Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Репліка з приводу голосування за закон про РНБОУ

Ігор Бурдяк | 24.12.2014 15:19

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

П'ята колона навіть у складі БПП?

Репліка з приводу голосування за закон про РНБОУ
Сподіваюсь, ні. Та все ж якби не утрималися, а проголосували "за" члени фракції БПП Добродомов, Заліщук, Климпуш-Цинцадзе, Лаврик, Найєм, Лещенко і Томенко, і половина "групи УДАР" не виявилися б "відсутні" (були присутні в залі, та витягли свої картки), а теж натиснули б кнопку "за", то закон ухвалили б (не вистачило всього лиш 3 голоси).

До речі, у цю компанію потрапив Добродомов, депутат із Сихівського району ("мій" округ) Львова, за якого я не голосував, бо є така підозра, що він таки належить до "п'ятої колони".

Їхні аргументи: закон надмірно посилює повноваження секретаря РНБОУ Турчинова!

Але ж у законі такого немає! Там секретар РНБОУ не згадується...мова йде про РНБОУ, а його головою є Президент України!

Чи ж у час неоголошеної, але справжньої війни не є доречно посилити його повноваження?

До речі, під час "республіканської епохи" Стародавнього Риму (508 до Р.Х. – 27 після Р.Х.) вища влада головним чином зосереджувалася у сенаті та в руках консулів (дуже подібно до того, що "Україна має" нині). Та за крайньої небезпеки (внутрішніх негараздах, військової небезпеки і т. д.) консулами за рішенням сенату максимум на 6 місяців призначався, як правило, із середовища сенаторів, Диктатор. Він володів всією повнотою державної влади. Такий порядок забезпечував безпеку держави під час надзвичайних ситуаціях. "Закону про РНБОУ" дуже далеко до передачі всієї повноти влади у руки однієї особи.

У листопаді 2014 року була утворена коаліція п'яти депутатських фракцій у Верховній Раді України. У нинішній відповідальний час вона мала б бути єдиним "п'ятипалим кулаком", який протистоїть російській агресії! Були сподівання, що так і буде. Вони поки-що не випрадовуються.

Члени коаліції, фракції "Батьківщина", "Самопоміч", "радикали", разом із ОБ на радість Москві тішилися з провалу закону. Їх, звичайно, не виправдовує те, що навіть у президентській команді немає єдності.

Та все ж відповідальність насамперед за БПП і НФ. Вони повинні власним прикладом показати: немає партійних, фракційних, групових інтересів.

Є інтереси України. І є єдина урядова коаліція із п'яти фракцій.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua