Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Лист митрополиту Онуфрію

| 16.08.2014 11:45

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Блаженнійшому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України Української Православної Церкви

Лист митрополиту Онуфрію
Великодушний добродію!

Поздоровляємо Вас із обранням Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви.

Цінуємо і поділяємо заклик Української Православної Церкви до усіх людей доброї волі докласти максимум зусиль для припинення кровопролиття на Українській землі, сприяти встановленню миру в Україні, зберегти спільними зусиллями нашу Єдину Соборну Україну.

Українська Душевна спільнота як релігійна громада сповідуючих віру в найвищу цінність людини засвідчує Вам солідарність з Українською Православною Церквою, рівно як з усіма добрими релігіями та релігійними організаціями, відповідно до Божих настанов Священного писання релігійної віри в найвищу цінність людини.

Водночас не можемо погодитися із проявами войовничого державництва та соціального фундаменталізму в проповідях представників православних церков.

Знайомі з Вашим міркуванням, що Голодомор був напоумленням Божим, утихомиренням людей, які повстали проти своєї природи, руйнували храми і ганьбили святині. Почасти з цим можна погодитися, оскільки ми віримо, що Бог спілкується з людьми, відповідаючи наслідками на наші вчинки. Але ми знаємо також, що гріх гордині представляє собою особисте або колективне (в тому числі, церковне) протиставлення свого чужому. Тож хай своя правда церкви не затьмарить розуміння того, що атеїстичні безумства народу були Божою відповіддю на хворобу гордині в тілі Христовому, бажання отруїти розум страхом та закувати душу в духовні кайдани. Церква не має чинити зло, навіювати сліпу покору владі, надто якщо це влада спокус, брехні та насилля.

Релігія має розвивати добру волю людини до володіння собою. Для підтримання діалогу на цю тему надсилаємо Вам проповідь "Лукавство замість релігії" та книгу про суверенітет особистості.

Бажаємо Вам послідовно та плідно служити на розвиток Української Православної Церкви з Божою допомогою.

Щиро та одкровенно,

Хранитель віри Української Душевної спільноти Ю. В. Шеляженко

оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Опубліковано в релігійному бюлетені "Ідеаліст" N15 (53)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua