Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/530f202819c15/

Янукович вирішив зруйнувати Україну?

Ігор Бурдяк | 27.02.2014 13:23

Мораль, любов до ближнього і громадянський обов'язок

Янукович вирішив зруйнувати Україну?
Інтерфакс сьогодні повідомив, що Віктор Янукович попросив у влади Росії забезпечити йому особисту безпеку: "На мою адресу і на адресу моїх соратників звучать погрози про розправу. Змушений просити влади РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів".

Крім того, в його заяві звучать такі слова: "Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше, вважаю себе законним главою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян".

Ніби-то влада Росії задовольнила прохання Януковича про забезпечення його особистої безпеки (інформація Інтерфаксу).

Слід зауважити, що Росія вважає Януковича, як і раніше, легітимним президентом.

Отже, для Росії справжня українська влада в екзилі, та, що "Янукович"?

Доречно тут згадати слова радника Януковича Ганни Герман:

"Віктора Януковича є кому засуджувати і без мене. Я ніколи не зрікаюся людей. Бо як сказав один мій великий друг в Сполучених Штатах: "Христос 40 днів навіть з дияволом говорив". Я думаю, що Віктор Федорович трохи кращий, ніж диявол. Тому я не буду зрікатися нікого, більше того, я думаю, що це неправильно сьогодні звалювати всю вину на одну людину. Я ні разу не чула, щоб ті, котрі сьогодні його зрікаються, йому сказали "ні"..."Ви помиляєтеся, неправильно робите". Якби вони це говорили йому частіше, можливо, він не наробив би стільки помилок. Тому, я думаю, що це неправильно сьогодні себе обілювати, на нього звалювати всю вину...він зробив, властиво, ті, що були біля нього, зробили кілька страшних речей. Це...це все дасться чути, і будуть зроблені відповідні з цього висновки. А мені щиро жаль цю людину, і я не відречуся від неї ніколи, бо я від людей не відрікаюся".

Це дуже тонка матерія. Дійсно, ми всі є грішниками, так само, як і Янукович з беркутівцями. І його позаземну долю вирішуватиме Ісус. Як саме, де хто із нас буде "там", не знаємо.

Та не треба "тень на плетень".

Християни живуть у світі, і підпорядковуються світським законам. Народні обранці, депутати, тим більше. І Ганна Герман, як один із них, повинна чітко відмежуватися, "відректися" від особливо небезпечного державного злочинця Януковича, який задумав страшну річ – знищити Державу, громадянином якої він є. Це не суперечить її християнському праву молитися за спасіння його душі.

І стосується це не лише Герман, а всіх громадян України.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua