Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

День Соборності у Кіровограді


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

22 січня 2012 року о 13 годині у Кіровограді відбудеться акція до Дня Соборності України. Місцем проведення акції було обрано центральний міст через річку Інгул (вул...Велика Перспективна), береги якої буде об'єднано в живий ланцюг Єдності.

2012 року о 13 годині у Кіровограді відбудеться акція до Дня Соборності України. Місцем проведення акції було обрано центральний міст через річку Інгул (вул...Велика Перспективна), береги якої буде об'єднано в живий ланцюг Єдності.

Підписання Акту Злуки в 1919 році між урядами УНР та ЗУНР, стало втіленням споконвічної мрії українського народу про єдність усіх наших земель. Ця подія, навіки вкарбована у літопис національного відродження, нажаль так і не призвела до свободи і незалежності нашої країни.

До акції погодились долучитись ряд політичних партій ("УДАР Віталія Кличка", "Українська Народна Партія", "Фронт Змін", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина") та громадські організації ("Січ", "Пласт", "Український Клуб"). Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкуванні Дня Соборності.

Прес-служба ГО "КВІС"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua