.Амінь


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua