Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4f633882c7c6f/

За заповітами Т.Шевченка...

Леонід Пінчук | 16.03.2012 14:56

9 березня ц.р. відбулися збори представників української громади Корабельного району м.Миколаєва.Присутні на зборах відмовилися від традиційних лекцій,повідомлень,виступів про Т.Шевченка,а вирішили послухати самого Тараса.ТОму провели колективне читання "Посланія" і мертвим і живим і ненарожденним землякам моїм", під враження прийняли звернення...

"Обніміться,брати мої,молю вас,благаю" Т.Шевченко.

Шановні побратими-українці!

Ці слова Т.Шевченка мали би стати визначальними при складанні виборчих програм партій і громадських організацій національно-патріотичного, демократичного спрямування з перших днів Незалежності, бо саие за ними криється напружена робота по духовному оздоровленню,відродженню, консолідації української нації, без чого нічого було і розраховувати на успіх української справи в Україні. Досвід 20- ти років незалежності, на жаль,це підтверджує: як багато хто стверджує, Україна опинилася перед прірвою,перед межею, за якою – Малоросія...

Не стали винятком і вибори 2012 року: в заяві про спільні дії опозиції,куди входять партіїї національно-патріотичного спрямування, нема жодного слова про оздоровлення "безнадійно хворої нації", про увагу до слів Т.Шевченка "Обніміться,брати мої..." Не згадують про це і партії, що не ввійшли в опозицію, хоч від цього залежить,чи підтримає їх на вборах українська більшість суспільства, 80% населення,подальший успіх іх політичної роботи.

То ж нагадаємо їм ми, виборці,покличемо їх схаменутися, повернутися обличчям до української нації. Ми зможемо вплинути на них лише нашими спільними діями перед і на виборах,а саме:

1,Закличемо не голосувати за партії,кандидатів, в програмах яких є вимоги про російську мову як другу державну чи захист прав не націй і народів,як в Конституції України, а прав російськомовних,чого нема в жодному законодавстві.

2. Закличемо українців за національністю,членів партій,в програмах яких є вимоги про російську як другу державну і захист прав російськомовних, .вийти із членів цих партій, насамперед,ПР.КПУ і балотуватися в мажоритарних округах.

3.Закличемо партії національно-патріотичного спрямування не включати в списки кандидатів людей похилого віку,пенсіонерів,які засиділися у Верховній Раді,лідерів, що не виправдали сподівань і не дооцінюють роботу по оздоровленню нації,зірок спорту,естради заради піару,людей, далеких від розуміння і сприйняття української справи.

4.В мажоритарних округах голосуймо за українців за національністю віком до 40 років,позбавлених впливу радянщини, що мають досвід роботи депутатами,, вільно володіють української мовою не в заявах до виборчих комісій, а в спілкуванні з виборцями: українська нація має мати представництво при владі, пропорційне чисельності в суспільстві, 80%!.

Зрозуміло,що життя,передвиборча робота,реакція партій,кандидатів,суспільства, ЗМІ на наші заклики внесуть зміни і уточнення. Але слова Т.Шевченка "Обніміться,брати мої,молю вас благаю" мають стати гаслом виборів 2012, лакмусовим папірцем для визначення, за кого голосувати на виборах,роботи по оздоровленню нації з першого кроку в 2012-тому році і на всіх наступних виборах.

Головуючий на зборах Леонід Пінчук тел. (0512) 252884


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua