Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 23.01.2014 18:57
+1

Саме тому від силового терору треба відмежовуватися (у крайньому разі, маючи на таке моральне право як жертва ворожого терору – пасивно підтримувати). Ті, що займаються терором, самі зацікавлені зберігати етичний зв'язок з людським суспільством у надії колись повернутися до нього, повністю спокутувавши свої злочини (власне, терор спричиняється тим, що хтось десь втратив такий зв'язок, і нарощується, знищуючи учасників терору, допоки людяність не почне перемагати безумство, сліпоту та інші людські слабкості). Але факт терору є кричущою причиною задуматись і рішуче діяти для мирного вирішення проблем, що спричинили терор, в тому числі ціною зміни стратегічних планів та ціннісних максим.
Ігор Бурдяк   | 23.01.2014 19:29
Юрій Шеляженко:
...факт терору є кричущою причиною задуматись і рішуче діяти для мирного вирішення проблем, що спричинили терор, в тому числі ціною зміни стратегічних планів та ціннісних максим.
Терор розпочала українська влада 30 листопада 2014 року з побиття мирних учасників Майдану. Очевидно, що причина неуспіху переговорів – категорична відмова влади визнавати цей очевидний факт.
Якщо суспільство погодиться з такою позицією влади заради "мирного вирішення проблем", то воно ще дуже довго може перебувати у парадигмі нав"язаних владою "ціннісних максим".
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua