Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сьогодні відбулася зустріч Януковича з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Ігор Бурдяк | 24.01.2014 22:29

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Здається, Янукович не зрозумів і не сприйняв порад представників релігійних організацій. І в тому числі ніби-то своєї Церкви.

Сьогодні відбулася зустріч Януковича з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
Сьогодні був виконаний 4-й пункт Комюніке екстреного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 22.01.2014.відбулася термінова зустріч з Президентом України В. Ф. Януковичем.

На ній Верховний Архиєпископ УГКЦ Святослав Шевчук закликав владу припинити репресії й відновити довіру суспільства.

Інтерфакс-Україна передає, що на зустрічі із головами церков і релігійних організацій Віктор Янукович підкреслив законність дій правоохоронців у ході протистоянь і відзначив, що саме радикальні дії окремих громадян змушують владу діяти відповідним чином. Далі:

"Усі ці дії змушують владу сьогодні діяти відповідним чином, щоб зупинити цей процес. Сьогодні правоохоронні органі працюють у рамках своїх повноважень, у рамках законів, які зобов'язують їх...влада налаштована на подальші переговори, на пошук компромісів...Необхідно відокремити мирний Майдан від Майдана радикального, який несе небезпеку всім мирним громадянам..."

Глава держави назвав грубим порушенням закону України дії людей по захопленню адмінбудівель, а також зберігання там зброї: "Це грубе порушення законів України, це несе небезпеку".

Віктор Янукович висловив співчуття у зв'язку з тим, що радикально налаштовані люди не чують лідерів опозиції...повідомив, що в Україну мали намір в'їхати представники радикальних груп, а також кримінальні авторитети з інших країн. "Ми багато кого не пустили на кордони. Їхали радикали, кримінальні авторитети".

При цьому Янукович не сказав ані слова про викрадення людей на вулицях Києва, про напад Беркуту на автомайданівців і їх викрадення, про смерть після катувань активіста Юрія Вербицього. Ні слова він також не сказав про знущання Беркута й Внутрішніх Військ, які роздягнули захопленого активіста, побили його й фотографували на морозі.

До речі, Тетяна Даниленко в ефірі hromadske.tv запитала Верховного Архиєпископа УГКЦ Святослава (Шевчука), чи представники Всеукраїнської Ради Церков цікавилися у Януковича про його реакцію на знущання беркуту над козаком Михайлом Гаврилюком.

Верховний Архиєпископ: "Так, президент Всеукраїнського Союзу церков християн віри євангельської, старший єпископ Паночко Михайло запитував про це."

Віктор Янукович відповів: "Це є негідно, але це є відповіддю насилля на насилля, знущання на знущання".

Тетяна Даниленко: "Але ж беркутівців не роздягали догола на морозі і не знущалися над ними".

Верховний Архиєпископ: "Це є правда, що Ви сказали".

...

Згадалося, що намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Чорнобильський та Вишгородський, владика Павло (Лебідь) під час служби порівняв Віктора Януковича з Ісусом Христом.

Прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП Віктор Мартиненко запропонував "Паші-мерседесу" "поцілувати Януковича в сраку". Той відповів прокляттям.

В дивовижні часи довелося нам жити.

Зрештою, Янукович до Бога має "запасний щлях". Шість років назад алтайські шамани пообіцяли йому, що "Україна буде процвітаючою державою". Представники цього напрямку не представлені у ВРЦіРО

На мою думку, шамани не помилилися. Так буде. Але після Януковича.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua