Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Львів   МНК   ГО Борець   Св. Миколай   герої   акція

8 грудня у Львові стартував благодійний штурм "Операція УПА: Миколай для твоїх героїв".

jurko | 10.12.2011 21:13

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

8 грудня у Львові стартував благодійний штурм "Операція УПА: Миколай для твоїх героїв". Організаторами акції є ЛОГО "Борець" та ЛОО ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес".

8 грудня у Львові стартував благодійний штурм ''Операція УПА: Миколай для твоїх героїв''.
"Герої живуть доти, доки їх пам'ятають! Св. Миколайко"

8 грудня у Львові стартував благодійний штурм "Операція УПА: Миколай для твоїх героїв". Організаторами акції є ЛОГО "Борець" та ЛОО ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес".

Напередодні Свята Миколая під лозунгом "Герої живуть доти, доки їх пам'ятають!" проходить збір коштів, які будуть витрачені на придбання подарунків ветеранам УПА. Метою акції є звернути увагу суспільства на звитяги воїнів УПА, підтримати їх матеріальне становище, приділити увагу і розуміння своїм героям.

"У Львові мешкає близько 200 ветеранів УПА, 50 з яких є учасниками бойових дій. Близько 100 ветеранів потребують допомоги. Окрім цього, кожен з них вартий уваги і розуміння. Свято Миколая – ще одна можливість звернути увагу суспільства на історичну героїку нашого народу. Ми хочемо зробити свято для тих, хто, очевидно, у боротьбі ніколи його не святкував. Бо не личить забувати: герої житимуть доти, доки їх пам'ятають! Яскравим прикладом тому є Святий Миколай!" – зазначила одна з координаторів акції, член ЛОГО "Борець" Мар'янка Фариняк.

Збір коштів відбуватиметься не за класичною схемою, коли волонтери зі скриньками просять перехожих пожертви на вулиці. Створено спеціальні блоки потенційних меценатів (відомих людей місцевої локації).

"Політиків і громадських діячів, діячів культури та науки, зірок спорту і шоу-бізнесу, публічних людей та бізнесменів відвідають волонтери із пропозицією підтримати акцію у формі фінансової пожертви. Ми налаштовані серйозно: багаті поділяться з героями!" – уточнила одна з координаторів акції, член ЛОО МНК Іванка Сторожук.

18 та 19 грудня волонтери вітатимуть ветеранів та даруватимуть їм подарунки.

Прес-служба ЛОО МНК

Контактна інформація:

093 48 59 892 (Мар'яна)

063 74 23 158 (Іванка)

З повагою ЛОО МНК


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua