Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Отже, Революція перемогла

Ігор Бурдяк | 24.02.2014 08:49

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Що далі?

Отже, Революція перемогла
Провидіння уберегло Україну від реалізації московського проекту. І хоча опозицію тепер уже хто тільки не критикує, великою мірою, вважаю, завдяки її виваженим крокам вдалося це зробити.

Пригадуєте гарячу пропозицію адвоката Тетяни Монтян, з якою вона вийшла ще у листопаді: Опозиція повинна негайно оголосити себе владою, і почати формувати структури влади, ні на які переговори з Януковичем не йти, оголосити його поза законом. Коли ж опозиція пішла іншим шляхом, Монтян закликала Майдан розходитися – все, Майдан мовляв, програв, "робити тут уже нічого".

Для мене нині очевидно, що якби переміг "монтянівський проект", то ми мали б не Небесну Сотню, а, можливо, хоронили б цілий Кіш "особливо небезпечних державних злочинців". Цього не сталося саме завдяки опозиції, усім її "трьом головам". Ну, треба ж це визнати.

Так, ходили по лезу ножа. Спостерігали "ефект тангенсоїди". Аргумент наближається до π/2 з лівого боку – функція прямує до +нескінченість, з правого – до -нескінченість. Ризикували впасти в безодню. Та Бог був на стороні майданівців.

Угода про врегулювання кризи в Україні не передбачає дочасні вибори у парламент. І багато хто цим незадоволений. Зокрема, Правий Сектор. Його можна зрозуміти, і навіть підтримати. Та поспішати не треба. Як на мене, ситуація буде розвиватися так. Розслідування подій виявить, що ПР у період перебування у владі була злочинною організацією. Рішенням суду буде розпущена. Відповідно Фракція ПР зникне. Виникне правова колізія, і будуть оголошені дочасні парламентські вибори. Після виборів президента.

Незадоволення звучить і з іншої сторони. Зокрема, щодо оголошення колесниченко-кивалівського закону про мови таким, що втратив чинність. Ну, тут варто нагадати, як він ухвалювався, його якість, "мовний майдан", і тодішні обіцянки влади після парламентських виборів його "поправити".

Першопричина Євромайдану – відмова влади від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. І коли міністри закордонних держав Польщі, Німеччини і Франції вмовляли Раду Майдану погодитися на підписання угоди з Януковичем, вони від імені ЄС обіцяли не лише якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію, а й у найближчий час після цього повноправне членство України у цій організації.

Тому, НМД, штаб Майдану повинен залишитися на Майдані до того часу, поки влада і ЄС не виконає цієї обіцянки. За це загинула найкраща сотня. Тому ми усі повинні цього домогтися.










© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua